Sponsor serwisu

idealny trening na mase

niedziela, 23 marca 2014

23.03.2014 r., Arena Mikołajki, relacja "live" z meczu Kłobuk Mikołajki - Wilczek Wilkowo

Koniec meczu. Ostatni sparing przed rozpoczęciem rundy rewanżowej niezbyt udany w wykonaniu piłkarzy Kłobuka Mikołajki. Kłobuk przegrał z Wilczkiem Wilkowo 1:5. Honorową bramkę dla Kłobuka zdobył Błażej Dziewa. Za tydzień pierwszy mecz ligowy w Reszlu z Orlętami. Miłej niedzieli :-)
- 79 min - wynik bez zmian. Wilczek prowadzi z Kłobukiem Mikołajki 5:1. Masa niecelnych podań i mało okazji podbramkowych - takie jest obraz gry w drugiej części meczu.
- 70 min - w Kłobuku kilka minut temu nastąpiła zmiana. Za Brodowskiego wszedł na boisko grający trener Samborski.
- 69 min - Gooooooool!!!! Zawodnik Wilczka ucieka obrońcom Kłobuka, mija bramkarza i trafia do pustej bramki. Wilczek - Kłobuk 5:1.
- Rozpoczęła się II połowa meczu. Po pierwszych 45 minutach Wilczek prowadzi 4:1 z Kłobukiem.  W składzie Kłobuka pojawili się Bubienko i Kaczmarski.
Koniec I połowy.
- 44 min - Gooooool! Daleki strzał zawodnika Wilczka i piłka od poprzeczki mija linię bramkową. Wilczek - Kłobuk 4:1.
- 42 min - Doskonała okazja dla Kłobuka. Zamieszanie w polu karnym, ale Dogiel strzela wysoko nad bramką. Wilczek - Kłobuk 3:1.
- 37 min - Goooooool!! Okres słabszej gry Kłobuka skrzętnie wykorzystują piłkarze Kłobuka. Ewidentny błąd obrony doprowadza do bramki zdobytej przez piłkarza z Wilkowa. Wilczek - Kłobuk 3:1.
- 34 min - GOOOOOOL! Dośrodkowanie w pole karne zawodnika Wilczka i jeden z zawodników Kłobuka dotyka piłkę ręką i jest rzut karny. "Jedenastkę" skutecznie na bramkę zamienia zawodnik Wilczka i ponownie piłkarze z Wilkowa prowadzą. Wilczek - Kłobuk 2:1.
- 29 min - GOOOOOOL! Najpierw Brodowski urywa się obrońcom, ale w ostatniej chwili piłkę na rzut rożny wybija zawodnik Wilczka. Rzut rożny, piłkę wybija bramkarz przed pole karne, z pierwszej piłki uderza Kerzkowski, bramkarz Wilczka odbija piłkę wprost pod nogi stojącego blisko bramki Dziewy, a ten dopełnia formalności i jest 1:1!!!
- 23 min - ładny kontratak lewą stroną Kłobuka. Brodowski w polu karnym próbuje podać do Wachowskiego, ale obrońca Wilczka przecina podanie. Wilczek - Kłobuk 1:0.
- 22 min - Piłkarze Wilczka zbyt poważnie podchodzą do dzisiejszego spotkania, bo niestety zbyt często faulują.
- 19 min - Od kilku minut inicjatywa jest po stronie Kłobuka. Ale nadal Wilczek prowadzi 1:0. W V lidze po rundzie jesiennej Wilczek zajmuje 8. miejsce, a Kłobuk... 14.
- Widać, że kibice piłkarscy stęsknili się w przerwie zimowej za meczami Kłobuka Mikołajki, bo frekwencja nie jest najgorsza. Chociaż to tylko mecz towarzyski.
- 11 min - jest pierwszy groźny strzał w kierunku bramki Wilczka. Wachowski popisuje się mocnym strzałem, ale piłka leci nad bramką. Wilczek - Kłobuk 1:0.
- 6 min - Goooooooool!!!! Zawodnik Wilczka popisuje się mocnym i precyzyjnym strzałem zza pola karnego, po którym piłka wpada do siatki. Wilczek - Kłobuk 1:0.
- 3 min - Na razie gra toczy się w środku pola, tak więc możemy podać skład, w jakim Kłobuk rozpoczął spotkanie: Skrajny (bramkarz), Maciorowski, Izdebski, Ogonowski, Błażej Dziewa, Suchan, Rokojżo, Brodowski, Wachowski, Kerzkowski, Dogiel.
Witamy po raz pierwszy w 2014 roku z Areny Mikołajki. Zapraszamy do śledzenia relacji "live" z ostatniego meczu sparingowego przed rozpoczęciem rundy rewanżowej piłkarzy Kłobuka Mikołajki. Dzisiejszym rywalem Kłobuka jest grupowy rywal z V ligi Wilczek Wilkowo.
Przypomnijmy, Kłobuk w dwóch wcześniejszych sparingach odniósł dwa zwycięstwa: z Salętem Boże 6:3 i MKS Ruciane Nida 6:1.