MIKOŁAJKI JARGUZ CUP: 20.12, HALA MIKOŁAJKI, Relacja "live" z VII kolejkispotkań "Mikołajki Jarguz Cup".

Witamy w przedświąteczny piątek :-)
Zaczynamy relację "live" z meczów VII kolejki spotkań mikołajskiej "halówki".
Mecz nr 1 Huragan Wojnowo - Special Team
- 4 min - Goooool! Special Team obejmuje prowadzenie po bramce Kordka! 1:0-
- 5 min  - Gooool! Mamy wyrównanie. Kspeka strzelaj bramkę dla Huraganu!
- 10 min - Gooool! I znowu na prowadzeniu Special Team. Siurnicki zdobywa drugą bramkę
- 12 min - Gooool! Huragan nie odpuszcza! Bartek Wachowski doprowadza do wyrównania! 2:2!
- 13 min - Gooool! Huragan prowadzi! Kspeka autorem trzeciej bramki! 3:2!
- 14 min - Goooool! 4:2 dla Huraganu po bramce Pawła Kręciewskiego!
Koniec I połowy!
Rozpoczęła się II połowa spotkania!
- 18 min - Goooool! Bartosz Wachowski zdobywa 5. bramkę dla Huraganu! 5:2
- 20 min - Gooool! Ponownie Bartosz Wachowski trafia do siatki! Huragan prowadzi 6:2!

- Koniec meczu! ostatecznie Huragan Wojnowo wygrywa 7:2 z Special Team!
- Mecz nr 2 Czempiony - OSP Mikołajki
- 1 min - Goooool! Ladziński daje prowadzenie dla Czempionów!
- 5 min - Gooool! Rokojżo i jest 2:0 dla Czempionów!
- 6 min - Goooool! Ponownie Ladziński! 3:0 dla Czempinów!
- 9 min - Goooool! Pierwsza bramka dla OSP za sprawą Bohatyrewicza! 3:1!
- 18 min - Gooool! Strażacy się nie poddają! Ogonowski  autorem kontaktowej bramki! 2:3!
Koniec meczu! Czempiony wygrywają z OSP Mikołajki 3:2!
Mecz nr 3 Dolary USA - Hotel Robert's Port
- 1 min - Gooool! Krupiński daje prowadzenie dla Hotelu. 1:0
- 3 min - Goooool! Niedźwiecki autorem drugiej bramki dla Hotelu! 2:0!
Przepraszamy za chwilowy brak łączności.
Jest 20 minuta meczu i Hotel gromi Dolary USA 6:0! Pięć bramek strzelił Krupiński, a jedną Niedźwiecki.
- 23 min - Gooool! Gumak show trwa w najlepsze :-) Krupiński strzela w tym meczu szóstą swoją bramkę. Hotel prowadzi 7:0!
24 min - Gooool! Ale Dolary USA nie śpią! Paweł Szyłejko, a chwilę później Romaniuk zdobywają dwie bramki dla Dolarów USA. 7:2!
- 25 min - Goooool! Krupiński nieźle dzisiaj nabije sobie licznik ;-) Właśnie zdobywa szóstą bramkę i Hotel prowadzi 8:2!
- 28 min- Gooool! Tym razem nie Krupiński, ale Niedźwiecki autorem dziewiątej bramki dla Hotelu Robert's Port. 9:2!
Koniec meczu! Hotel Robert's Port wygrywa z Dolarami USA 9:2!
Mecz nr 4 MKTZ - Czarno-Czarni Śmietki
- 1 min - Goooool! Maciej Gawliński, który zasilił dzisiaj skład MKZT, zdobywa pierwszą bramkę! 1:0 dla MKTZ.
- 4 min - Goooool! MKTZ prowadzi już 2:0! Drugą bramkę zdobywa Błaszczyk (owski)!
- 10 min - Goooool! MKTZ punktuje! Śliwiński autorem trzeciej bramki! 3:0!
- 11 min - Gooool! 4:0 dla MKTZ. Tym razem Błaszczyk (owski).
Koniec I połowy.
Rozpoczęła się II ;połowa meczu.
- 25 min - Gooool! Marcinkiewicz zdobywa ósmą bramkę dla MKTZ. To już pogrom w wykonaniu obrońców tytułu. MKTZ prowadzi 8:0.
Koniec meczu! MKTZ wygrywa 8:0 z Czarno-Czarnymi Śmietki i nadal zostaje liderem 'MJC".
Mecz nr 5 RKS CHUWDU - Piglety
- 10 min - Gooool! RKS zgodnie z przewidywaniami prowadzi już 3:0 po bramkach Glinki 2 i  Skrzęty.- 27 - 27 min - Wszystko pod kontrolą RKS, który prowadzi już 5:0. Kolejne dwie bramki zdobyli: Glinka 2.
- 29min - Gooooool! RKS prowadzi już 6:0 po bramce Żelichowskiego.
- 30 min - Gool! Bielski zdobywa honorowego gola dla Pigletów! Koniec meczu! RKS CHUWDU - Piglety 6:1!
I to by było na tyle. WESOŁYCH I RADOSNYCH ŚWIĄT DLA WSZYSTKICH KIBICÓW MIKOŁAJSKIEJ HALÓWKI :-)
Dziękujemy za uwagę i do zaczytania po świętach :-) Podsumowanie wieczorem na stronie: www.sportowemikolajki.blogspot.com