sobota, 14 grudnia 2013

14.12.2013r., HALA MIKOŁAJKI, relacja "live" z III Turnieju Mikołajkowego w Mikołajkach

Dziękujemy za uwagę i do zaczytania jutro :-) Jutro zaczynamy od 9.00. Podsumowanie I dnia turnieju dzisiaj wieczorem na stronie www.sportowemikolajki.blogspot.com
W jutrzejszym finale A (miejsca 1-8) zagrają: Hetman I Baranowo, Stomil II Olsztyn, Stomil I Olsztyn, Zryw Kętrzyn, Włókniarz Białystok, Piast Białystok, Lwy Korsze i Fala Warpuny.
- Koniec mecz! Sensacja w dzisiejszym ostatnim meczu. Fala Warpuny pokonuje Jagiellonię Białystok 2:0!!!! Tym samym "Jaga" straciła szanse na wygranie turnieju po raz trzeci.
- 11 min - Goooool! Filip Wójcik bohaterem meczu. Po raz drugi pokonuje bramkarza "Jagi"! 2:0
- 9 min - Gooooool! Fala Warpuny prowadzi po bramce Filipa Wójcika!!!!
- 7 min - Prawdziwy mecz walki. Ataki z obu stron, jednak brakuje szczęścia, aby atak zakończyć bramką. 0:0.
Mecz nr 24 Fala Warpuny - Jagiellonia Białystok
Koniec meczu! Włókniarz Białystok wygrywa 2:0 z Piastem Białystok.
- 11 min - Gooool! Włókniarz prowadzi już 2:0 po bramce Marka Szorca.
- 8 min - Gooool! Włókniarz Białystok obejmuje prowadzenie. Autorem bramki Dominik Łapiński. 1:0
- 5 min - W derbach Białegostoku na razie bezbramkowy remis.
Mecz nr 23 Włókniarz Białystok - Piast Białystok (grupa C)
Koniec meczu! Lwy Korsze remisują z Novum Szczytno 1:1!
- 12 min - Goooool! Paweł Głowacki doprowadza do wyrównania! 1:1
- 1 min - Gooool! Lwy Korsze obejmują prowadzenie po bramce Kacpra Kuczyńskiego. 1:0

Mecz nr 22 Lwy Korsze - Novum Szczytno (grupa D)
Koniec meczu! mamry Giżycko pokonują Czereś Sport Olsztyn 3:1!
- 13 min - Goooool! Fabian Braciszewski bohaterem meczu. Zdobywa trzecią bramkę w tym meczu i Mamry Giżycko prowadzą już 3:1!
- 11 min - Goooool! Fabian Braciszewski zdobywa drugą bramkę dla Mamr Giżycko. 2:1
- 9 min - Gooool! Mamry Giżycko doprowadzają do wyrównania za sprawą bramki zdobytej przez Fabiana Braciszewskiego. 1:1
- 1 min - Goooool! Łukasz Sadowy z główki posyła piłkę do siatki i Czereś Sport Olsztyn obejmuje prowadzenie.

Mecz nr 21 Mamry Giżycko - Czereś Sport Olsztyn
Koniec meczu! Niezwykle pasjonujące spotkanie kończy się remisem 1:1!
- 9 min - Goooool! W ciągu minuty obie drużyny zaliczyły po trafieniu! Najpierw bramkę dla Novum zdobył Gabriel Sachajczuk, a kolejna akcja przyniosła bramkę dla Fali, którą zdobył Wiktor Trembowski. 1:1.

