piątek, 11 stycznia 2013

11.01.2013 r., hala Mikołajki, relacja "live" z XI kolejki spotkań "Mikołajki Jarguz Cup"

Witamy i zapraszamy do śledzenia relacji "live" z XI kolejki spotkań mikołajskiej "halówki".

Mecz nr 1 Czarno-Czarni Śmietki - Dolary USA
- 6 min - Gooool!  Głowiak strzela pierwsza bramkę w tym meczu i Czarno-Czarni obejmują prowadzenie 1:0!
- 16 min  - Goooool! CZ-Cz w natarciu! Gorczyca autorem drugiej bramki. 2:0!
- 17 min - Goool! Mamy szybka odpowiedź Dolarów USA. Szymański strzela kontaktową bramkę! 2:1
- 18 min - Gooool! Stepień mocnym strzałem pokonuje bramkarza Dolarów USA. 3:1.
- 19 min -  Goool! Szymański po raz drugi autorem bramki kontaktowej. 3:2
Koniec I połowy! Czarno-Czarni Śmietki - Dolary USA 3:2.
- Rozpoczęła się II połowa meczu.
- 21 min - Gooool! Czarno-Czarni Śmietki ponownie wychodzą na dwubramkową przewagę. Głowiak strzela czwartą bramkę. 4:2
- 25 min - Gooool! Głowiak strzela swoją trzecią bramkę i Czarno-Czarni prowadza już 5:2!
- 30 min - Gooool! Chyba losy meczu przesądzone. Czarno-Czarni strzelają szóstą bramkę, a jej autorem Gorczyca! 6:2 -
- 39 min - Gooool! Szymański strzela gol rozpaczy, który nie da żadnego punktu Dolarom USA. Koniec meczu. Czarno-Czarni pokonują Dolary USA 6:3!
za chwilę mecz nr 2 Hotel Robert's Port - Last Team
- 8 min  - Goool! Adam Izdebski strzałem "z czuba" pokonuje bramkarza Last Team. Hotel prowadzi 1:0.
- 13 min - Goooool! Ladziński chytrym strzałem pokonuje bramkarza "Hotelarzy". Mamy remis 1:1!
- 15 min - Goooool! Strzałem w długi róg Błażej Dziewa odzyskuje prowadzenie dla Hotelu Robert's Port. 2:1!
- 16 min - Gooool! Bubienko tym razem trafia do siatki i Hotelu prowadzi już 3:1 w starciu  z Last Teamem.
- 17 min - Goooool! Kamil Maciorowski autorem czwartej bramki dla Hotelu. 4:1!
Koniec I połowy.
- Rozpoczęła się II połowa
- 21 min - Goooool! Ciesliński znajduje sposób na pokonanie bramkarza Last Team. Jest 5:1.
- 22 min - Goool! Last Team nie poddaje się! Krawcewicz autorem drugiej bramki dla Last Team. 5:2!
- 25 min - Gooool! Krawcewicz autorem trzeciej bramki dla Last Team. 5:3!
- 29 min - Goooool! Z rzutu karnego bramkarza Last Team pokonuje Michał Maciorowski. 6:3
- 31 min - Gooool! Last Team już zrezygnował z walki o punkty, co wykorzystują skrzętnie rywale. Adam Izdebski autorem siódmej bramki. 7:3!
- 33 min  - Gooool! Ponownie Adam Izdebski i hotel prowadzi już 8:3!
- 34 min - Gooool! Pewni wygranej Hotelarze pozwalają strzelić sobie czwartą bramkę. Jej autorem jest Ochal. 8:4!
39 min - Gooool! Wynik meczu ustala Oleksiej. Hotel Robert's Port pokonuje Last Team 8:5!
za chwilę mecz nr 3 Huragan Wojnowo -Unia Woźnice
- 8 min - Goooool!   Huragan Wojnowo obejmuje prowadzenie po bramce Drężka. 1:0

