sobota, 15 grudnia 2012

Z grupy A o miejsca 1-8 jutro rywalizować będzie SEMP I Warszawa i Hetman I Baranowo, a z grupy B: Naki I Olsztyn i SEMP II Warszawa.
Teraz nastąpi chwila przerwy w meczach. O 13.00 nastąpi uroczyste otwarcie turnieju. Po ceremonii do rywalizacji przystąpią zespoły z grupy C i D.
14 min - Goool! Siemianowski ponownie autorem bramki. Naki II Olsztyn - Reda Szczytno 4:0. Koniec meczu.
12 min - Goool! Tym razem Siemianowski jest autorem trzeciej bramki dla Naki II, które prowadzi z Redą Szczytno 3:0!
11 min - Goool! Melke podwyższa na 2:0 dla Naki II
7 min - Goool! I mamy pierwsza bramkę w tym meczu. Dominik daje prowadzenie dla Naki II
Mecz Naki II Olsztyn - Reda Szczytno (grupa A)
Koniec meczu! SEMP II Warszawa pokonuje Zryw Kętrzyn 3:1
13 min - Goool! Chrobak zdobywa trzecią bramkę dla SEMP-a Warszawa, które prowadzi 3:1 ze Zrywem Kętrzyn.
6 min - Goool! Zryw zdobywa kontaktową bramkę, której autorem jest Swacha - Sock. Zryw Kętrzyn - SEMP II Warszawa 1:2
5 min -  Goool! Mecz rozpoczął się od dwóch bramek zdobytych przez zawodników z Warszawy: Maks Jończyk i Niedziałkowski.

Mecz Zryw Kętrzyn - SEMP II Warszawa (grupa B).
Koniec meczu! SEMP I warszawa pokonuje Hetmana I Baranowo 1:0. Obie ekipy zapewniły sobie awans do czołowej "ósemki" turnieju.
12 min - niewiele brakowało, a Hetman doprowadziłby do wyrównania. Zawodnik Hetmana skierował piłke do pustej bramki, ale obrońca SEMP-a zdołał ją wybić.
10 min - Nadal przewagę posiadają piłkarze SEMP-a. Hetman jak dotychczas nie stworzył żadnej groźnej sytuacji bramkowej.
6 min - Goool!  Przewagę w meczu SEMP I potwierdza zdobyciem bramki, której autorem jest Kokoszewski. SEMP I - Hetman I 1:0.
5 min - SEMP I zaczął przeważać i coraz groźniej atakować. przypomnijmy, zarówno SEMP I jak i Hetman I zapewniły sobie już awans do czołowej "ósemki" turnieju. Mecz ten toczy się o I miejsce w grupie A.
- 3 min  Ależ okazja dla SEMP-a, ale piekną paradą popisuje się Banach (Hetman I). Nadal 0:0.

Mecz Hetman I Baranowo - SEMP I Warszawa
Koniec meczu! Naki I Olsztyn wysoko pokonuje Hetmana II Baranowo 9:0! Za chwilę mecz o I miejsce w grupie A Hetman I - SEMP I.
14 min - Goool! Kanonada bramki Hetmana trwa. Na 8:0 Mazurek, a na 9:0 Lubecki.
12 min - Gooool! Naki I Olsztyn nadal w natarciu i zdobywa siódmą bramkę, a jej autorem Brych!
9 min - Goool! Melke podwyższa na 5:0, a chwilę później Wanda na 6:0 dla Naki I Olsztyn, które zapewnia sobie awans do czołowej "ósemki" turnieju.
6 min - Gooool! Wanda podwyższa na 4:0 dla Naki I Olsztyn.
5 min - Goool! Wanda autorem trzeciej bramki i Naki I Olsztyn prowadzi z Hetmanem II Baranowo 3:0
3 min - Gooool! NAKI I Olsztyn prowadzi już 2:0 po bramce Skalskiego z Hetmanem II Baranowo
2 min - Goool! Mazurek otwiera wynik meczu. Naki I Olsztyn - Hetman II Baranowo 1:0
- Rozpoczęło się kolejne spotkanie w którym Hetman II Baranowo gra z Naki I Olsztyn.
- Koniec meczu! SEMP I Warszawa pewnie wygrywa z Redą Szczytno 4:0 i zapewnia sobie awans z grupy A wraz z Hetmanem I Baranowo do  czołowej "ósemki" turnieju.