Mecz nr 20 Fala Warpuny - Novum Szczytno (grupa D)
Koniec meczu! Włókniarz Białystok pokonuje Mamry Giżycko 2:0.
- 11 min - Gooool! Filip Dziekoński zdobywa drugą bramkę dla Włókniarza. 0:2
- 3 min - Gooool! Włókniarz obejmuje prowadzenie po bramce Damiana Zakrzewskiego. 0:1

Mecz nr 19 Mamry Giżycko - Włókniarz Białystok (grupa C)
Koniec meczu! Lwy Korsze pokonują "Jagiellonię Białystok 2:0!
- 14 min - Gooooool! Lwy Korsze prowadzą 2:0 z Jagiellonią po bramce Mikołaja Wasilewskiego.
- 6 min - Gooool! Kacper Kuczyński pokonuje bramkarza "Jagi" i Lwy Korsze prowadzą 1:0!!!

Mecz nr 18 Jagiellonia Białystok - Lwy Korsze (grupa D)
- 15 min - Gooool! Jędrzej Rosłon ustala wynik meczu na 5:0 dla Piasta Białystok. Koniec meczu!
- 11 min- Gooool! Daniel Zalewski daje czwartą bramkę dla Piasta! 4:0.
- 9 min - Gooool! Jest trzecie trafienie dla Piasta! Autorem bramki jest Jędrzej Rosłon.
- 7 min - Goooool x2! Piast Białystok prowadzi 2:0 po dwóch bramkach Kuby Misarskiego.
Mecz nr 17 Piast Białystok - Czereś Sport Olsztyn (grupa C)
Koniec meczu! Można mówić o małej sensacji, ponieważ dwukrotny zwycięzca mikołajkowego turnieju zremisował bezbramkowo z Novum Szczytno.
- 12 min - Optyczna przewaga Jagiellonii nie przekłada się na razie na bramki. Novum broni sie bardzo skutecznie. 0:0
- 5 min - W meczu na razie bez bramek. Warto przypomnieć, że Jagiellonia Białystok to zwycięzca dotychczasowych dwóch turniejów mikołajkowych.
Mecz nr 16 Jagiellonia Białystok - Novum Szczytno (grupa D)
- Koniec meczu! Piast Białystok wygrywa z Mamrami Giżycko 3:0
- 13 min - Goooool! Wychodzi na to, że Piast w ciągu jednej minuty rozstrzygnie losy tego meczu, trafiając trzy razy do siatki rywali. Dwie bramki zdobył Kuba Misarski i jedną Stanisław Breczko. 0:3.
Mecz nr 15  Mamry Giżycko - Piast Białystok (grupa C)
Koniec meczu! Lwy Korsze wygrywają z Falą Warpuny 2:1.
- Goooool! Jest 2:1! Kontaktową bramkę dla Fali zdobył Wiktor Trembowski.
- Gooool! 2:0 prowadzą już Lwy Korsze. Po raz drugi bramkarza Fali pokonał Mikołaj Wasilewski.
- Gooool! 1:0 Mikołaj Wasilewski i Lwy Korsze obejmują prowadzenie 1:0!
Mecz nr 14 Lwy Korsze - Fala Warpuny (grupa D)
Koniec meczu! Czereś Sport Olsztyn wygrywa 3:2 z Włókniarzem Białystok.
- 13 min - Goooool! Jacek Pietrzak po raz drugi wpisuje się na listę strzelców i Czereś Sport Olsztyn ponownie prowadzi 3:2!
- 10 min - Gooool! Ależ "strzelanina" w tym meczu. Jest znowu remis,dzięki trafieniu Marka Szorca. 2:2!
- 8 min - Gooool! Jacek Pietrzak autorem bramki, która daje prowadzenie drużynie Czereś Sport Olsztyn. 1:2
- 5 min - Gooool! Jest szybka odpowiedź Czereś Sport Olsztyn! Łukasz Sadowy strzela wyrównującą bramkę! 1:1
