Sponsor serwisu

idealny trening na mase

piątek, 6 grudnia 2013

06.12.2013 r., hala Mikołajki, relacja "live" z V kolejki spotkań "Mikołajki Jarguz Cup"

- Koniec meczu! Czempioni wygrywają 3:1 z Czarno-Czarnymi Śmietki. Do zaczytania następnym razem! Podsumowanie ligi tradycyjnie na stronach: www.mikolajki.ligspace.pl i www.sportowemikolajki.blogspot.com
- 25 min - Goool! Fatalny błąd bramkarza Czarno-Czarnych, który przepuścił piłkę po strzale Rokojży. 3:1 dla Czempionów!
- 20 min - Goooool! Czempiony wychodzą na prowadzenie, dzięki trafieniu Ladzińskiego. 2:1
- 18 min - Goooool! Czempiony doprowadzają do wyrównania, dzięki bramce Krystiana Lubelskiego. 1:1.
Rozpoczęła się II połowa.
- Koniec I połowy! Czarno-Czarni prowadzą 1:0 z Czempionami.
- 11 min - Gooool! Ochal otwiera wynik meczu i Czarno-Czarni Śmietki prowadzą 1:0!
- 10 min - Jedna trzecia meczu za nami i obie drużyny toczą wyrównany bój, w którym na razie nie obejrzeliśmy żadnej bramki. 0:0.
- Rozpoczęła się I połowa ostatniego dzisiejszego meczu.
Mecz nr 5 - Czempioni - Czarno-Czarni Śmietki
- 30 min - Gooool! Ostatnia akcja meczu i Krupiński daje wygraną w tym meczu. 4:3. Koniec meczu!!!
- 29 min - Goooool! Ależ przepiękny gol Marcina Kręciewskiego i jest remis. 3:3!!!
- 26 min - Goool! I ponownie Huragan zdobywa kontaktową bramkę, dzięki Kubie Wachowskiemu! 3:2
- 19 min - Gooool! Ależ odpowiedź "Hotelarzy"! Michał Maciorowski podwyższa na 3:1!
- 19 min - Gooool! Huragan zdobywa kontaktową bramkę, dzięki Szczubełkowi. 2:1.
- Rozpoczęła się II połowa spotkania.
-Koniec I połowy. Hotel Robert's Port - Huragan Wojnowo 2:0.
- 9 min - Goooool! Hotel Robert's Port prowadzi już 2:0. Autorem bramki Kamil Maciorowski.
- 7 min - Goooool! Aktualni liderzy obejmują prowadzenie po bramce samobójczej.

Mecz nr 4 Huragan Wojnowo - Hotel Robert's Port
- 30 min - Goooool! Koszmarny błąd defensywy MKTZ i Michał Fafiński kilka sekund przed końcem meczu doprowadza do wyrównania. 2:2. Koniec meczu!!!
- 27 min - Gooool! No i proszę, Dolary USA zdobywają kontaktową bramkę! Szymański jej autorem. 2:1.
- 25 min - Gooooool! Śliwiński autorem drugiej bramki dla MKTZ. 2:0. Czy Dolary USA zdołają się podnieść?
- Rozpoczęła się druga połowa meczu i po 21 minucie nadal MKTZ prowadzi 1:0 z Dolarami USA.
- Koniec I połowy. MKTZ prowadzi 1:0 z Dolarami USA.
- 7 min - Goooool! I wywołaliśmy bramkę, pierwszą w tym meczu, dla MKTZ. Autor: Walendziewicz. 1:0
- 5 min - W kolejnym dzisiejszym spotkaniu, jak na razie bezbramkowy remis.
Mecz nr 3 MKTZ - Dolary USA
- 30 min - Koniec meczu. RKS CHUWDU pokonuje OSP Mikołąjki 6:1.
- 28 min - Gooool! "Strażacy" odpuścili, ale i pomagają rywalom strzelać bramki. Właśnie drugi raz umieścili piłkę w swojej siatce. 6:1.
-  27 min - Gooool! Jest odpowiedź RKS. Autorem piątej bramki dla tej drużyny Glinka. 5:1.
- 26 min - Gooool! Jest honorowe trafienie "Strażaków", a autorem bramki Białogrzywy. 4:1.
- 25 min - Goooool! Jest po meczu. Dwa gole, najpierw samobój, a chwilę później Pyśk i jest 4:0.
- 21 min - Goooool! Niewykorzystane sytuację się mszczą i tak jest w Przypadku OSP Mikołajki. Po kilku nie zakończonych bramką akcjach, kontratak RKS i Skrzęta zdobywa drugą bramkę dla RKS-u. 2:0
- Rozpoczęła się II połowa.
- 15 min - Gooool! Pawłowski strzela bramkę do szatni dla RKS CHUWDU. 1:0. Koniec I połowy.
- 10 m in - nadal bramek nie ma, w zamian dwie żółte kartki obejrzeli zawodnicy RKS CHUWDU.
- 6 min - w potyczce RKS - OSP na razie bez bramek.
Mecz nr 2 RKS CHUWDU - OSP Mikołąjki
Ostatecznie mecz się nie odbył. Special Team wygrywa walkowerem 3:0.
Prawdopodobnie mecz się nie odbędzie, ze względu na zbyt małą ilość zawodników w drużynie Pigletów.