czwartek, 27 grudnia 2012

27.12.2012, hala sportowa w Mikołajkach, relacja "live" z VIII kolejki spotkań "Mikołajki Jarguz Cup"

- Dziękujemy za uwagę i do zaczytania już jutro! W piątek od 17.00 zapraszamy na IX kolejkę spotkań, kończącą I rundę rozgrywek "Mikołajki Jarguz Cup"! Podsumowanie VIII kolejki na www.sportowemikolajki.blogspot.com
Koniec meczu! Huragan Wojnowo dość niespodziewanie pokonuje SPK 4:3!
- 35 min - Goooool! Ordowski zdobywa kontaktową bramkę dla SPK! 4:3!
- 31 min - Goooool! Huragan ponownie ucieka na dwie bramki. Szczubełek zdobywcą czwartej bramki! Huragan - SPK 4:2!
- 29 min - Gooool! Błaszczyk zdobywa kontaktową bramkę! 3:2!
- 22 min - Gooool! Dziczek po raz drugi w tym meczu pokonuje bramkarza SPK! Huragan porowadzi z wiceliderem 3:1!
- Dobiega końca I połowa, emocji nie brakuje. W 13 minucie Bohatyrewicz doprowadza do wyrównania, ale odpowiedź Huraganu bardzo szybka i minutę później Dziczek ponownie daje prowadzenie dla piłkarzy z Wojnowa. 2:1! Koniec I połowy!
- 10 min - Nadal dość ciekawy wynik. Huragan prowadzi 1:0 z SPK!
- 3 min - Gooooool! Samsel daje prowadzenie Huraganowi Wojnowo! 1:0!
- Mecz nr 5 SPK - Huragan Wojnowo
- Koniec meczu. Po bramkach Kordka i Szymańskiego Czempiony wygrywają z Dolarami USA 6:3
- 33 min - Gooool! Dzieje się, dzieje.
3:1 - Warmus
4:1 - Krystian Lubelski
4:2 - Szymański
5:2 - Krystian Lubelski
- Rozpoczęla się II połowa.
Koniec I połowy! Czempiony prowadzą 2:1 z Dolarami USA.
- 14 min - Gooool! Mamy bramkę kontaktową autorstwa Dolarów USA! Autorem bramki Szymański!
- 12 min - Goool! Jest 2:0 po bramce Kordka!
- 8 min - Goool! Jabłoński otwiera wynik meczu! Czempioni obejmują prowadzenie 1:0!
- Mecz nr 4 Dolary USA - Czempiony
- Koniec meczu! MKTZ pokonuje Czarno-Czarnych Śmietki 6:1!
- 38 min - Gooool! Ależ piekna akcja! Brodowski z bramki robi daleki wyrzut, po którym piłka trafia do stojącego przed bramkarzem Czarno-Czarnych Gawlińskiego, a ten przerzuca bramkarza i trafi do pustej bramki. 6:1!
- 37 min - Gooool! Mamy pierwszą bramke dla Czarno-Czarnych! Jej autorem Stępień. Szkoda, że tak późno, byłyby jeszcze niezłe emocje. 5:1!
- 35 min - Gooool! Błąd obrony wykorzystał Puszko i dopełnił formalności, lekko wtrącając piłkę do bramki. 5:0!
- 22 min - Gooool! Chabowski z daleka pokonuje bramkarza Czarno-Czarnych! 4:0! I po emocjach... chyba ;-)
- 21 min - Goooool! Trzecia bramka dla MKTZ, której autorem jest Gawliński! Czyżby koniec emocji w tym meczu?
- Rozpoczęła się II połowa meczu!
- 19 min - Gooool! Marcinkiewicz autorem drugiej bramki dla MKTZ! Troche pomógł mu bramkarz Cz-Cz, który wyszedł przed bramkę i nie zdążył za lecącą do pustej bramki piłką! Koniec I połowy!
- 16 min - Goooool! I mamy w tym najszybszym tempie prowadzonym meczu pierwszą bramkę! Jej autorem Gawliński. MKTZ prowadzi 1:0!
