piątek, 15 listopada 2013

15.11.2013 r., hala Mikołajki, relacja "live" z II kolejki spotkań "Mikołajki Jarguz Cup"

Koniec meczu. MKTZ wygrywa z OSP Mikołajki 6:0.
- 28 min - Gooool! Błaszczyk zdobywa szóstą bramke dla obrońców tytułu mistrzowskiego. 6:0.
- 25 min - Gooool! Po raz drugi w tym meczu Walendziewicz pokonuje bramkarza OSP Mikołajki. 5:0.
- 23 min - Gooool! Walendziewicz pokonuje tym razem bramkarza OSP. 4:0.
Rozpoczęła się II połowa meczu.
Koniec I połowy. MKTZ prowadzi 3:0 z OSP Mikołajki
- 11 min - Goool! Mecz niezwykle wyrównany, ale bramki zdobywają na razie piłkarze MKTZ. Najpierw Błaszczyk, a chwilę później... bramkarz MKTZ Brodowski i jest 3:0.
- 6 min - Goool! Błaszczyk po zamieszaniu w polu bramkowym OSP zdobywa bramkę. MKTZ prowadzi 1:0.
- Rozpoczęła się I połowa meczu.
za chwilę mecz nr 5 OSP Mikołajki - MKTZ
Koniec meczu RKS CHUWDU - Dolary USA 4:3
- 28 min - Gooool! Rakus strzela kontaktową bramkę dla Dolarów. 4:3.
- 27 min - Gooool! Żelichowski zdobywa czwarta bramkę dla RKS 4:2.
- 25 min - Gooool! Znowu Pawłowski i jest 3:2 dla RKS.
- 19 min - Gooool! RKS doprowadza do wyrównania po bramce Pawłowskiego. 2:2
- 16 min - Gooool! Na dzień dobry w II połowie bramke zdobywa Krawcewicz i jest 2:1 dla Dolarów
- Rozpoczęła się II połowa.
- Koniec I połowy. Remis 1:1.
- 11 min - Gooool! Jest remis. Reszka doprowadza do wyrównania "turlając" piłkę z bliskiej odległości do bramki. 1:1
- 4 min - Gooool! Szymański otwiera wynik spotkania. Dolary prowadzą 1:0 z RKS.

Mecz nr 4 RKS CHUWDU - Dolary USA
Koniec meczu. Czempiony wygrywają z Huraganem Wojnowo 3:2.
- 27 min - Gooool! W zamieszaniu w polu karnym Sparzak znajduje drogę do bramki Huraganu i Czempiony obejmują prowadzenie 3:2
- 20 min - Gooool! Jest remis. Ladziński doprowadza do wyrównania w tym zaciętym meczu.
- 17 min - Gooool! Jabłoński kąśliwym strzałem pokonuje bramkarza Huraganu. 2:1
Rozpoczęła się II połowa.
Koniec I połowy.
- 14 min - Goooool! Kuba Wachowski pokonuje bramkarza Czempionów i jest 2:0 dla Huraganu.
- 12 min - Goooool! Dużego pecha ma Kamil Lubelski, który trafia... do własnej siatki i Huragan Wojnowo obejmuje prowadzenie 1:0.
- 9 min - mimo dogodnych sytuacji z obu stron w meczu na razie bez bramek.
Mecz nr 3 Huragan Wojnowo - Czempiony
Koniec meczu. Hotel Robert's Port wygrywa z Special Team 7:2.
- 29 min - Goool! Hotel też zdobywa bramkę. Autor Jarguz. 7:2
- 28 min - Gooool! I jest druga bramka dla ST. Autor Nietupski. 6:2
- 27 min - Gooool! Jest honorowe trafienie dla Special Team. Autor bramki Żmuda. 6:1
- 22 min - Goooool x 2! W ciągu dwóch minut "Hotelarze" zdobyli kolejne dwie bramki (Maciorowski, Niedźwiecki) i prowadza pewnie 6:0.
- II połowa rozpoczęta.
Koniec I połowy. Hotel prowadzi ze Special Teamem 4:0.
- 13 min - Goool! Konsekwencja w grze Hotelu Robert's Port przynosi kolejną bramkę, a jej autorem jest Niedźwiecki.
- 10 min - Goool! Wierciszewski zaskoczył bramkarza strzałem z daleka i jest 3:0.
- 8 min - Gooool! Gorczyca autorem drugiej bramki dla Hotelu Robert's Port. 2:0 w meczu z Special Teamem.
- 1 min - Goooool! Hotelarze obejmują prowadzenie po bramce Niedźwieckiego. 1:0
Mecz nr 2 Hotel Robert's Port - Special Team.
koniec meczu! Czarno-Czarni Śmietki pokonują Special Team 5:0.
- 24 min - Gooool! I jest 5:0 dla Cz-Cz, a jej autorem Oleksiej.
- 16 min - Gooool! Trzecią swoją bramkę w tym meczu zdobywa Stępień. Czarno-Czarni prowadzą 4:0.
- Rozpoczęła się II połowa meczu.
koniec I połowy. Czarno-Czarni prowadzą 3:0 z Pigletami.
- 5 min - Goooool! Jest już 3:0. Bramkę tym razem zdobył Ochal.
- 4 min - Gooool! I Czarno-Czarni prowadzą już 2:0, a bramkę ponownie zdobył Stępień.
- 2 min - Goooool! Wynik meczu dla Cz-Cz otwiera Stępień. 0:1