Sponsor serwisu

idealny trening na mase

niedziela, 16 grudnia 2012

16.12 - relacja "live" II dzień mikołajkowego turnieju halowego w Mikołajkach

- Niebawem ceremonia zakończenia turnieju! Dziekujemy wszystki za uwagę i do zaczytania następnym razem :-) Podsumowanie turnieju na stronie: www.sportowemikolajki.blogspot.com

Koniec meczu! Jagiellonia I Białystok wygrywa z Jagiellonią II Białystok 1:0 i zostaje zwycięzcą tegorocznego turnieju!!!!
- 11 min - Nadal Jaga I prowadzi z Jagą II 1:0 w wielkim finale turnieju mikołajkowego!
- 5 min - Gooool! Jagiellonia I obejmuje prowadzenie po bramce Zalewskiego!

Finał Jagiellonia I Białystok - Jagiellonia II Białystok
Koniec meczu! Naki I Olsztyn pokonuje Hetmana I Baranowo 4:1 i zajmuje trzecie miejsce w turnieju!
- 13 min - Goooool! Nie kto inny, jak Mazurek po raz czwarty trafia! Naki I - Hetman I 4:1!
- 12 min - Goooool! Niesamowity Mazurek po raz trzeci trafia do siatki Hetmana! Naki I - Hetman I 3:1
- 11 min - Gooooool! Po pieknej dwójkowej akcji Martin Izdebski zdobywa pierwszego gola dla Hetmana!!! Naki I - Hetman I 2:1
- 8 min - Goooool! Mazurek pieknym strzałem w górny róg pokonuje po raz drugi bramkarza Hetmana! 2:0
- 4 min - Gooooool! Mazurek półrogalem pokonuje bramkarza Hetmana. Naki I Olsztyn prowadzi 1:0!
- 2 min - Ależ okazja dla Hetmana! Izdebski strzela i piłka w słupek uderza. W rewanżu Naki oddaje strzał, ale broni Banach. 0;0
- 1 min - Strzał Dziczka z daleka, ale piłka toczy się obok bramki 0:0

Mecz o 3-4 miejsce Hetman I Baranowo - Naki I Olsztyn
SEMP I Warszawa wygrywa w karnych i zajmuje piąte miejsce w turnieju. Szóste miejsce dla drużyny SEMP II Warszawa!
SEMP I - SEMP II 1:0
Koniec meczu! O zwycięstwie zadecydują rzuty karne!!!
- 14 min - Minuta do końca meczu o 7-8 miejsce. Wygląda na to, że bedziemy oglądać po raz pierwszy serie rzutów karnych!
12 min - trzy minuty do końca, i nadal bez bramek. Czyżby o losach meczu decydowała seria rzutów karnych?
- 7 min - w meczu derbowym SEMP I - SEMP II nadal bez bramek. Ciekawe za którą drużyną jest trener SEMP-a?
4 min - w meczu derbowym dwóch drużyn SEMP-a wynik bezbramkowy. Obie ekipy walczą o 5-6 miejsce w turnieju.
Mecz o 5-6 miejsce SEMP I Warszawa - SEMP II Warszawa
Koniec meczu! Lwy Korsze pokonują Ronę 03 Ełk 2:1 i turniej końcżą na 7. miejsce, Rona zajmie 8. miejsce!
- 12 min - Goooool! Oracz wyprowadza Lwy na prowadzenie! 2:1!
- 10 min - Gooool! Wasilewski doprowadza do wyrównania! Rona 03 - Lwy 1:1!
- 7 min - Goooool! Doliasz autorem bramki dla Rony, która prowadzi 1:0 z Lwami Korsze!

