Sponsor serwisu

idealny trening na mase

niedziela, 6 kwietnia 2014

ARENA MIKOŁAJKI, 06.04.2014 r., relacja "live" z meczu V ligi Kłobuk Mikołajki - Mazur Pisz

Koniec meczu! Kłobuk Mikołajki wygrywa z Mazurem Pisz 2:1 po bramkach Kerzkowskiego (rzut wolny) i Maciorowskiego (rzut karny). Dziękujemy za uwagę i do następnego zaczytania :-)
- 90 + - zmiana w Kłobuku. Za Suchana wchodzi Izdebski. Kłobuk - Mazur 2:1.
- 78 min - Fantastyczny rajd prawą stroną Gawlińskiego, podanie do Wachowskiego, ale ten z pierwszej piłki prosto w bramkarza Mazura. Kłobuk - Mazur 2:1.
- 70 min - Bardzo groźne starcie   w polu karnym. Bramkarz gości "taranuje" Sosnę i rzut karny. Łukasz Sosna na noszach zostaje zniesiony z boiska. Za niego wchodzi Wachowski. Rzutu karnego niestety nie wykorzystuje Maciorowski! Kłobuk - Mazur 2:1.
- 68 min- Zmiana w Kłobuku. Za Brodowskiego wchodzi Sosna.
- 67 min - Nieporozumienie defensywy Kłobuka mogło zakończyć się bramką dla Mazura. Sytuacje ratuje Suchan, który wybija piłkę na rzut rożny, która leciała w kierunku pustej bramki. Kłobuk - Mazur 2:1.
- 61 min - Gooooooooool! To było do przewidzenia. Od początku II połowy Mazur przycisnął i dopiął swego zdobywając kontaktową bramkę. Kłobuk - Mazur 2:1.
- 58 min - dwukrotnie ratuje Kłobuk przed utratą bramki Skrajny. Najpierw, o mały włos piłka by wpadła po trafieniu samobójczym. Po główce zawodnika Kłobuka, pilka leciała w kierunku bramki, ale wyciągnął ją bramkarz Kłobuka. Chwilę później znowu doskonała interwencja Skrajnego, po strzale zawodnika Mazura. Kłobuk - Mazur 2:0.
- 47 min - rzut rożny dla Mazura, ale groźna sytuacja pod bramką Kłobuka zażegnana. Kłobuk - Mazur 2:0.
- 46 min - rozpoczęła się II połowa mecz. Po pierwszej części spotkania Kłobuk prowadzi 2:0.
Koniec I połowy. Po pierwszych 45 minutach Kłobuk prowadzi 2:0. Bramki zdobyli: z rzutu wolnego Kerzkowski i z rzutu karnego Maciorowski.
- 45 min - rzut wolny dla Mazura. Z 20 metrów jednak piłkarz z Pisza posyła piłkę nad bramką. Kłobuk - Mazur Pisz 2:0.
- 39 min - Szybki kontratak Mazura, ale piękną paradą popisuje się Skrajny. Kłobuk - Mazur 2:0.
- 37 min - Goooooooooool! W polu karnym faulowany jest Gawliński. Sędzia wskazuje "wapno". Pewnym egzekutorem jedenastki jest Maciorowski. Kłobuk - Mazur Pisz 2:0.
- 19 min - Gooooooooooooooool! Rzut wolny dla Kłobuka. Kamil Kerzkowski popisuje się fantastycznym strzałem z wolnego w samo okienko (z 18 metrów). Kłobuk obejmuje prowadzenie 1:0!
- 16 min - nareszcie, po kilkuminutowej przerwie Kłobuk przedarł się pod pole karne Mazura. Brodowski prawą stroną zainicjował akcję, piłka trafiła do Gawlińskiego, ale ten niecelnie strzela obok bramki. Kłobuk - Mazur 0:0.
- 12 min - trzeba przyznać, że od dobrych pięciu minut inicjatywa należy do Mazura. Piłkarze Kłobuka nie mogą przedrzeć się na stronę rywali. Kłobuk - Mazur 0:0.
- 6 min - groźnie pod bramką Kłobuka. Rzut rożny dla Mazura.Dośrodkowanie w pole karne wprost na głowę zawodnika z Pisza, ale piąstkuje Skrajny i piłka leci w kierunku linii autowej. Kłobuk - Mazur 0:0.
- 3 min - Pierwsza groźna akcja w wykonaniu Kłobuka. Podanie w pole karne wprost na głowę Dogiela, ale piłka leci nad bramką. Kłobuk - Mazur Pisz 0:0.
- Mecz rozpocznie się z małym opóźnieniem. Skład drużyny Kłobuka: Skrajny (bramkarz), Maciorowski, Kerzkowski, Rokojżo, B. Dziewa, Bubienko, Suchan, Dogiel, Kaczmarski, M. Gawliński. Za chwilę pierwszy gwizdek sędziego.
Od godziny 14.00 zapraszamy do śledzenia relacji "live" z meczu V ligi piłkarskiej, w którym na Arenie Mikołajki zmierzą się drużyny Kłobuka Mikołajki i Mazura Pisz.