Sponsor serwisu

idealny trening na mase

niedziela, 3 listopada 2013

Koniec meczu. Kłobuk Mikołajki remisuje ze Startem Kozłowo 1:1! Szczegóły meczu niebawem na stronie www.sportowemikolajki.blogspot.com Do zaczytania następnym razem ;-)
- 90 min -  najpierw goście mieli okazję strzał i Wojtek Brodowski wybija prosto pod nogi zawodnika Startu, na szczęście nie trafia zawodnik z Kozłowa do bramki. Za chwilę akcja Kłobuka i milimetry dzielą piłkę od siatki Startu . Kłobuk - Start 1:1 !
- 89 min - emocje na boisku, akacja za akcją. Jedni i drudzy nie odpuszczają :-) Kłobuk - Start Kozłowo 1:1!
- 83 min - ależ widowisko, emocji co nie miara, ale nadal 1:1!
- 76 min - bardzo kontrowersyjna sytuacja na polu karnym Startu. Maćka Gawlińskiego powstrzymuje nieprzepisowo zawodnik Startu, jednak sędzia gwiżdże faul Maćka. Kłobuk - Start Kozłowo 1:1!
- 73 min - ładna akcja Kłobuka, po strzale zawodnika z Mikołajek bramkarz Startu łapie piłke. Kłobuk - Start Kozłowo 1:1!
- 68 min - groźnie pod bramką Kłobuka. W zamieszaniu na polu karnym zawodnik Startu uderza płasko na bramkę, ale piłka mija słupek o kilkanaście centymetrów. Kłobuk - Start Kozłowo 1:1!
- 62 min - zmiana w zespole Kłobuka. Za Karola Bubienkę wchodzi grający trener Czarek Samborski. Kłobuk - Start Kozłowo 1:1!
- 52 min - ależ okazja dla Kłobuka. Maciek Gawliński po raz drugi mógł pokonac bramkarza gości,a le tym razem bramkarz go uprzedził. Kłobuk - Start Kozłowo1:1!
- 46 min -  Rozpoczęła się II połowa meczu. Kłobuk Mikołajki - Start Kozłowo 1:1.
- 45 min - koniec I połowy. W przerwie meczu wylosowaliśmy nagrodę główną wśród nabywców biletów w rundzie jesiennej. Tablet trafił do Bartka Grabowskiego. Gratulujemy!
- 43 min - od kilku minut jesteśmy obserwatorami nudnej kopaniny, chyba piłkarze obu drużyn myślą już o przerwie. Kłobuk - Start Kozłowo 1:1!
- 33 min - GOOOOOL! Po błędzie obrony najpierw strzał zawodnika Startu broni Wojtek Brodowski, ale piłka trafia do zawodnika Startu, który płaskim strzałem w długi róg trafia do siatki. Kłobuk - Start Kozłowo 1:1!
- 31 min - rzut wolny dla Startu. Bezpośredni strzał na szczęście mija bramkę Kłobuka. Kłobuk - Start Kozłowo 1:0
- 28 min - rzut rożny dla Kłobuka. Podanie na głowę jednego z zawodników Kłobuka, ale tym razem piłka mija słupek o kilkadziesiąt centymetrów. Kłobuk - Start Kozłowo 1:0.
- 26 min - rzut rożny dla gości. Podanie na główkę zawodnika Startu, ale na posterunku Wojtek Brodowski. Kłobuk - Start Kozłowo 1:0
- 25 min - od kilkunastu minut inicjatywę na boisku mają piłkarze Kłobuka. Kłobuk - Start Kozłowo 1:0.
- 15 min - daleki strzał Sławka Śliwińskiego, jednak piłka leci nad bramką. Kłobuk - Start Kozłowo 1:0. Jeszcze przez czas trwania pierwszej połowy kibice mogą dobrowolnie kupować bilety na Arenie Mikołajki (10 zł), aby wziąć udział w losowaniu tableta! Losowanie w przerwie meczu :-)
- 9 min - GOOOOOL! Rzut rożny wykonuje Maciorowski, główka Macieja Gawlińskiego i piłka w siatce! Kłobuk - Start Kozłowo 1:0.
- 6 min - piękny kontratak Kłobuka. Z lewej strony w pole karne przedziera się Maciorowski, ale w ostatniej chwili piłkę na róg wybija obrońca gości. Kłobuk - Start Kozłowo 0:0
- 3 min - daleki strzał na bramkę Kłobuka, ale Wojtek Brodowski pewnie łapie piłkę. Kłobuk - Start Kozłowo 0:0.
- 2 min - na razie gra toczy się na połowie Kłobuka. KŁOBUK - Start Kozłowo 0:0.
- 1 min - mecz rozpoczęty.
Przed pierwszym gwizdkiem sędziego obie drużyny i kibice zgromadzeni na Arenie Mikołajki uczcili minutą ciszy pamięć byłego premiera Tadeusza Mazowieckiego.