Sponsor serwisu

idealny trening na mase

piątek, 21 grudnia 2012

- Dziekujemy za uwagę, życzymy Wesołych Świąt i do zaczytania już po świętach :-)
- 38 min - Gooool! Bubienko na 7:2 i Michał Maciorowski na 8:2. Hotel lepszy od Czempionów!
- 28 min - Gooool! Skorupka odpowiada szybko w imieniu Hotelu. 6:2
- 25 min - Gooool! Jabłoński autorem drugiej bramki dla Czempionów, którzy nie rezygnują, mimo niekorzystnego wyniku. 5:2
- 23 min - Goool! Ale odpowiedź Hotelu nadeszła bardzo szybko za sprawą Izdebskiego! 5:1
- Rozpoczeła się II połowa meczu. Już w 21 min Warmus zdobywa pierwsza bramkę dla Czempionów! Czyżby ruszyli do odrabiania strat?
- Koniec I połowy!
- 14 min - Gooool! Cieśliński kończy bramką dwójkową akcję z Izdebskim. Hotel prowadzi już 4:0!
- 9 min - Goool! Hotel Robert's Port w natarciu! Cieśliński i 3:0!
- 5 min - Gooool! Wojciech Dziewa zdobywcą drugiej bramki dla "Hotelarzy". 2:0!
- 1 min - Ależ początek w wykonaniu Hotelu. Już w 34 sekundzie Adam Izdebski zdobywa bramkę!
* Mecz nr 5 Czempiony  - Hotel Robert's Port
- Koniec meczu! SPK wygrywa pewnie z Dolarami USA 9:3!
- 34 min - Minęło 9 minut i padły czteryu kolejne bramki: trzy autorstwa SPK - Ordowski, i dwukrotnie Kozłowski oraz jedna "Dolarów" - Szymański. SPK - Dolary USA 9:3!
- 25 min - Gooool! Bohatyrewicz w pełnym biegu z bliskiej odległości dopełnia foramlności. SPK prowadzi 6:2!
- 23 min - Goool! Może jednak nie... po meczu Marian Fafiński pieknym technicznym strzałem zdobywa drugą bramkę dla "Dolarowców", którzy przegrywają 2: 5 z SPK.
- Rozpoczłęa sie II połowa i od razu SPK zdobywa bramke, której autorem jest Kozłowski. 5:1. Czy to juz po meczu?
- Koniec I połowy! SPK prowadzi z Dolarami USA 4:1!
- 18 min - Gool! Doskonały okres gry SPK. Ordowski strzela czwartą bramkę dla SPK!
- 15 min - Goool! Ścibek podwyższa wynik meczu na 3:1
- 14 min - Goool! Ordowski decyduje się na mocny strzał z daleka. Po jego uderzeniu bramkarz nie daje rady złapać piłki i SPK odzyskuje prowadzenie.
- 10 min - Goool! Mamy remis! Romaniuk doprowadza do wyrównania. 1:1!
- 8 min - Goool! I mamy otwarcie wyniku. Ścibek autiorem bramki dla SPK.
- 7 min - w meczu nr 4 na razie bez bramek. Wicelider SPK gra w osłabionym składzie. M.in. brakuje Serowika, który pauzuje za czerowną kartkę.
* Mecz nr 4 Dolary USA - SPK
- 40 min - Koniec meczu! Po niesamowitej wymianie ciosów Czarno-Czarni wygrywają z Unią Woźnice 5:4!
- 35 min - Goooool! Czarno-Czarni, ponownie na prowadzeniu za sprawą Stępienia.
- 28 min - Goool! Cios za cios trwa nadal! Bronowicki doprowadza ponownie do remisu!
- 27 min - Gooool! Stepień z rzutu karnego pokonuje bramkarza Unii i ponownie Czarno-Czarni na prowadzeniu.
- 26 min - Goool! Lutrzykowski i mamy znowu remis!
- 25 min - Goool! Gorczyca daje prowadzenie Czarno-Czarnym.
