piątek, 18 stycznia 2013

18.01.2013, hala Mikołajki, relacja "live" z XII kolejki "Mikołajki Jarguz Cup"

- Koniec meczu! Wynik spotkania na 4:11 dla SPK ustalił Łukasz Stykowski.
- 37 min - Gooool! Dwa kolejne trafienia wykonaniu piłkarzy SPK. najpierw Serowik, a po nim Biohatyrewicz i SPK prowadzi już 11:3.
- 34 min - Gooool! Nie dość że rywale Unii strzelili osiem bramek, to jeszcze piłkarz Unii sprezentował bramkę samobójczą. SPK prowadzi 9:3
- 32 min - Gooool! Unia trafi po raz trzeci za sprawą Mochalskiego. 8:3 dla SPK
- 31 min - Gooool! SPK cieszy się z ósmej bramki i raczej zwcyięstwa w tym meczu. Autorem bramki Kozłowski. 8:2.
- 28 min - Jest i druga bramka dla Unii! Autor: Olbryś. 7:2 dla SPK.
- 25 min - Gooool! Jest pierwsza bramka dla Unii, a jej autorem Borowy. 7:1.
- Aktualnie trwa druga połowa. Oberaz gry się nie zmienił. SPK pewnie prowadzi już 7:0. Kolejne bramki "dorzucili": Serowik 2, Błaszczyk i Laskowski
- Po pierwszej połowie SPK prowadzi 3:0, po bramkach Laskowskiego - 2 i Serowika.
- Aktualnie trwa ostatnie dzisiejsze spotkanie SPK - Unia Woźnice. Po 9 minutach SPK prowadzi 1:0 po bramce Laskowskiego.
W drugiej części meczu Czempioni dalej kontrolowali grę i ostatecznie pokonali outsidera Luzaków 7:2.
Koniec I połowy.
- 19 min - Gooool! Czempioni unormowali sytuację na boisku. Dwie kolejne bramki dołożyli  Krystian i Łukasz Lubelscy. 4:1.
- 15 min - Gooool! Wujak zdobywa kontaktową bramkę! 2:1.
- 4 min - Gooool! Łukasz Lubelski podwyższa na 2:0! Sensacji w tym meczu chyba nie będzie :-)
- 1 min - Gooool! Krystian Lubelski otwiera wynik meczu. Czempiony prowadzą 1:0 z Luzakami.

- Mecz nr 4 Czempiony - Luzaki
- Koniec meczu! MKTZ wysoko pokonuje Hotel Robert's Port 7:1!
- 39 min - Goool! Gawliński definitywnie przesądza o wysokim zwycięstwie MKTZ-u. 7:1
- 38 min - Gooool! Nareszcie udaje się trafić Hotelowi za sprawą Michała Maciorowskiego, ale strata do MKTZ-u spora, a czasu do końca baaaardzo mało.
- 24 min - Gooool! Zaskakującym strzałem Chludziński pokonuje bramkarza i MKTZ prowadzi już 6:0!
- Rozpoczęła się II połowa meczu. MKTZ prowadzi z Hotelem Robert's Port 5:0!
Koniec I połowy!
- 20 min - Gooool! Piękna zespołowa akcja MKTZ, po której Puszko zdobywa piąta bramkę. 5:0.
- 19 min - Gooool! Gawliński pokonuje ponownie bramkarza Hotelu i jest 4:0!
- 10 min - Gooool! Dwie bramki MKTZ- w ciągu minuty i lider prowadzi już 3:0! Najpierw z czuba w okienko, a chwilę później Gawliński
- 9 min - Trwa hitowe spotkanie pomiędzy MKTZ a Hotelem Robert's Port. Od 3 minuty prowadzi lider MKTZ 1:0!
- 3 min - Goool! MKTZ obejmuje prowadzenie po bramce Puszki. 1:0.
- Przed nami hit wieczoru, mecz nr 3 MKTZ - Hotel Robert's Port.
- Koniec meczu!!! Po niesamowitym pościgu Czarno-Czarni pokonują Huragan Wojnowo 5:4!
- 38 min - Gooool! Stępień znowu pokonuje bramkarza Huraganu. Czarno-Czarni obejmują prowadzenie 5:4!
- 36 min - Gooool! Niesamowity Stępień radzi sobie z obroną Huraganu i zdobywa wyrównującą bramkę! 4:4!
- 33 min - Gooool! Czarno-Czarni zdobywają kontaktową bramkę, a jej autorem Kazik Plona. Jest tylko 4:3!
- Rozpoczęła się II połowa spotkania.
- Koniec I połowy.
- 18 min - Gooool! Huragan zwiększa przewagę do dwóch bramek, po golu Marcina Kręciewskiego. 4:2.
- 16 min - Goool! Drężek daje ponownie prowadzenie dla Huraganu. 3:2.
- 14 min - trwa spotkanie Huraganu Wojnowo z Czarno-Czarnymi Śmietki. Aktualnie jest remis 2:2.
Dotychczasowy przebieg meczu:
- 4 min - 1:0 - Marcin Kręciewski
- 4 min - 1:1 - Stępień
- 5 min - 2:1 - Marcin Kręciewski
- 5 min - 2:2 - Gorczyca
- Mecz nr 2 Huragan Wojnowo - Czarno-Czarni Śmietki
- Koniec meczu! Last Team pokonuje minimalnie Dolary USA 2:1.
- 32 min - Gooool! I Dolary USA mogą się cieszyć ze zdobytej bramki. Autorem kontaktowego gola jest Paweł Szyłejko. 2:1.
- 27 min - Gooool! Oleksiej zdobywa drugą bramkę dla Last Teamu. 2:0.
-  Rozpoczęła się II połowa spotkania.
- Koniec I połowy. Last Team prowadzi 1:0 z Dolarami USA.
- 14 min - trwa pierwsze dzisiejsze spotkanie pomiędzy Last Team a Dolarami USA. Od 5 minuty po bramce Ladzińskiego Last Team prowadzi 1:0.