- 4 min - Gooool! Włókniarz wychodzi na prowadzenie po bramce Marka Szorca. 1:0
Mecz nr 13 Włókniarz Białystok - Czereś Sport Olsztyn (grupa C)
Witamy po przerwie, podczas której odbyła się uroczystość otwarcia tegorocznego turnieju w Mikołajkach.
Teraz nastąpi kilkunastominutowa przerwa, podczas której odbędzie się uroczyste otwarcie dzisiejszego turnieju. Po tej ceremonii do rywalizacji przystąpią zespoły z grupy C i D.
- 14 min - Goooool! Stomil I zdobywa bramkę, której autorem jest Adrian Kuniec! Koniec meczu! Stomil I wygrywa i awansuje obok Zrywu Kętrzyn do finału A. Varsovia II Warszawa i Hetman II Baranowo zagrają w finale B
- 12 min - Zacięte spotkanie, ale bez bramek, jak dotychczas 0:0
Mecz nr 12 Stomil I Olsztyn - Varsovia II Warszawa (grupa B)
Koniec meczu! Stomil II Olsztyn wygrywa z Varsovią I Warszawa 2:1. Stomil II awansuje tym samym do finału A, a Varsovia I zagra jutro w finale B.
- 13 min - Gooool! po pięknej akcji Kamil Apoczkin zdobywa kontaktową bramkę dla Varsovii I. 1:2
- 6 min - Goooool x 2! Dwie szybkie akcje i dwa szybkie gole dla Stomilu II. Najpierw Piotr Zienkiewicz, a po nim poprawił Damian Szulc. 0:2
Mecz nr 11 Varsovia I Warszawa - Stomil II Olsztyn (grupa A)
Koniec meczu! Zryw Kętrzyn wygrywa z Hetmanem II Baranowo 1:0.
- 12 min - Goooool! Wywołaliśmy wilka (a raczej bramkę) z lasu ;-) Zryw obejmuje prowadzenie po bramce Patryka Grzegulskiego. 0:1
- 10 min - cały czas bez bramek w tym meczu :-/
Mecz  nr 10 Hetman II Baranowo - Zryw Kętrzyn (grupa B)
Koniec meczu! Hetman I Baranowo pewnie pokonuje Mrągowię Mrągowo 5:0 i zapewnia sobie awans do jutrzejszego finału A (mecze o miejsca 1-8). Z kolei Mrągowia zagra w finale B (mecze o miejsca 9-16).
- 12 min - Goooool! Arkadiusz Dziczek autorem piątej bramki dla Hetmana I. 5:0.
- 9 min - Goooool! Patryk Bobrowski autorem czwartej bramki dla Hetmana I. 4:0.
- 7 min - Goooool! Mecz jest chyba już raczej rozstrzygnięty, Hetman zdobywa trzecią bramkę dzięki trafieniu Macieja Jarguza. 3:0.
- 4 min - Goooool! W ciągu minuty Hetman I zdobywa dwie bramki, najpierw Kudlak, a chwilę później Krzysztof Michniewicz i jest 2:0.
Mecz nr 9 Hetman I Baranowo - Mrągowia Mrągowo (grupa A)
- Koniec meczu. Zryw Kętrzyn pokonuje Varsovię II Warszawa 1:0.
- 6 min - Gooool! Adrian Łukaszewski trafia do siatki i Zryw Kętrzyn prowadzi 1:0.
Mecz nr 8 Varsovia II Warszawa - Zryw Kętrzyn (grupa B)
Koniec meczu! Varsovia I Warszawa pokonuje Mrągowię Mrągowo 2:0.
- 13 min - Gooool! Zdecydowaną przewagę w tym meczu Varsovia I pieczętuje drugą bramką, którą zdobył Przemysław Chmiel. 2:0.
- 8 min - Gooool! Varsovia I obejmuje prowadzenie po bramce zdobytej z rzutu karnego przez Witolda Trochonowicza. 1:0.