- 10 min - na razie jeden z najbardziej emocjonujących spotkań. Walki nie brakuje, sędziowie pokazali juz dwie żółte kartki. Ale na tablicy wyników 0:0!
 - 4 min - Mecz dwóch drużyn z przeciwległych biegunów, ale walka na całego. Szybkie tempo, niesamowite okazje, czyli to, co lubią kibice! Zapowiadają się niezłe emocje! Na razie 0:0!
- Mecz nr 3 Czarno-Czarni Śmietki - MKTZ
Koniec meczu! Hotel Robert's Port pokonuje Luzaków 7:3
- 39 min - Gooool! Adam Izdebski w wielkich bólach zdobywa siódmą bramkę dla Hotelu. 7:3!
- 36 min - Gooool! Nareszcie - mógł odetchnąć z ulgą Robert Śliwiński, prezes drużyny Hotel Robert's Port. Maciorowski po długiej okupacji bramki Luzaków pokonuje bramkarza. 6:3
- 35 min - Hotel tradycyjnie, z setki okazji, trzy, cztery wykorzystane. Pozostałe okazje, to słupek, poprzeczka, słupek, poprzeczka itp.
- 25 min - Gooool! Rozzłoszczeni "Hotelarze" szybko zdobywają piątą bramkę, której autorem jest Adam Izdebski. 5:3!
- 24 min - Goooool! Luzacy nie odpuszczają i Wujak ponownie pokonuje bramkarza "Hotelu"! 4:3!
- 23 min - Gooool! Szybka odpowiedź "Hotelarzy" za sprawą Michała Maciorowskiego. 4:2!
- 22 min - Gooool! Ale się robi ciekawie! Wujak zdobywa kontaktową bramkę dla Luzaków. 3:2!
-  Rozpoczęła się II połowa spotkania. Oczywiście pod zdecydowane dyktando Hotelu Robert's Port.
 - Koniec I połowy! Hotel Robert's Port mimo dużej przewagi i wielu okazji do strzelenia bramki prowadzi "tylko" 3:1 z Luzakami.
- 14 min - Gooool! Luzaki zadziwiają ambicją, która daje efekty. Kowalski zdobywa dla nich pierwszą bramkę. 3:1!
- 11 min - Gooool! Najskuteczniejszy zawodnik Hotelu zaczął trafiać regularnie. Włnie po raz drugi pokonuje bramkarza Luzaków. 3:0!
- 10 min - Goooool! Maciorowski dobija strzał i piłka w siatce! 2:0!
- 4 min - Gooool! ładna akcja Hotelarzy i z bliskiej odległości Skorupka pokonuje bez trudu bramkarza Luzaków. 1:0!
- Mecz nr 2 Hotel Robert's Port - Luzacy
- Koniec meczu! Last Team pokonuje Unię Woźnicę 5:2.
- 37 min - Gooool! Oleksiej strzałem w długi róg pokonuje bramkarza Unii i raczej rozstrzyga losy meczu. 5:2!
- 25 min - Gooool! Rafał Izdebski z bliskiej odległości pokonuje bramkarza Unii. 4:2!
- 22 min - Gooool! Al odpowiedź Last Team. Ich supersnajper Ladziński ponownie wyprowadzą drużynę na prowadzenie! 3:2!
- 21 min - Gooool! Unia atomowo rozpoczęła drugą połowę meczu. Lutrzykowski mocnym uderzeniem pokonuje bramkarza Last Team. 2:2!
- 20 min - Gooool! Bramkę kontaktową do szatni zdobywa Rokojżo. Po I połowie Last Team prowadzi 2:1 z Unią Woźnice.
- 17 min- Gooool! Doda na raty pokonuje bramkarza Unii i Last Team prowadzi 2:0!
- 14 min - Gooool! Seria ataków Last Team uwieczniona sukcesem. Ladziński po raz pierwszy pokonuje bramkarza Unii. 1:0.
- 13 min - szybki spotkanie, z lekką przewagą Last Teamu, którzy kilka razy zagrozili bramce Unii, ale na ich drodze stanął doświadczony Darek Stykowski, który dzisiaj pełni rolę bramkarza. 0:0