Sponsor serwisu

idealny trening na mase

piątek, 18 kwietnia 2014

Arena Mikołajki, 18.04.2014 r, Relacja "live" z meczu Kłobuk Mikołajki - Leśnik Nowe Ramuki

Koniec meczu! Niestety, Kłobuk Mikołajki przegrywa z Leśnikiem Nowe Ramuki 0:1. Dziękujemy za uwagę i do zaczytania następnym razem :-0 Wesołych Świąt!
- 90 min - Kapitalny strzał z wolnego Kerzkowskiego. Piłkę klecącą w sam róg bramki wybija bramkarz Leśnika. Kłobuk - Leśnik 0:1.
- 85 min - Goooooooool! Niewykorzystane sytuacje się mszczą. Stara prawda, ale dalej aktualna. Rzut rożny wykonują piłkarze Leśnika. Dośrodkowanie, piłkę krótko wybija bramkarz Kłobuka wprost na głowę zawodnika gości i piłka wpada do siatki. Kłobuk - Leśnik 0:1.
- 77 min - Kolejna zmiana w Kłobuku. Za kulejącego Sosnę na boisko wchodzi Błaszczyk. Kłobuk - Leśnik 0:0.
- 76 min - zmian w Kłobuku. Za Brodowskiego wchodzi Ogonowski. Z kolei na boisku leży Sosna, prawdopodobnie on też opuści boisko. Kłobuk - Leśnik 0:0.
- 65 min - rzut wolny z prawej strony na wysokości pola karnego gości. Piłkę dostaje w pole karne Brodowski, ale nie trafia prawidłowo w nią. Kłobuk - Leśnik 0:0.
- 55 min - zmiana w Kłobuku. Boisko opuszcza Izdebski, a wchodzi Sosna.
- 53 min - Nadal indolencja piłkarzy Kłobuka. Mało tego, coraz częściej pod bramką Kłobuka pojawiają się akcje Leśnika. Błąd obrońcy z Mikołajek, piłka trafia do zawodnika gości, ale piłkę na róg wybija bramkarz Kłobuka. Kłobuk - Lesnik 0:0.
- 46 min - Rozpoczęła się II połowa spotkania. Kłobuk - Leśnik 0:0
Koniec I połowy. Na razie w Mikołajkach bez bramek. Więcej okazji do zdobycia bramki mieli piłkarze Kłobuka. Za chwilę II część meczu Kłobuk Mikołajki - Leśnik Nowe Ramuki.
- 44 min - Groźna akcja w wykonaniu Leśnika. Strzał z rzutu wolnego w kierunku bramki Leśnika, na szczęście Bubienko wybija piłke przed siebie, która trafia pod nogi zawodnika gości, a ten z pierwszej piłki minimalnie chybi. Kłobuk - Leśnik 0:0.
- 31 min - "No nic się nie klei" - to komentarz jednego z kibiców Kłobuka, obrazujący przebieg gry na boisku. Kolejna szarża, tym razem prawą stroną, Gawlińskiego, który dogrywa w pole karne do Dogiela, ale ten posyła piłkę obok słupka. Kłobuk - Leśnik 0:0.
- 22 min - przewaga po stronie Kłobuka, ale nic z tego na razie nie wynika dobrego. Kłobuk - Leśnik 0:0.
- 10 min - Cały czas na połowie Leśnika szarżuje Gawliński. Teraz strzałem z daleka popisuje się Kerzkowski, ale piłka leci nad bramką. Kłobuk - Leśnik 0:0.
- Mecz rozpoczęty.
Witamy w Wielki Piątek i zapraszamy do śledzenia relacji "live" z meczu V ligi Kłobuk Mikołajki - Leśnik Nowe Ramuki