04.01.2013 r., hala sportowa w Mikołajkach, relacja "live" z X kolejki spotkań "Mikołajki Jarguz Cup"

Witamy w Nowym Roku i życzymy wszystkim naszym wiernym Sympatykom relacji pełnych sportowych emocji :-)
Dzisiaj rozpoczęła się II runda rozgrywek halowej ligi piłki nożnej "Mikołajki Jarguz Cup".

Trwa aktualnie mecz nr 1 MKTZ - Last Team
1 min - Gooool! Pierwszą bramkę w 2013 roku w lidze zdobywa Maciej Gawliński i MKTZ prowadzi 1:0!
16 min - Last Team stawia dzielny opór liderowi, od czasu do czasu groźnie kontratakując.
17 min - Goool! Gawliński po raz drugi autorem bramki w tym meczu. MKTZ prowadzi 2:0!
 Koniec I połowy! MKTZ prowadzi 2:0 z Last Teamem.
- 22 min - Gooool! Minutę po rozpoczęciu II połowy Walendziewicz zdobywa trzecią bramkę dla MKTZ.
- 24 min - Goooool! Groźne kontry od początku meczu dały skutek. Ladziński autorem pierwszego gola dla Last Team. MKTZ - Last Team 3:1.
- 27 min - Goool! Chyba raczej emocji w meczu już nie będzie. Chabowski autorem czwartej bramki dla lidera! MKTZ prowadzi 4:1.
- 30 min - Gooool! A może jednak będą? Ladziński po raz drugi pokonuje bramkarza MKTZ i Last Team przegrywa 2:4.
- 31 min - Goooool! Chyba jednak nie będą. Walendziewicz autorem piątej i szóstej bramki dla MKTZ. MKTZ prowadzi 6:2!
40 min - Koniec meczu! MKTZ pokonuje Last Team 6:2!
Mecz nr 2 Hotel Robert's Port - Czarno-Czarni Śmietki.
12 min - Gooool! Bardzo wyrównane spotkanie. Kamil Maciorowski daje prowadzenie dla Hotelu Robert's Port.
 Koniec I Połowy.
Rozpoczęła się II połowa.
- 22 min  - Goool! Gorczyca zdobywa wyrównująca bramkę dla Czarno-Czarni.
- 33 min - Gooool!  Błażej Dziewa ponownie daje prowadzenie dla Hotelu Robert's Port. 2:1
- 37 min - Goooool! Emocji ciąg dalszy, chociaż "Hotelarze" zdobywają trzecią bramkę. Jej autorem Michał Maciorowski. 3:1!
Koniec meczu! Po emocjonującym spotkaniu Hotel Robert's Port pokonuje Czarno-Czarnych Śmietki 3:1.
Mecz nr 3 Unia Woźnice - Dolary USA.
- 7 min - Goool! Andrzejczyk daje prowadzenie dla Dolarów USA. 1:0.
- 16 min - Gooool! Mochalski doprowadza do wyrównania. 1:1!
Koniec I połowy! Mecz bardzo wyrównany. 1:1
21 min - rozpoczęła się II połowa spotkania.
32 min - Goooool! Dwie bramki dla Unii, która znowu gra doskonały mecz z Dariuszem Stykowskim w bramce! Autorami bramek Wątorczyk i Mochalski. 3:1
36 min  - Gooool! Robi się bardzo ciekawie. Dolary gonią. Boros zdobywa kontaktową bramkę i Unia prowadzi tylko 3:2!
38 min - Goooool! Sensacja ponownie z udziałem Unii coraz bardziej realniejsza! Lutrzykowski zdobywa czwartą bramkę dla Unii!!! 4:2!
40 min - Koniec meczu! Uni po pokonaniu tydzień temu Hotelu Roberts Port znowu sprawcą sensacji. Tym razem pokonuje Dolary USA 4:2!
Mecz nr 4 Luzaki - Huragan Wojnowo
- 1 min - Rozpoczeło się spotkanie.
- 4 min - Goooool! Na początek koncertowa gra najskuteczniejszego zawodnika w zespole Huraganu Kuby Wachowskiego, który w ciągu minuty dwukrotnie pokonuje bramkarza Luzaków. 2:0!
- 15 min - Gooool! Tutaj raczej sensacji nie będzie. Huragan prowadzi 3:0 po bramce Ropiaka. Jest już nawet 4:0, a trzecią swoją bramkę w tym meczu zdobywa Kuba Wachowski.
- 16 min - Goool! Mają swoją bramkę i Luzaki, a jej autorem Boharewicz.
Koniec I Połowy!
Rozpoczeła się II połowa.
- 33 min - Dominacja zespołu Huragan Wojnowo, którzy prowadzą już 9:2.
kolejne bramki dla Huraganu strzelili: Kuba Wachowski 2, Marcin Kręciewski, Bartek Wachowski, Ksepka, a jednego gola dla Luzaków Ogonowski z rzutu karnego.
- 36 min - Gooool! Boharewicz autorem trzeciej bramki dla Luzaków. 9:3.
- 38 min - Gooool! Bohater tego meczu czyli Kuba Wachowski, który zdobywa 6-tą bramkę w tym meczu, a 10-ta dla swojego zespołu.
Koniec meczu! Huragan pokonuje Luzaków 10:3.
Mecz nr 5 Czempiony - SPK
- 8 min - Gooool! W mecz drużyn z czuba tabeli na razie lepszy SPK, który po trafieniu Laskowskiego prowadzi 1:0!
- 13 min - Gooool! SPK kończy golem w wykonaniu Bohatyrewicza ładną akcję zespołową. 2:0!
- 17 min - Goooool! Będzie jeszcze ciekawie w tym spotkaniu. Piękna solowa akcja Kamila Lubelskiego zakończona przez niego bramką. 2:1!
Koniec I połowy.
-21 min - Rozpoczęła się II połowa. Losy meczu nadal nie przesądzone, choć SPK prowadzi 2:1 z Czempionami.
- 29 min - Goooool! Krystian Lubelski zdobywa wyrównująca bramkę. 2:2! Emocji co nie miara!
- 34 min - Goooool! Fantastyczna akcja Serowika zakończona bramką! SPK znowu na prowadzeniu. 3:2!
- 38 min - Goool! Błąd obrony Czempionów i z bliskiej odległości Serowik ponownie wpisuje się na listę strzelców. Losy tego spotkania chyba przesądzone. 4:2.
Koniec meczu! SPK pokonuje Czempionów 4:2.