Za chwilę mecz o 7-8 miejsce Rona 03 Ełk - Lwy Korsze
- Koniec mecz! Tuż przed końcowym gwizdkiem wynik meczu ustala Roszkowski! Piast - Zryw 3:0!
- 13 min - Goooool! Aleturowicz zdobywa drugą bramke dla Piasta!
- 1 min - Gooool! Piast obejmuje prowadzenie po golu Niemyjskiego!
Mecz finalu B Zryw Kętrzyn - Piast Białystok
Koniec meczu! OKS 1945 Olsztyn I wygrywa z Hetmanem II Baranowo
- 14 min - Goooool! Barcz po raz drugi pokonuje bramkarza Hetmana i OKS 1945 I prowadzi 2:0.
- 7 min - Gooooool! OKS 1945 obejmuje prowadzenie po bramce Barcza.
Mecz finału C Hetman II Baranowo - OKS 1945 Olsztyn I
Koniec meczu! Naki II Olsztyn pokonuje OKS 1945 Olsztyn II 1:0.
- 6 min - Goooool! Naki obejmuje prowadzenie po bramce Rzodkiewskiego.
Mecz finału B Naki II Olsztyn - OKS 1945 Olsztyn II
-  Koniec meczu! ostatecznie Reda Szczytno pokonała Mrągowię Mrągowo 2:1. Zwycięską bramke zdobył Głowacki.
- 11 min - Gooool! po bramce samobójczej Reda Szczytno wyrównuje!
- 5 min - Goooool! Gwiazda daje prowadzenie dla piłkarzy z Mrągowa!
Mecz finału C Mrągowia Mrągowo - Reda Szczytno.
Koniec meczu! Jagiellonia I Białystok pokonuje Naki I Olsztyn 2:0! W wielkim finale zobaczymy wewnetrzny pojedynek obu drużyn Jagiellonii!!! W meczu o 3-4 miejsce rywalem Hetmana I Baranowo będzie drużyna Naki I Olsztyn!
- 14 min - Gooooool! Kodz zdobywa drugą bramkę dla Jagiellonii
- 14 min - wszystko wskazuje, że w finale zobaczymy dwie drużyny Jagiellonii!
- 9 min - Goooool! Jagiellonia I bliżej finału! Zalewski zdobywa pierwszą bramkę w meczu z Naki I!
Rozpoczął sie drugi półfinał, w którym grają Naki I Olsztyn i Jagiellonia I Białystok!
Koniec meczu! SEMP II Warszawa pokonuje Ronę 03 Ełk 3:1 i zagra o 5-6 miejsce z... SEMP-em I Warszawa! Z kolei Rona 03 Ełk spotka się w meczu o 7-8 miejsce z Lwami Korsze.
- 14 min - Gooooool! Losy meczu rozstrzygnięte. Szulc zdobywa trzecią bramkę dla SEMP-a II i jest 3:1!
- 12 min - Goooool! Rona 03 nie rezygnuje i zdobywa bramkę kontaktową. Jej autorem jest Doliasz! 2:1!
- 11 min - Nadal SEMP II Warszawa prowadzi 2:0 z Roną 03 Ełk.
- 6 min - Gooool! Szulc po raz drugi pokonuje bramkarza Rony 03. SEMP II rowadzi 2:0!
- 5 min - zwycięzca tego spotkania zagra o miejsca 5-6 z SEMP-em I Warszawa, a przegrany o miejsca 7-8 z Lwami Korsze!
- 1 min - Gooooool! Szulc zdobywa pierwszą bramkę i SEMP II Warszawa prowadzi z Roną 03 Ełk 1:0
Drugi półfinał za około 15 minut, a teraz mecz SEMP II Warszawa - Rona 03 Ełk
