piątek, 29 listopada 2013

HALA MIKOŁAJKI, 28.11.2013r., hala Mikołajki, relacja "live" z IV kolejki spotkań

Koniec meczu! Hotel Roberts Ports wygrywa z RKS CHWDU 4:2!
Koniedc .- 8 min - Goool! mamy remis! Gorczyca doprowadza do wyrównania! 1:1
6 min - Gooool! Glinka daje prowadzenie dla lidera czyli RKS! 1:0.
Rozpoczął się najciekawszy dzisiejszy mecz RKS CHUWDU - Hotel Robert's Port. Po 5 minutach 0:0.
Koniec meczu Piglety wygrywają z OSP Mikołajki 6:3!
- 23 min - Piglety grają jak natchnieni! Jaworski zdobywa 4 bramkę i jest 4:1!
- 20 min - Goool! Piglety w natarciu! Zyśk zdobywa trzecią bramkę i Piglety prowadzą z OSP Mikołajki 3:1!
Trwa II połowa meczu. po 20 minutach Piglety prowadzą 2:1 z OSP Mikołajki!
Tr13 min - Gooool! Niezła sensacja! Piglety obejmują prowadzenie po bramce Zyśka w meczu z OSP Mikołajki!!!!
Witamy wszystkich z lekkim opóźnieniem ;-)
Za nami już dwa me cze.
MKTZ wygrał gładko z Pigletami 10:2.
W drugim dzisiejszym meczu, który był niezwykle zacięty, Huragan Wojnowo zremisował z Czarno-Czarnymi Śmietki 4:4.
Trwa aktualnie druga połowa meczu Czempiony - Dolary USA. po 20 minutach jest bezbramkowy remis!
Ostatecznie Czempiony wygrały 2:0.