Sponsor serwisu

idealny trening na mase

sobota, 26 kwietnia 2014

26.04.2014, Arena Mikołajki, Relacja "live" z meczu Kłobuk Mikołajki - Błękitni Pasym

Koniec meczu! Kłobuk Mikołajki zremisował bezbramkowo z Błękitnymi Pasym. Dziękujemy za uwagę i do zaczytania następnym razem :-)
- 82 min - goście nie poprzestają na obronie wyniku i kontratakują. Precyzyjny strzał zawodnika z Pasymia broni fantastycznie Skrajny. Kłobuk - Błękitni 0:0.
- 74 min - Kłobuk w II połowie przeważa, Błękitni bronią się. Kolejny mocny strzał na bramkę z wolnego Kerzkowskiego, bramkarz "wypluwa" piłkę, ale nie ma komu jej dobić. Kłobuk - Błękitni 0:0.
- 66 min - ależ piękny strzał Kerzkowskiego z półwoleja, ale bramkarz wybija piłkę. Szybka kontra Błękitnych, ale strzał niecelny. Zmiana w Kłobuku. Za Śliwińskiego wchodzi Wachowski. Kłobuk - Błękitni 0:0.
- 60 min - Kłobuk próbuje strzelić bramkę. Dwukrotnie Kerzkowski oddał strzały na bramkę gości, w tym raz z rzutu wolnego, jednak piłka nie trafiła do siatki. Kłobuk - Błękitni 0:0.
- 46 min - rozpoczęła się II połowa spotkania. Kłobuk -  Błękitni Pasym 0:0.
Koniec I połowy. Kłobuk - Błękitni Pasym 0:0.
- 39 min - nareszcie porządna akcja Kłobuka, zakończona minimalnie niecelnym strzałem z lewej strony Kaczmarskiego. Kłobuk - Błękitni 0:0.
- 29 min - nareszcie ożywili się piłkarze Kłobuka, którzy stworzyli dwie groźne sytuacje podbramkowe, jednak defensywa Błękitnych była na posterunku. Kłobuk - Błękitni 0:0
- 24 min - od kilku dobrych minut piłkarze z Pasymia "siedzą" na połowie Kłobuka, ale oddają niecelne strzały. Kłobuk - Błękitni Pasym 0:0.
- 19 min - rzut rożny dla Błękitnych, na szczęście próba zagrożenia bramki Kłobuka strzałem niecelna. Kłobuk - Błękitni 0:0.
- 16 min - na razie zbyt wiele nie ma co relacjonować, ponieważ żadnej z drużyn nie udało się przeprowadzić groźnej akcji. Kłobuk - Błękitni Pasym 0:0
- 4 min - pierwszy strzał na bramkę, na szczęście niecelny, oddają piłkarze z Pasymia. Kłobuk - Błękitni Pasym 0:0.
Od godziny 16.00 zapraszamy na relację "live" z Areny Mikołajki z meczu V ligi Kłobuk Mikołajki - Błękitni Pasym.