- 15 min - Koniec meczu!!!! Jagiellonia II Białystok pokonuje Hetmana I Baranowo 1:0 i zostaje pierwszym finalistą turnieju! Za chwilę drugi półfinał Jagiellonia I Białystok - Naki I Olsztyn!
- 13 min - Fantastycznie obronił strzał zawodnika Jagiellonii Banach. 1:0 dla Jagi II
- 11 min - Ależ okazje miał Kostyk. Niestety, piłka mineł o kilkanaście centymetrów bramkę Jagiellonii II!
- 10 min - Goooool! Zawodnik Jagiellonii II Bortniczuk zakręcił obrońcami Hetmana i wcisnął piłke do siatki! 1:0 dla Jagi II!
- 8 min - Hetman ma przewagę. Jagiellonia II z trudem próbuje wyjść z własnej połowy. 0:0!
- 4 min - okazja dla Hetmana, który zaczyna przeważać! Kostyk z główki, ale piłka nad poprzeczką!
- 3 min - ależ mecz! Akcja za akcją, pod jedną i drugą bramką! 0:0!
- 2 min - ależ okazja dla Hetmana! Jednak nadal 0:0!
Przed nami pierwszy półfinał!!!! Hetman I Baranowo - Jagiellonia II Białystok!!!!
- 15 min - Koniec meczu! SEMP I wygrał 4:0 z Lwami Korsze. SEMP zagra o miejsca 5-6, a Lwy o miejsca 7-8.
- 13 min - Gooooool! SEMP I konsekwentnie punktuje rywala. Czwartą bramke zdobywa Kosson.
- 12 min - SEMP I Warszawa prowadzi z Lwami Korsze 3:0. Bramki zdobyli: Borkowski 2, Gładysz.
Zwycięzca tego spotkania zagra o miejsca 5-6, a przegrany o miejsca 7-8.
Mecz finału A SEMP I Warszawa - Lwy Korsze
Koniec meczu! Zryw Kętrzyn pokonuje OKS 1945 Olsztyn II 3:1!
- 13 min - Gooool! Jak na razie honorowe trafienie Olsztynian. Sznitko autorem bramki!
- 12 min - Goooool! I jest trzecie trafienie Zrywu! Tym razem bramkarza rywali pokonał Baran!
- 11 min - Goooool! Swacha- Sock autorem drugiej bramki dla Zrywu Kętrzyn!
- 10 min - Goooool! Zryw Kętrzyn obejmuje prowadzenie po bramce Politowskiego!
- 7 min - trwa spotkanie finału B Zryw Kętrzyn remisuje bezbramkowo z OKS 1945 Olsztyn II
Mecz finału B Zryw Kętrzyn - OKS 1945 Olsztyn II
- 15 min - Koniec meczu! Hetman II Baranowo pokonuje Mrągowię Mrągowo 2:0
- 11 min - Goooool! Uderzenie rodem ze stadionów świata w wykonaniu perkowskiegi Hetman II prowadzi 2:0!
- 9 min - Gooooool! Jakub Perkowski strzela bramkę i Hetman II Baranowo obejmuje prowadzenie 1:0 w meczu z Mrągowią Mrągowo!
- 3 min - doskonała okazja dla Hetmana! Po strzela zawodnika z Baranowa, piłka leciała w samo okienko, jednak bramkarz Mrągowii zdołał ją wybić! 0:0!
Mecz finału C Hetman II Baranowo - Mragowia Mrągowo
- 15 min - Koniec meczu! Naki II Olsztyn zremisowało bezbramkowo z Piastem Białystok!
- 10 min - wynik nadal bez zmian!

