piątek, 27 lutego 2015

27.02.2015r., hala Mikołajki, relacja "live" z XVI kolejki "Mikołajki Jarguz Cup"

Koniec meczu! Dziękujemy za uwagę i do zaczytania następnym razem :-)
- 33 min - Gooool! 5:2 już prowadzi MKTZ po bramce Puszki.
- 31 min - Gooool! MKTZ powiększa przewagę po bramce Walendziewicza. 4:2.
- 28 min - Gooool! MKTZ obejmuje prowadzenie po bramce Błaszczyka. 3:2.
- 25 min - Gooool! Jest remis po bramce Krupińskiego. 2:2.
- 21 min - Goooool! Stępień z własnej połowy boiska decyduje się na strzał i piłka wpada do siatki MKTZ. 2:1 dla Czarno-Czarnych!!!
Koniec I połowy.
- 16 min - Rzut karny dla MKTZ, za dotknięcie piłki ręką przez zawodnika Czarno-Czarnych w polu karnym. Krupiński jednak przegrywa pojedynek z bramkarzem Cz-Cz. Nadal 1:1.
- 3 min - Goooool! Jest remis! Zapowiada się ciekawy mecz! Stępień autorem gola. 1:1.
- 1 min - Goooool! Szybkie otwarcie wyniku meczu autorstwa Błaszczyka. 1:0 dla MKTZ.
Mecz nr 4: MKTZ - Czarno-Czarni
Koniec meczu!
- 39 min - Gooool! 9:4 - z karnego trafia Bohatyrewicz.
- 38 min - Gooool! 9:3 - Mariusz Styliaras
- 38 min - Gooool! 8:3 - Mariusz Styliaras
 - 36 min - Gooool! 7:3 - Ogonowski
- 35 min - Gooool! 7:2 - Bednarski
- 34 min - Gooool! 6:2 - Mariusz Styliaras
- 33 min - Gooool! 5:2 - Mariusz Styliaras
- 28 min -  Gooool! Tym razem THC cieszy się z bramki, którą zdobył Ogonowski. 4:2.
- 24 min - Gooool! 4:1 - Kowalczyk
- 22 min - Goool! 3:1 po bramce Mariusza Styliarasa.
Rozpoczęła sie II połowa meczu.
- 16 min - Gooool! 2:1 dla RKS CHUWDU po bramce Olszewskiego.
- 9 min - Goooool! 1:1 THC wyrównuje po bramce Krawcewicza.
- 6 min - Gooool! 1:0 dla RKS CHUWDU po bramce Bednarskiego.

Mecz nr 3: THC - RKS CHUWDU
- 39 min - Gooool! 19:3 - Kowalczyk, dla odmiany z rzutu karnego.
- 37 min - Gooool! 18:3 - Kerzkowski
- 36 min- Gooool! 17:3 - Niedźwiecki
- 35 min - Gooool! 16:3 - Marcinkiewicz
-34 min - Gooool! - 15:3 - Kerzkowski
- 31 min - Gooool! 14:3 - Kerzkowski
- 31 min - Gooool! 13:3 - Niedźwiecki
- 30 min - Gooool! 12:3 - Kerzkowski
- 29 min - Gooool! 11:3 - Marcinkiewicz.
- 28 min- Gooool! 10:3 - Kropiewnicki
- 27 min - Gooool! 9:3 - Marcinkiewicz.
- 26 min- Gooool! 8:3 - Marcinkiewicz.
- 25 min- Goool! Hotel Mikołajki zdobywa trzecią bramkę - Jagier. 7:3.
- 22 min - Gooool! Mamy błyskawiczną odpowiedź lidera. Kowalczyk i jest 7:2.
- 21 min - Gooool! Bidnicki ograł bramkarza hotelu Robert's Port i jest 6:2.
Rozpoczęła się II połowa meczu.
- 16 min - Gooool! 6:1. Tym razem Kerzkowski.
- 12 min - Gooool! 5:1. Kowalczyk.
-10 min - Gooool! 4:1 po bramce Kerzkowskiego.
- 9 min - Gooool! Pierwsza bramka dla Hotelu Mikołajki! Autor: Kamil Zawalich. 3:1.
- 8 min - Gooool! 3:0 - ponownie Niedźwiecki.
- 5 min - Gooool! 2:0 po bramce Niedźwieckiego.
- 4 min - Gooool! W derbach "hotelowych" mamy pierwsza bramkę, której autorem jest Kowalczyk. 1:0 dla Hotelu Robert's Port.
Mecz nr 2:Hotel Mikołajki - Hotel Robert's Port
- 40 min - Gooool! Wynik meczu na 4:2 dla Huraganu Wojnowo ustala Kuba Wachowski. Koniec meczu!
- 29 min - Gooool! Elite Team nie składa broni i gra bez respektu w starciu z czołową drużyną ligi. Piendyk autorem drugiej bramki. 3:2 dla Huraganu.
- 25 min - Gooool! Wszystko wraca do normy. Huragan strzela trzecią bramkę, której autorem jest Kamil Kręciewski. 3:1.
- 24 min - Goooool! Huragan ponownie na prowadzeniu dzięki bramce Pawła Kręciewskiego. 2:1.
- 22 min - Gooool! Rzut karny dla Elite Team za faul bramkarza na zawodniku Elite Team. Karnego na bramkę zamienia sam poszkodowany zawodnik Elite Team - Piendyk. 1:1.
Koniec I połowy, podczas której obejrzeliśmy zaledwie jedną bramkę.
- 8 min - Goooool! Huragan jako pierwszy cieszy się ze zdobycia bramki w tym spotkaniu. Jej autorem Paweł Kręciewski. 1:0
Mecz nr 1: Huragan Wojnowo - Elite Team
Witamy i zapraszamy do śledzenia relacji "live" z XVI kolejki spotkań rozgrywek "Mikołajki Jarguz Cup".