Sponsor serwisu

idealny trening na mase

sobota, 15 grudnia 2012

Część II relacji "live" z II Turnieju Mikołajkowego w Mikołajkach

Tym samym zakończył się I dzień turniejowych zmagań w Mikołajkach. Podsumowanie I dnia II Ogólnopolskiego Mikołajkowego Turnieju w Halowej Piłce Nożnej rocznika 2000 i młodsi
Do zaczytania jutro :-)

- 15 min - Koniec meczu! Jagiellonia I Białystok pokonuje OKS 1945 Olsztyn II 9:0
- 14 min - Gooool! Kodz zdobywcą dziewiątej bramki dla Jagi.
- 11 min - Goooool! "Jaga" dominuje na boisku!!! Najpierw Ładysz, a chwilę później Kodz i Jagiellonia prowadzi 8:0!
- 9 min - Goool! Borowik zdobywa szóstą bramkę. dla Jagiellonii
- 7 min - Gooool! Zalewski ponownie pokonuje bramkarza Olsztynian. 5:0 dla "Jagi"
- 5 min - Goooool! Zalewski autorem czwartej bramki dla "Jagi"
- 4 min - Goooool! Dwa od razu trafienia 'Jagi". Najpierw Zalewski, a chwilę później ładysz i Jagiellonia I prowadzi 3:0 z OKS 1945 Olsztyn II.
- 1 min - Gooool! Jagiellonia od razu wzięła się ostro do pracy! Pierwszą bramkę zdobywa dzięki samobójczemu trafieniu.

Mecz grupy D Jagiellonia I Białystok - OKS 1945 Olsztyn II
- 15 min - Koniec meczu! Jagiellonia II Białystok pokonuje OKS 1945 Olsztyn I 4:1!
- 6 min - Gooool! Ponownie Bortniczuk wpisuje się na liste strzelców! Jagiellonia prowadzi już 4:1!
- 5 min - Goooool! Bortniczuk strzela trzecią bramkę dla Jagiellonii.
- 4 min - Goooool! Jagiellonia odzyskuje prowadzenie. Autorem bramki Matus!
- 2 min - Goooool! OKS doprowadza do remisu! Autorem bramki Salwowski.
- 1 min - Gooool! Jaga prowadzi 1:0 po bramce Bortniczuka.

Mecz grupy C Jagiellonia II Białystok - OKS 1945 I Olsztyn
- 15 min - Koniec meczu! Przed końcem wynik meczu ustala Kilczewski. Rona 03 Ełk pokonuje Mrągowię 5:1!
- 14 min - Goooool! I Mragowia potrafi strzelać bramki. Kaczyński zdobywca jak na razie jedynej bramki. Rona 03  - Mrągowia 4:1!
- 12 min - Goooool! Mużyło tym razem autorem bramki dla drużyny z Ełku. Rona 03 - Mragowia 4:0!
- 11 min - Gooool! Pononie Koniecko strzela dla Rony 03!
- 10 min - Goooool! Koniecko autorem drugiej bramki dla Rony 03!
- 4 min - Goooool! Kilczewski daje prowadzenie drużynie Rony 03 Ełk!