- 6 min - w meczu Piasta z Naki II 0:0!

Mecz finału B Naki II Olsztyn - Piast Białystok
- 14 min - Reda Szczytno prowadzi 3:1. Bramkę dla Redy Krzewski, a dla OKS - bramka samobójcza!
- 5 min - Goooool! Ponownie Krzewski trafia do siatki i Reda prowadzi już 2:0!
- 1 min - Gooooool! Krzewski zdobywa bramkę, po kórej Reda prowadzi z OKS 1945 I 1:0!
Mecz finału C Reda Szczytno - OKS 1945 Olsztyn I.
- 15 min - Koniec meczu!  Jagiellonia I Białystok pokonała SEMP Warszawa 1:0!
- 11 min - Goooool! Stachelek przez całe boisko przedziera się lewą stroną i na końcu oddaje strzał, po którym kapituluje bramkarz SEMP-a. Jaga prowadzi 1:0!
- 9 min - rajd przez całe boisko zawodnika SEMP-a, który przed polem karnym zostaje faulowany. Rzut wolny, ale strzał trafia w mur "Jagi". Nadal 0:0!
- 7 min - doskonała okazja dla "Jagi", ale bramkarz SEMP-a wybił piłkę, która jeszcze po drodze trafiła w słupek. Nadal 0:0!
- 3 min - nadal bez bramek w czwartym meczu finału A. W hali ogłuszający doping kibiców obu drużyn.
Mecz finału A Jagiellonia I Białystok - SEMP II Warszawa
- 15 min - Koniec meczu! Naki I Olsztyn pokonało Ronę 03 Ełk 1:0 i awansowało do półfinału!
- 9 min - Goooooool! Naki I obejmuje prowadzenie po bramce Wandy!
Kolejny mecz finału A Naki Olsztyn I - Rona 03 Ełk
- 15 min - Koniec meczu!!!!! Hetman I Baranowo pokonuje Lwy Korsze 1:0 i awansuje dalej!!!!
- 13 min - niezłe emocje. Sędziowie karzą zawodnika Hetmana i Lwów karami minutowymi. Rzut wolny dla Korsz, ale piłka trafi pod nogi obrońcy Hetmana, który daleko ją wybija!
- 12 min - 3 minuty do końca. Lwy cisną, ale Hetman broni wyniku i próbuje kontratakować!
- 9 min - silny strzał zawodnika Lwów, ale na posterunku bramkarz Hetmana Banach!
- 8 min - Goooooooool! prawą stroną Kłos ruszył i podał do Kostyka, który pokonuje bramkarza z Korsz i Hetman I Baranowo prowadzi 1:0!
- 7 min - Ależ okazja dla Hetmana. Strzał Kostyka nogami broni bramkarz Lwów. Nadal 0:0!
- 6 min - na razie lepiej prezentują sie piłkarze z Korsz, którzy groźniej atakują bramkę Hetmana. Hetman dopiero teraz miał okazje na zdobycie bramki, dzięki obrońcy Lwów, który o mały włos z główki nie trafił do własnej bramki.
- 4 min - trwa drugi mecz finału A Hetman I Baranowo na razie remisuje z Lwami Korsze 0:0!
- 1 min - Rozpoczął się drugi mecz finału A - Hetman I Baranowo - Lwy Korsze!!! Stawką jest półfinał!
- 15 min - Koniec meczu!!!! Jagiellonia II Białystok pokonuje SEMP I Warszawa 1:0!!!! Za chwilę mecz Hetman I Baranowo - Lwy Korsze! ten mecz w ramach finału A!
- 11 min - trwa pierwszy mecz finału A, w którym Jagiellonia II prowadzi 1:0 z SEMP-em I Warszawa! Po tym spotkaniu Hetman I Baranowo zmierzy się z Lwami Korsze!!!
- 6 min - Goooool!Maciej Bortniczuk daje prowadzenie dla "Jagi" II!
Teraz zaczynają się emocje. Za chwilę pierwszy mecz finału A. Drużyny grają systemem pucharowym. W pierwszej parze Jagiellonia II Białystok zagra z SEMP I Warszawa.
- 15 min - Koniec meczu! Piast Białystok wygrywa 3:0 z OKS 1945 Olsztyn II.
-11 min - Goooool! Kiełczewski podwyższa na 3:0!
9 min  - Piast Białystok po dwóch bramkach Czajkowskiego prowadzi 2:0 z OKS 1945 Olsztyn II

Mecz finału B Piast Białystok - OKS 1945 Olsztyn II
- 15 min - Koniec meczu OKS 1945 Olsztyn I pokonała Mrągowię Mrągowo 2:0!
- W dniu dzisiejszym rozegrano już dwa pierwsze mecze:
w ramach finału C Hetman II Baranowo zremisował z Redą Szczytno 1:1 (bramki: Perkowski - Bogdański)
w ramach finału B Naki II Olsztyn pokonał Zryw Ketrzyn 2:0 (bramki: samobójcza, Kuraśkiewicz).
Aktualnie trwa drugi mecz finału C OKS 1945 Olsztyn I - Mrągowia Mrągowo. Po 14 minutach OKS prowadzi 2:0 po bramkach Powirskiego i Komara.
Witamy!
Zapraszamy do śledzenia przebiegu II dnia Ogólnopolskiego Mikołajkowego Turnieju Halowej Piłki Nożnej rocznika 2000 i młodsi w Mikołajkach.
Dzisiaj odbywają się mecze w ramach:
finału A (Miejsca 1-8)
finału B (miejsca (9-12)
finału C (miejsca 13-16)
W dniu wczorajszym rozgrywano mecze eliminacyjne w czterech grupach. Podsumowanie wczorajszego dnia można przeczytać na stronie www.sportowemikolajki.blogspot.com