- 21 - Rozpoczeła się II połowa meczu.
- 19 min - Gooool! Stępień doprowadza do wyrównania. Koniec I połowy!
- 17 min - Goool! Bronowicki decyduje się na mocny strzał, a bramkarz przepuszcza w dłoniach piłkę i Unia obejmuje prowadzenie 2:1
- 13 min - Gooool! Lutrzykowski doprowadza do wyrównania.
- 13 min - mimo prowadzenia Czarno-Czarnych oglądamy wyrównany mecz.
- 5 min - Gooool! Czarno-Czarni jako pierwsi cieszą się ze zdobytej bramki, a jej autorem jest Gorczyca.
Mecz nr 3 Czarno-Czarni Śmietki - Unia Woźnice
- Koniec meczu. Lider MKTZ wysoko Huragan Wojnowo 8:0.
- 39 min - Goool! Marcinkiewcz pogrąża Huragan, zdobywając ósmą bramkę.
- 37 min - Gooool! MKTZ mimo wysokiego prowadzenia, nie osiadł na laurach. Chabowski autorem siódmej bramki.
- 32 min - Gooool! Lider konsekwentnie punktuje Huragan. Najpierw Gawliński, a dwie minuty później Chludziński i MKTZ prowadzi 6:0!
- 24 min - Gooool! Puszko bardzo skuteczny w tym meczu. Właśnie zdobywa trzecią swoją bramkę! MKTZ - Huragan 4:0!
- 21 min - Rozpoczęła się II połowa meczu MKTZ - Huragan Wojnowo.
-  20  min - Koniec I połowy. MKTZ prowadzi 3:0 z Huraganem.
-  17 min - Gooool! Gawliński podwyższa na 3:0 dla MKTZ.
- 13 min - Gooool! Ponownie Puszko pokonuje bramkarza Huraganu. MKTZ - Huragan 2:0
- 11 min - Goooool! Po wielu udanych interwencjach obrony Huraganu, wreszcie twierdza Wojnowo padła. Prowadzenie dla MKTZ zdobywa Puszko.
- 7 min - w meczu MKTZ - Huragan na razie bez bramek. Przewagę mają piłkarze MKTZ, Huragan stara się groźnie kontratakować.
- 1min - Rozpoczął się jeden z najciekawszych meczów. Lider MKTZ gra z byłym liderem Huraganem Wojnowo.
* Mecz nr 2 Huragan Wojnowo - MKTZ
- 40 min - Gooool! Brzostek ustala wynik meczu. last Team pokonuje Luzaków 8:4!
- 39 min - Gooool! Krawcewicz podwyższa na 7:4.
- 34 min - Goool! Ale, ale Luzaki graja dalej. Prusarczyk strzela czwartą bramkę. Last team - Luzaki 6:4.
- 33 min - Gooool! Ale Last Team nie pozwalają zbytnio, aby rywale sie do nich zbliżyli. Ochal strzela szóstą bramkę dla Last Team.
- 31 min - Gooool! Dzięki bramce samobójczej Luzaki powiększyli swój dorobek bramkowy do trzech. Last Team - Luzaki 3:5
- 25 min - Gooool! Oleksiej autorem piątej bramki dla Last Team, które prowadzi z Luzakami już 5:2!
- 21 min - Gooool! II połowa rozpoczęła się od bramki Krawcewicza. Last Team - Luzaki 4:2!
- 20 min - Goooool! Mateusz Świderski zdobywa kontaktową bramkę i Last team prowadzi już tylko 3:2. Koniec I połowy!!!

13 min - Goooool! Daniel Świderski zdobywa pierwszą bramkę dla Luzaków! Last Team - Luzaki 1:3! Luzaki walczą o pierwsze punkty w tym sezonie. Jako jedyni jeszcze ich nie mają na koncie.
- Trwa pierwsze spotkanie dzisiejszej kolejki spotkań mikołajskiej "halówki" Luzaki - Last Team
11 min - 3:0 dla Last Team po bramkach Krawcewicza, Brzostka i Mariusza Izdebskiego.