- Koniec I połowy. Unia stawia zacięty opór drużynie Huraganu. przypomnijmy, że piłkarze z Woźnic dość nieoczekiwanie ograli w dwóch poprzednich kolejkach wyżej notowanych rywali. Na razie 1:0 dla Huraganu.
Rozpoczęła się II połowa spotkania.
- Mecz bardzo wyrównany. Obu ekipom brakuje odrobiny szczęścia w zdobyciu bramki.
- 25 min - Gooool! Dotychczas nieudane próby Unii nareszcie zostają zwieńczone sukcesem. Lutrzykowski doprowadza do wyrównania! 1:1.
- 30 min - Gooolx2! Chyba przełomowy moment meczu. W ciągu minuty Huragan zdobywa dwie bramki. Najpierw trafia Marcin Kręciewski, a chwile po nim Szczubełek i jest 3:1 dla Huragnu!
Koniec meczu! Huragan Wojnowo wygrywa z Unią Woźnice 3:1!
za chwilę mecz nr 4 MKTZ - Czempiony
- 1 min - Gooool! Ależ początek. Kordek daje prowadzenie dla Czempionów w meczu z niepokonanym MKTZ-em!
- 5 min - Gooool! Ależ początek sensacyjny w wykonaniu Czempionów! Krystian Lubelski mocno strzela, a stojącemu w bramce Wojtkowi Brodowskiemu piłka ucieka z rękawic i wpada do siatki. 0:2!
- 11 min - Nadal mamy dość sensacyjny wynik. Czempiony prowadzą z niepokonanym liderem MKTZ 2:0!. Trzeba przyznać, że jak na razie Czempiony lepiej prezentują się w tym meczu od obrońców tytułu.
- 13 min - Gooool! Walendziewicz zdobywa kontaktową bramkę! 1:2.
- 15 min - Gooool! Gawliński strzela wyrównującą bramkę. 2:2!
Rozpoczęła sie II połowa.
- 21 min - Gooool! MKTZ wział się od początku II połowy do roboty i wychodzi po raz pierwszy w tym meczu na prowadzenie po bramce Puszki. 3:2. Będą emocje, oj będą!
- 22 min - Gooool! Mamy remis po bramce Krystiana Lubelskiego. 3:3.
- 23 min  - Gooool! Kordal odzyskuje prowadzenie dla Czempionów!
- 24 min  Goool! Puszko doprowadza do remisu. 4:4!
- 25 min - Gooool! Ponownie MKTZ wychodzi na prowadzenie po bramce Gawlińskiego. 5:4.
- 32 min - Gooool! Krystian Lubelski strzałem z daleka w długi róg pokonuje bramkarza MKTZ i mamy remis 5:5!
- 36 min - Goooool! Niesamowity Kordek decyduje się na strzał z daleka. Piłka od słupka wpada do siatki MKTZ. Czempiony prowadzą z MKTZ 6:5!!!
- Koniec meczu!!!! Po wspaniałym widowisku Czempiony pokonują niepokonanego do tej pory lidera MKTZ 6:5!
za chwilę mecz nr 5 SPK - Luzaki
- 10 min - Goooool! Kozłowski otwiera wynik meczu. SPK prowadzi 1:0.
- 12 min - Goooool! Bohatyrewicz podwyższa na 2:0.
- 16 min - Goool! SPK prowadzi 3:0 po bramce Bohatyrewicza.
- 17 min - Gooool! SPK  spokojnie punktuje w meczu z Luzakami. Kleinwachter zdobył czwartą bramkę dla wicelidera. 4:0.
Rozpoczęła się II połowa.
- 24 min - Gooool! Bohatyrewicz tym razem strzelcem bramki. 5:0.
- 26 min - Gooool! Autor: Bohatyrewicz. Popularny "Anzelm" rozstrzelał się w tym meczu. 6:0
- 28 min - Goooool! x 2 Ordowski dokłada jeszcze dwie bramki i jest 8:0.
- 34 min - Goool! Coraz bliżej dwucyfrówki. Kleinwaechter autorem bramki. 9:0
- 37 min - Goooool! Serowik też dokładas bramkę w tym meczu. 10:0.
- 38 min - Goooool! Tym razem Kłozłowski cieszy sie z bramki. 11:0
Koniec meczu! SPK wysoko pokonuje Lzaków 11:0.