piątek, 13 grudnia 2013

13.12.2013 r., Hala Mikołajki, Relacja "live" z meczów "Mikołajki Jarguz Cup

Dziękujemy za uwagę i do następnego razu :-) Podsumowanie dzisiejszych meczów na stronach: www.mikolajki.ligspace.pl i www.sportowemikolajki.blogspot.com
- 30 min - Gooool! Ksepka ustala wynik meczu. Huragan Wojnowo pokonuje OSP Mikołajki 10:1! Koniec meczu.
- 29 min - Gooool! Kuba Wachowski zdobywa dziewiątą bramkę dla Huraganu. 9:1.
- 24 min - Goooool x 2! Strażacy w kompletnym letargu! Huragan dokłada kolejne dwie bramki: Szczubełek i Paweł Kręciewski. 8:1!
- 20 min - Gooooolx2! "Strażacy" siedli na całego. Kolejne dwa trafienia dla Huraganu. Najpierw Ksepka, a chwilę póxniej Kuba Wachowski i jest już 6:1 dla Huraganu.
- 19 min - Gooool! Marcin Kręciewski zdobywa czwartą bramkę dla Huraganu! 4:1
- 18 min - Goooool x2! Ależ początek w wykonaniu Huraganu. Dwie bramki Kuby Wachowskiego i jest 3:1 dla Huraganu Wojnowo.
Rozpoczęła się II połowa meczu.
Koniec I połowy! Na razie remis 1:1!
- 12 min - Gooool! I jest bardzo szybka odpowiedź "Strażaków"! Suchan doprowadza do wyrównania. 1:1!
- 11 min - Goool! Szczubełek i jest 1:0 dla Huraganu!
- 10 min - Pierwsze dziesięć minut bez bramek w tym meczu. 0:0

Mecz nr 5 Huragan Wojnowo - OSP Mikołajki
- 29 min - Goooool! To już pogrom! Skrzęta ustala wynik meczu na 11:3 dla RKS CHUWDU. Koniec meczu.
- 29 min - Goooool! Mamy dziesiątą bramkę dla RKS, której autorem jest Glinka. To jego trzecia bramka w tym meczu. 10:3!
- 28 min - Goool x2! Kolejne dwie bramki dla RKS CHUWDU: Pawłowski i Skrzęta. 9:3!
- 23 min - Gooool! Glinka autorem siódmej bramki dla RKS. 7:3!
- 17 min - Gooool x 2! Special Team wykorzystuje rozluźnienie w drużynie RKS CHUWDU i zdobywa dwie bramki! Najpierw trafia Borowy, a chwilę później Kordek. 6:3!
- 16 min - Goooool! Pawłowski strzela swoją drugą bramkę w tym meczu. RKS prowadzi 6:1!
Rozpoczęła się II połowa spotkania.
- 13 min - Gooool! W ciągu jednej minuty piłkarze RKS CHUWDU zdobywają dwie bramki. Najpierw Glinak, a chwilę później Reus i jest 5:1. Koniec I Połowy.
- 11 min - Gooool! Reus i.... jest 3;1 dla RKS!
- 10 min - Gooool! mamy kontaktową bramkę! Autorem pierwszej bramki dla Special Team jest Nietupski. 2:1
- 8 min - Gooool! Pawłowski podwyższa prowadzenie RKS CHUWDU. 2:0
- 3 min - Gooool! RKS obejmuje prowadzenie po bramce samobójczej. 1:0
Mecz nr 4 RKS CHUWDU - Special Team
Koniec mecz. Czarno-Czarni Śmietki wygrywają z Dolarami USA 1:0.
Koniec I połowy. Czarno-Czarni Śmietki prowadzą 1:0 z Dolarami USA.
- 2 min - Gooool! Stępień autorem pierwszej bramki w tym meczu. Czarno-Czarni prowadzą 1:0.
Mecz nr 3 Dolary USA - Czarno-Czarni Śmietki
Koniec meczu! Czempiony pokonali Hotel Robert's Port 3:1!
- 28 min - Gooool! Gol Ladzińskiego, który chyba przesądza losy tego spotkania. 3:1!
- 22 min - Goooool! Niedźwiecki zdobywa kontaktową bramkę dla Hotelu Robert's Port. 2:1.
- 1 7 min - Goooool! Krystian Lubelski otrzymuje dokładne podanie w pole bramkowe i po raz drugi pokonuje bramkarza Hotelu. 2:0!
Rozpoczęła się druga połowa "hitu" dzisiejszej kolejki. Na razie Czempiony prowadza z liderem 1:0.
Koniec I Połowy. Czempiony prowadzą 1:0 z Hotelem Robert's Port.
- 7 min - Goooool! Mamy otwarcie wyniku. Krystian Lubelski daje prowadzenie dla Czempionów. 1:0
- 6 min - Tak jak można było sie spodziewać, mecz bardzo zacięty i na razie bez bramek.

Mecz nr 2 Hotel Robert's Port - Czempiony
- Koniec meczu. MKTZ pokonuje Pigletów 6:2.
- 28 min - Gooool! MKTZ pomaga rywalom zdobyć bramkę, a konkretnie Wojtek Brodowski. 6:2
- 27 min - Gooool! Pięknym strzałem Szynder podwyższa wynik meczu. MKTZ prowadzi 6:1.
- 23 min - Gooool! Błaszczykowski poprawia i jest 3:1, a chwilę po nim Szynder dokłada czwartą bramkę i MKTZ prowadzi już 5:1.
- 21 min - Gooool! Nareszcie bramkę dla MKTZ zdobył... zawodnik z pola, a konkretnie Błaszczyk (owski). MKTZ prowadzi 3:1.
- 17 min - Gooool! Ponownie rajd od bramki Brodowskiego, pod bramkę Pigletów i piłka w siatce! 2:1 dla MKTZ.
Rozpoczęła się IIę p połowa spotkania. 1:1
- 13 min - Goooooool! Widząc niemoc strzelecką swoich kolegów, Wojtek Brodowski rusza z bramki i strzela wyrównującą bramkę. 1:1. Koniec I połowy.
- 12 min - Goooooool! Długi rajd lewą stroną Mateusza Jaworskiego, zakończony płaskim strzałem w długi róg i Piglety obejmują prowadzenie 1-0.
- 9 min - MKTZ w szczupłym składzie, mimo optycznej przewagi, nie potrafi strzelić bramki. Piglety kontratakują groźnie, ale też bez efektu. 0:0!
Mecz nr 1 MKTZ - Piglety
Rozpoczynamy relacje z dzisiejszych spotkań "Mikołajki Jarguz Cup".
Od godziny 17.00 zapraszamy na relacje "live" z kolejnej serii meczów mikołajskiej "halówki".