piątek, 30 grudnia 2016

30.12.2016 r., Hala Mikołajki, relacja "live z II kolejki II rundy rozgrywek "Mikołajki Jarguz Cup"

To tyle na dzisiaj. Dziękujemy za uwagę i do zaczytania już w 2017 roku :-)

Koniec meczu! Hotel Robert's Port pokonał ambitnie grający MKTZ 10:1.
Koniec I połowy. Na razie bez niespodzianki. Hotel Robert's Port prowadzi 3:0 po bramkach Bognackiego, Maciorowskiego i bramce samobójczej.
Mecz nr 3 - Hotel Robert's Port - MKTZ

Koniec meczu!
➽28 min - 6:0 - wynik meczu ustala najskuteczniejszy zawodnik tego spotkania i jak na razie całej ligi Kowalczyk
➽25 min - 5:0 - niesamowity Kowalczyk po raz trzeci pokonuje pięknym strzałem bramkarza Huraganu.
➽22 min - 4:0 - Huragan dzielnie broni się przed naporem AVIVY, ale Kowalczyk ponownie trafia do siatki.
II połowa meczu.
Koniec I połowy meczu.
➽13 min - 3:0 - AVIVA podwyższa po bramce Ślęzaka.
➽4 min - 2:0 - tym razem Adamiec.
➽2 min - 1:0 - AVIVA ruszyła od pierwszego gwiazdka z atakiem, dodajmy skutecznym. Pierwszą bramkę zdobywa Kowalczyk.
Mecz nr 2: AVIVA - Huragan Wojnowo

Koniec meczu! Po pasjonującym spotkaniu RKS Bambus Lajceps pokonuje Gang Świeżaków 4:3!
➽28 min - 3:4 - ponownie na prowadzeniu RKS Bambus. "Na raty" bramkę zdobył Skrzęta!
➽25 min - 3:3 - rzut karny pewnie na bramkę zamienia Gawliński
➽16 min - 2:3 - RKS Bambus odzyskuje prowadzenie po bramce Skrzęty
Koniec I połowy. 2:2!
➽13 min - 2:2 - ależ ekspresowa odpowiedź Gangsterów. Gawliński wyrównuje!
➽12 min - 1:2 - RKS Bambus obejmuje prowadzenie po bramce Glinki!
➽5 min - 1:1 - jest remis po bramce Kowalczyka!
➽2 min - 1:0 - wynik meczu otwiera Gawliński!
Mecz nr 1 - Gang Świeżaków - RKS Bambus Lajceps

II liga zakończyła swoje zmagania. Pora na trzy mecze I ligi
➽29 min - 0:5 - Bijaczewski dobija czarno-Czarnych i trzy punkty jadą do Piecek!
➽25 min - 0:4 - ależ okazja dla Czarno-Czarnych. Ladziński z przedłużonego karnego trafia w słupek! Szybka kontra SMS i... bramka. Jej autorem Żbikowski.
➽22 min - 0:3 - SMS Oldboy idą za ciosem! Autorem trzeciej bramki Lis.
➽16 min - 0:2 - druga odsłona meczu zaczyna się od drugiej bramki dla SMS Oldboy. Jej autorem Bijaczewski.
I połowa meczu.
➽15 min - 0:1 - bardzo wyrównany mecz, ale bramkę do szatni zdobywa drużyna z Piecek, a konkretnie Berk. Koniec I połowy.
Mecz nr 2: Czarno-Czarni Śmietki - SMS Oldboy Piecki

Koniec meczu! Przedostatni - Wolni Strzelcy 1:2
➽29 min - 1:2 - niewykorzystane sytuacje się mszczą. Ta stara prawda sprawdziła się w tym meczu. Losy meczu przesądził Radziszewski.
Druga połowa meczu.
Koniec I połowy. 1:1
➽ 5 min - 1:1 - Wolni Strzelcy doprowadzają do remisu po bramce Radziszewskiego.
➽ 2 min - 1:0 - jako pierwsi prowadzenie obejmują zawodnicy drużyny Przedostatni po bramce Drozdowskiego.