piątek, 9 grudnia 2016

9.12.2016 r., Hala Mikołajki, IV kolejka spotkań "Mikołajki Jarguz Cup"

Dziękujemy za uwagę i do zaczytania za tydzień :-)
Koniec meczu! Po niesamowitym meczu MKTZ pokonuje Santa Monica 5:4!
- 29 min - 5:4 - 20 sekund przed końcem meczu Kuzyk daje prowadzenie dla MKTZ!
- 25 min - 4:4 - niesamowity mecz! Niesamowity Harasimowicz, który daje ponownie remis!
- 24 min - 3:4 - Santa Monica ponownie prowadzi po trafieniu Tomkowskiego!
- 23 min - 3:3 - Harasimowicz ponownie zdobywa bramkę i MKTZ odrobił straty!
- 22 min - 2:3 - MKTZ nie składa broni. Harasimowicz zdobywa kontaktową bramkę!
- 21 min - 1:3 - długi rajd prawą stroną Grabowskiego zakończony bramką. Santa Monica ucieka!
- 18 min - 1:2 - Santa Monica odzyskuje prowadzenie po bramce Domurata.
II połowa meczu
Wyrównany mecz, mamy remis po I połowie.
- 5 min - 1:1 - szybka odpowiedź MKTZ. Autorem bramki Jarguz.
- 4 min - 0:1 - Santa Monica obejmuje prowadzenie. Prezent zawodnika MKTZ skwapliwie wykorzystał Tomkowski.
Mecz nr 5: MKTZ - Santa Monica
Koniec meczu! "Biedronka" może się cieszyć ;-) Gang Świeżaków wysoko pokonał Czarno-Czarni Śmietki 8:1.
- 29 min - 8:1 - Zakrzewski ustala wynik meczu.
- 26 min - 7:1 - kolejne dwie bramki dla Gangu Świeżaków zdobywa Zakrzewski!
- 21 min - 5:1 - jest pierwszy gol dla drużyny Czarno-Czarni. Jego autorem Stępień.
- 20 min - 5:0 - ponownie Serowik. To już czwarte jego trafienie w tym meczu.
- 18 min - 4:0 - czwarte trafienie dla Gangsterów, tym razem autorstwa Zawalicha.
Koniec I połowy. Mecz zrobił się niezwykle ostry. Sędziowie w ciągu 15 minut pokazali już 5 żółtych kartek.
- 10 min - 3:0 - po raz trzeci Serowik!
- 7 min - 2:0 - ponownie Kacper Serowik wpisuje się na listę strzelców.
- 5 min - 1:0 - Kacper Serowik otwiera wynik meczu. Gangsterzy prowadzą.
Mecz nr 4: Gang Świeżaków - Czarno-Czarni Śmietki
Koniec meczu! AVIVA sięga po trzy punkty pokonując SMS Oldboy Piecki 7:1
- 28 min - 7:1 - piękna dwójkowa akcja zakończona trafieniem Bartosza Tomaszewskiego.
- 24 min - 6:1 - Adamiec.
- 18 min - 5:1 - Ślęzak. AVIVA raczej nie powinna stracić punktów w tym meczu. Chociaż...
- 16 min - 4:1 - Adamiec sprytnie główką trafia do siatki drużyny z Piecek.
II połowa meczu.
Koniec I połowy.
- 12 min - 3:1 - autorem trzeciej bramki dla AVIVY Adamiec.
- 9 min - 2:1 - AVIVA wychodzi na prowadzenie po bramce Ślęzaka!
- 7 min - 1:1 - 1:1 - AVIVA wyrównuje po strzale Bartosza Tomaszewskiego.
- 3 min - 0:1 - piłkarze z Piecek obejmują prowadzenie po bramce Lisa.
Mecz nr 3: AVIVA - SMS Oldboy Piecki
- 30 min - 8:0 - wynik meczu ustala Paweł Kręciewski. Koniec meczu!
- 28 min - 7:0  - Huragan pewnie zainkasuje komplet punktów w tym meczu.
- 17 min - 4:0 - Huragan konsekwentnie zbliża się do zgarnięcia trzech punktów w tym meczu. Czwartą bramkę zdobywa Kamil Kręciewski.
- 13 min - 3:0 - worek z bramkami się rozwiązał. Po raz drugi trafia Ksepka.
- 11 min - 2:0 - Huragan cieszy się z drugiej bramki, dzięki Ksepce :-)
- 9 min - 1:0 - Mamy pierwszą bramkę w tym meczu. Huragan prowadzi po trafieniu Kuby Wachowskiego.
Mecz nr 2: Huragan Wojnowo - Wolni Strzelcy
Za wiele o tym meczu nie ma co się rozwodzić. Spotkanie Dawida z Goliatem. Mecz kończy się bardzo wysokim zwycięstwem obrońców tytułu Hotelu Robert's Port 23:0. Bramki zdobyli: Zacharewicz 8, Maciorowski 5, Sadlos 5, Kwiatkowski 2, Kerzkowski 2, Kropiewnicki.
Koniec I połowy meczu. Hotel Robert's Port bez problemu prowadzi 9:0.
- 8 min - 5:0 - zdecydowani faworyci Hotel Robert's Port wysoko prowadzą po bramkach: Zacharewicza 2, Sadlosa, Kropiewnickiego i Maciorowskiego.
Mecz nr 1: Hotel Robert's Port - Przedostatni
Witamy i zapraszamy do śledzenia relacji "live" ze spotkań IV kolejki rozgrywek "Mikołajki Jarguz Cup".