piątek, 23 grudnia 2016

23.12.2016 r. Hala Mikołajki, Relacja "live" z I kolejki II rundy rozgrywek "Mikołajki Jarguz Cup"

To by było na tyle na dzisiaj. Wesołych Świąt!
Koniec meczu! obrońcy tytułu - Hotel Robert's Port pokonał Huragan Wojnowo 5:1. Bramki dla Hotelu zdobyli: Kwiatkowski 2, Bognacki, Gondek i Zacharewicz. Honorowe trafienie dla Huraganu zaliczył Ksepka.
II połowa meczu!
Koniec I połowy! Po 15 minutach Hotel Robert's Port prowadzi 2:0 po bramkach Kwiatkowskiego i Bognackiego. Pierwsza połowa meczu pod dyktando Hotelarzy, ale Huragan umiejętnie rozbija ataki obrońców tytułu.
Mecz nr 3: Hotel Robert's Port - Huragan Wojnowo

Koniec meczu! RKS Bambus Lajceps pokonał minimalnie MKTZ 3:2!
-28 min - 2:3 - kontaktowa bramka dla MKTZ - Chabowski!
- 26 min - 1:3 - nareszcie ze zdobytej bramki mogą cieszyć się piłkarze MKTZ. Radości dostarczył im Serowik!
II połowa meczu.
Koniec I połowy.
- 14 min - 0:3 - Kowalczyk.
- 11 min - 0:2 - Skrzęta
- 4 min - 0:1 - RKS Bambus obejmuje prowadzenie po bramce Skrzęty
Mecz nr 2: MKTZ - RKS Bambus Lajceps

Koniec meczu! AVIVA wysoko pokonuje występującą w osłabionym składzie drużynę Gangu Świeżaków 11:2!
- 27 min - 2:11 - solowy rajd prawą stroną Gawlińskiego, zakończony sprytnym strzałem.
- 25 min - 1:11 - Dymek
- 23 min - 1:10 - szóste trafienie w tym meczu Kowalczyka!
- 22 min - 1:9 - Kowalczyk
- 19 min - 1:8 - kolejne dwa trafienia AVIVY i losy meczu są rozstrzygnięte.
- 18 min - 1:6 -  Gawliński decyduje się na samotną akcję, która kończy się powodzeniem.
- 16 min - 0:6 - Kowalczyk
koniec I połowy.
- 14 min - 0:5 - AVIVA zdecydowanie prowadzi z poważnie osłabionym w tym meczu Gangiem Świeżaków. Piątą bramkę zdobył Adamiec.
- 12 min - 0:4 - AVIVA nadal rozpędzona. Tym razem Kowalczyk pięknie zachował się w polu karnym.
- 7 min - 0:3 - doskonały i skuteczny okres gry AVIVY. Tym razem bramkę zdobywa Adamiec
- 6 min - 0:2 - niefortunna interwencja bramkarza Gangsterów i piłka znajduje się w siatce.
- 5 min - 0:1 - AVIVA obejmuje prowadzenie po bramce Kowalczyka.
Mecz nr 3: Gang Świeżaków - AVIVA
Przed nami mecze I ligi.

Koniec meczu. Ostatecznie Santa Monica pokonała Wolnych Strzelców 8:4.
- 20 min - 8:3 - Santa Monica pewnie prowadzi. Kolejne dwa trafienia to bramka samobójcza oraz Lubelski.
Początek II połowy.
- 12 min - 6:3 - ponownie Lubelski w pięknym stylu!
- 10 min - 5:3 - znowu dwie bramki przewagi Santa Monica - Lubelski.
- 9 min - 4:3 - kontaktowa bramka Kiśluka.
- 8 min - 4:2 - ależ zwrot w akcji meczu! Trzy bramki (Tomkowski x2, Jabłoński) i Santa Monica teraz prowadzi 4:2.
- 3 min - 1:2 - ponownie Budnicki i Wolni Strzelcy wychodzą na prowadzenie.
- 2 min - 1:1 - rzut wolny dla Wonych Strzelców przed linią pola karnego. Bramkarz Santa Monica fauluje i otrzymuje czerwoną kartkę. Z wolnego, na dwa razy, trafia sam poszkodowany czyli Budnicki.
- 1 min - 1:0 - Santa Monica prowadzi po bramce Tomkowskiego.
Mecz nr 2: Santa Monica - Wolni Strzelcy

Koniec meczu! Czarno-Czarni pokonali Przedostatnich 5:3.
- 22 min - 3:5 - piątą bramkę dla Cz-CZ zdobył Lenkiewicz.
- 19 min - 3:4 - Przedostatni nie odpuszczają! Kontaktową bramke z rzutu karnego zdobywa Znak.
- 16 min - 2:4 - Podobnie jak w I połowie meczu, w drugiej także pierwszą bramke zdobywa drużyna Przedostatni. Jej autorem Jarguz.
Początek II połowy meczu.
- 14 min - 1:4 - Stępień.
- 12 min - 1:3 - autorem bramki Lenkiewicz
-10 min - 1:2 - Cz-Cz już prowadzą dzięki trafieniu Murawskiego.
- 8 min - 1:1 - czarno-Czarni wyrównują po bramce Stępnia.
- 5 min - 1:0 - mecz zaczyna się dość niespodziewanie od prowadzenia drużyny Przedostatni. bramkę zdobywa Znak.
Mecz nr 1:  Przedostatni - Czarno-Czarni Śmietki
Naszą relacje rozpoczynamy od pierwszego z dwóch zaplanowanych na dzisiaj spotkań w II lidze.
Witamy i zapraszamy do śledzenia relacji "live" z I kolejki spotkań II rundy rozgrywek "Mikołajki Jarguz Cup".