Mecz grupy D Mrągowia Mrągowo - Rona 03 Ełk
- 15 min - Koniec meczu! Lwy Korsze pokonują Piasta Białystok 2:1! Lwy tym samym zapewniły sobie udział w jutrzejszym finale A.
- 14 min - Goooool! Oracz ponownie wyprowadza Lwy Korsze na prowadzenie! 2:1
- 12 min - Gooool! Niemyjski autorem wyrównującegho gola. przed nami trzy minuty emocji!
- 9 min - Nadal Lwy Korsze prowadzą 1:0 z Piastem Białystok. Jak na arzie awans do "ósemki", która jutro rywalizować będzie o miejsca 1-8 awansowały: Hetman I Baranowo, Naki I Olsztyn, SEMP I Warszawa, SEMP II Warszawa oraz Jagiellonia I Białystok. Zostały jeszcze trzy miejsca. Jeśli Lwy teraz wygrają, to także oni zagrają jutro z najlepszymi.
- 6 min - Goooool! Wasilewski daje prowadzenie dla Lwów Korsze w meczu z Piastem Białystok!
Mecz grupy C Piast Białystok - Lwy Korsze
- 15 min - Koniec meczu! Jaga strzeliła jeszcze czternastą bramkę, której autorem był Ładysz! 14:0 to na razie rekordowe zwycięstwo w turnieju!
- 14 min - Goool! Jest i 13:0, bramka autorstwa Stachelka.
- 13 min - Goool! Było 11:0, jest 12:0 za sprawą Kodza.
- 13 min - Goool! Na 11:0 zmienia wynik Borowik!
- 12 min - Goooool! Mamy dwucyfrówkę. Jagiellonia I bezlitosna dla Mrągowii, 10:0!
- 11 min - Goool! I jeszcze raz Ładysz dla Jagiellonii! 9:0!
- 10 min - Goooool! Ładysz "dokłada" ósmą bramkę dla "Jagi".
- 9 min - Goooool! Jaga w natarciu! Zalewski tym razem autorem siódmej bramki.
- 8 min - Goool! Stawiński strzela szóstą bramkę dla Jagiellonii I.
- 7 min - Goool! Kupraszewicz "zalicza" drugą w tym meczu bramkę i Jaga prowadzi 5:0!
- 6 min - Zdecydowana dominacja w tym meczu Jagiellonii, która właściwie nie opuszcza połowy Mrągowii.
- 4 min - Goool! 'Jaga" nie odpuszcza. Kupraszewicz trafia do siatki i jest 4:0!
- 2 min - Gooooool! Ależ początek Jagiellonii. Najpierw Kodz, a później dwukrotnie Zalewski i Jagiellonia I prowadzi już z Mrągowią 3:0!
Mecz grupy D Jagiellonia I Białystok - Mrągowia Mrągowo.
- 15 min - Koniec meczu! Jagiellonia II Białystok - Lwy Korsze 1:1!
- 14 min - piłka po strzale zawodnika z Korsz minimalnie mija słupek bramki Jagi. Nadal 1:1! Minuta do końca!
- 12 min - ależ groźnie pod bramką "Jagi"! Dwukrotne strzały broni bramkarz drużyny z Białegostoku!
- 9  min - Goooool! Rzut karny na bramkę dla Jagiellonii zamienia Matus! Mamy remis 1:1.
- 6 min - Goooool! Lwy Korsze obejmują prowadzenie po bramce Wasilewskiego!
1 min - Rozpoczął się mecz. W hali sportowej w Mikołajkach mamy stadionową atmosferę. Kibice "Jagi" z ogromnym werblem dopingują swoją drużynę.
Mecz grupy C Jagiellonia II Białystok - Lwy Korsze
- 15 min - Koniec meczu! Rona 03 Ełk pokonała OKS 1945 II Olsztyn 4:1!
- 13 min - Gooool! Stępień podwyższa na 4:1 dla Rony 03!
- 12 min - Goool! Doczekaliśmy się pierwszej w turnieju bramki samobójczej. Dzięki temu trafieniu Rona 03 prowadzi 3:1.
- 8 min - Gooool! OKS wziął się do odrabiania strat. Zackowski zdobywa bramkę kontaktową dla Olsztynian.c meczu
- 4 min - Gooool! Rona 03 podwyższa na 2:0.  Autorem bramki Niewęgłowski.
- 2 min - Goooool! Rona 03 Ełk obejmuje prowadzenie w meczu z OKS 1945 II po bramce Koniecko
Mecz grupy D OKS 1945 II Olsztyn - Rona 03 Ełk
- 15 min - Koniec meczu! Mamy trzeci mecz, który zakończył się wynikiem bezbramkowym - OKS 1945 I Olsztyn - Piast Białystok.
- 14 min - teraz okazję miał Piast, ale po strzale zawodnika tego klubu, piłka przeleciała wzdłuż bramki.
- 12 min - znowu okazja dla OKS-u, który ma teraz przewagę, słupek ratuje Piasta od utraty bramki. Nadal 0:0
10 min - przed doskonałą okazja na strzelenie bramki był zawodnik OKS. Jego strzał z półobrotu końcówkami palców na róg wybił bramkarz Piasta.
 8 min - trwa spotkanie grupy C OKS 1945 I Olsztyn - Piast Białystok. Na razie bezbramkowy wynik. Po przerwie, podczas rywalizacji grupy C i D pada bardzo mało bramek.
 Mecz grupy C OKS 1945 Olsztyn I - Piast Białystok
15 min - koniec meczu. po bramce Stawińskiego Jagiellonia I Białystok wygrała z Roną 03 Ełk 1:0.
9 min - "Jaga" cały czas naciera, Rona z kolei próbuje zorganizować skuteczną kontrę. Nadal jest 1:0 dla Jagiellonii I.
3 min - Goooool! Po dwóch meczach z rzędu bez bramek, w trzecim doczekaliśmy się wreszcie gola. Bramkę dla Jagiellonii zdobył Stawiński!
Mecz grupy D Jagiellonia I Białystok - Rona 03 Ełk
- 15 min - koniec meczu! Żadnej z drużyn nie udało się strzelić bramki. Jagiellonia II Białystok - Piast Białystok 0:0.
- 10 min - mecz jak przystało na derby, wyrównany, przez co na razie nie padła żadna bramka.
Mecz grupy C Jagiellonia II Białystok - Piast Białystok
15 min - koniec meczu! OKS 1945 Olsztyn II zremisował bezbramkowo z Mrągowią Mrągowo.
13 min - nadal bez bramek w meczu grupy D OKS 1945 Olsztyn I - Mrągowia Mrągowo.
- 8 min - trwa wyrównany mecz pomiędzy OKS 1945 Olsztyn II i Mrągowią Mrągowo. Nadal 0:0.
- Witamy po przerwie, podczas której odbyła się uroczystość otwarcia II Ogólnopolskiego Mikołajkowego Turnieju Halowej Piłki Nożnej rocznika 2000 i młodsi.
Na uroczystości otwarcia gościliśmy m.in. Bogdana Kurtę, starostę mrągowskiego, przedstawicieli samorządu mikołajskiego, trenerów, zawodników, kibiców. Podczas ceremonii wystąpił zespół taneczny "Fresh" z MDK Mrągowo.
Po przerwie swoje zmagania rozpoczęły drużyny z grupy C i D.
Za nami pierwszy mecz grupy C, w którym Lwy Korsze pokonały OKS 1945 I Białystok 3:0. Bramki zdobyli: Kisieliński 2, Wasilewski.
Rozpoczęło się spotkanie grupy D pomiędzy OKS 1945 II Olsztyn i Mrągowią Mrągowo. Jest 3 minuta i wynik 0:0.