piątek, 2 grudnia 2016

02.12.2016 r., hala Mikołajki - relacja "live" z III kolejki spotkań "Mikołąjki Jarguz Cup"

I to by było na tyle, jeśli chodzi o dzisiaj. Do zaczytania już za tydzień :-)
Koniec meczu! Huragan Wojnowo wygrywa z Santa Monica 4:3!
29 min - 3:4 na 15 sekund przed końcem Jabłoński zdobywa kontaktową bramkę!
- 24 min - 2:4 - Huragan coraz bliżej zwycięstwa. Czwartą bramkę zdobywa Kamil Kręciewski.
- 19 min - 2:3 - Huragan obejmuje prowadzenie po bramce Pawła Kręciewskiego.
II połowa meczu.
Koniec I połowy!
- 13 min - 2:2 - mamy remis! Huragan wyrównuje po bramce Kuby Wachowskiego!
- 11 min - 2:1 - kontaktową bramkę dla Huraganu zdobywa Kuba Wachowski.
- 10 min - 2:0 dla Santa Monica po bramkach Grabowskiego i Muracha.
Mecz nr 5: Santa Monica - Huragan Wojnowo
- 30 min - 4:2 - Skrzęta ustala wynik meczu. Hotel Robert's Port zdobywa komplet punktów, pokonując RKS Bambus Lajceps 4:2.
- 27 min - 4:1 - bramke zdobywa Kropiewnicki.
- 22 min - 3:1 - RKS Bambus nie składa broni. Skrzęta autorem bramki!
- 15 min - 3:0 - Hotel Roberts Port schodzi na przerwę, prowadząc 3:0. Dwie kolejne bramki zdobyli" Kwiatkowski, Maciorowski. Koniec I połowy.
- 1 min - 1:0 - Hotelarze od pierwszej minuty ruszyli do ataku i są efekty. Sidorowicz autorem bramki.
Mecz nr 4: Hotel Robert's Port - RKS Bambus Lajceps
Koniec meczu.
- 28 min - 11:1 - kolejne dwie bramki autorstwa Suchana i Zawalicha.
- 27 min - 9:1 - Kasperek
- 26 min - 8:1 - ponownie Serowik.
- 24 min - 7:1 - jest pierwsze trafienie Wolnych Strzelców. Radziszewski rehabilituje się za wcześniejszego samobója i teraz trafia do bramki rywali.
- 23 min - 7:0 - Serowik z rzutu karnego.
- 20 min - 6:0 - Kiśluk i "Gangsterzy pewnie kroczą po zwycięstwo.
Koniec I połowy.
- 14 min - 5:0 -  samobójcza bramka autorstwa Radziszewskiego.
- 13 min - 4:0 - kolejna bramka dla Gangsterów. Tym razem Gałka.
- 11 min - 3:0 - Serowik katem Wolnych Strzelców. Zalicza właśnie trzecie trafienie.
- 10 min - 2:0 - Serowik ponownie bez problemu umieszcza piłkę w siatce.
- 2 min - 1:0 - faworyci tego meczu obejmują prowadzenie po bramce Serowika.
Mecz nr 3: Gang Świeżaków - Wolni Strzelcy
Koniec meczu. SMS Oldboys Piecki pokonuje Przedostatnich 7:2
- 27 min - 7:2 - gol dla Przedostatnich. Autorem bramki Michalak
- 25 min - 7:1 - SMS Oldboys raczej tego meczu nie powinni przegrać. Lis autorem siódmej bramki.
- 15 min - 6:1 - Berk. Koniec I połowy.
- 13 min - 5:1 - SMS Oldboys konsekwentnie dąży do zdobycia pierwszych punktów w tym sezonie. Kolejne dwie bramki są autorstwa Bijaczewskiego i Lisa.
- 6 min - 3:1 - pierwszą bramkę dla Przedostatnich strzela Kuba Jarguz
- 5 min - 3:0 dla piłkarzy z Piecek, bo bramkach Bijaczewskiego 2 i Lisa.
Mecz nr 2: SMS Oldboys Piecki - Przedostatni
Koniec meczu! MKTZ wygrywa 3:2 z Czarno-Czarnymi.
- 29 min - 3:2! Fantastyczny rajd Harasimowicza, który z bliskiej odległości trafia do siatki!
- 27 min - tym razem Czarno-Czarni nie wykorzystują rzutu karnego "przedłużonego! Ale seria!!! 2:2
- 25 min - MKTZ po raz drugi nie wykorzystuje rzutu karnego. Nie trafia Kuzyk. 2:2.
- 23 min - MKTZ nie wykorzystuje rzutu karnego "przedłużonego" za 5 faul. nadal 2:2.
- 15 min - 2;2 równo z syreną kończącą I połowe meczu do wyrównania doprowadza Maniurski. Koniec I Połowy.
- 13 min - 1:2 - płaski strzał z daleka w wykonaniu Ladzińskiego i Czarno-Czarni obejmują prowadzenie w meczu.
9 min - 1:1.Jak pierwsi z gola cieszyli się piłkarze MKTZ po bramce Kuzyka. Wyrównującą bramkę dla Czarno-Czarnych zdobył Stepień.
Mecz nr 1: MKTZ - Czarno-Czarni Śmietki
Witamy, i zapraszamy do śledzenia relacji "live' z III kolejki spotkań rozgrywek "Mikołajki Jarguz Cup".