Mecz nr 7 Varsovia I Warszawa - Mrągowia Mrągowo (grupa A)
Koniec meczu! Stomil I Olsztyn pokonuje pewnie Hetmana II Baranowo 4:0 i ma już zapewniony awans do jutrzejszego finału A.
- 14 min - Gooool! Piekne trafienie Piotra Grabińskiego i Stomil I prowadzi już 4:0.
- 11 min - Gooool! Trzecia bramka dla Stomilu I, a jej autorem Jan Rentkowski. 3:0.
- 8 min - Gooool! Piotr Grabiński autorem drugiej bramki dla Stomilu I. 2:0
- 4 min - Gooool! Piotr Błędowski wyprowadza na prowadzenie Stomil I. 1:0

Mecz nr 6 Hetman II Baranowo - Stomil I Olsztyn (grupa B)
Koniec mecz! To było jak na razie najciekawsze i bardzo emocjonujące spotkanie. Hetman I Baranowo zremisował bezbramkowo ze Stomilem II Olsztyn.
- 9 min - Okazje z jednej i drugiej strony, ale brakuje precyzji, szczęścia, no i bramkarze bardzo dobrze się spisują. Efekt? Na razie 0:0.

Mecz nr 5 Hetman I Baranowo - Stomil II Olsztyn (grupa A)
- 13 min - Goooool! Próbowali, próbowali, próbowali i wreszcie udało się piłkarzom Stomilu pokonać bramkarza Zrywu. Dokonał tego Piotr Błędowski. Koniec meczu!
- 6 min - Ależ bramkarz Zrywu pokazał teraz klasę, broniąc fantastycznie kanonadę piłkarzy Stomilu. Nadal 0:0.
Mecz nr 4 Stomil I Olsztyn - Zryw Kętrzyn(grupa B)
Koniec meczu. Stomil II wygrywa z Mrągowią Mrągowo 3:1.
- 12 min - Goool! Sebastian Puszkar autorem trzeciej bramki dla Stomilu II. 3:1
- 9 min - Gooool! Szybka odpowiedź Stomilu II. Mateusz Rosłonowski strzela drugą bramkę i Stomil II prowadzi 2:1.
- 8 min - Gooool! Aleksander Rutkowski doprowadza do wyrównania. 1:1
- 2 min - Goooool! Jakub Zackowski daje prowadzenie dla Stomilu II. 1:0
Mecz nr 3 Stomil II Olsztyn - Mrągowia Mrągowo (grupa A)
Koniec meczu! Varosovia II Warszawa pokonuje Hetmana II Baranowo 2:1.
- 14 min - Goool! Varsovia II obejmuje prowadzenie po bramce Dominika Mytko. 1:2
- 4 min - Gooool! Varosvia II zdobywa wyrównującą bramkę, której autorem jest Krystian Duda. 1:1.
-1 min - Goooool! Hetman II obejmuje prowadzenie po bramce Konrada Lisa!

Mecz nr 2 Hetman II Baranowo - Varsovia II Warszawa (grupa B)
Koniec meczu! Hetman I Baranowo pokonuje Varsovię I Warszawa 4:0.
- 13 min - Goool! Po raz drugi Kacper Plona pokonuje bramkarza i Hetman I prowadzi już 4:0!
- 9 min - Gooool! Niewykorzystane sytuacje się mszczą - stara prawda piłkarska cały czas aktualna. Po bramce samobójczej Hetman I prowadzi już 3:0!
- 8 min - Lekka przewaga po stronie Varsovii , ale świetnie sobie radzi w bramce Hubert Banach. Hetman I - Varsovia I 2:0.
- 4 min - Goooool! Dwie szybkie bramki Hetmana! Najpierw Kacper Plona, a chwilę później Konrad Bobrowski i Hetman I Baranowo prowadzi 2:0!
Mecz nr 1 Hetman I Baranowo - Varsovia I Warszawa (grupa A)
No to zaczynamy!
Od godziny 9.00 zapraszamy wszystkich do śledzenia relacji "live" z I dnia III Ogólnopolskiego Mikołajkowego Turnieju Halowej Piłki Nożnej rocznika 2001 i młodszych.
W dniu dzisiejszym rozegrane zostaną mecze grupowe.