piątek, 13 lutego 2015

13.02.2015r., hala Mikołajki, relacja "live" z XIV kolejki spotkań "MJC"

Na koniec pierwsza trójka najpopularniejszych sportowców do lat 16: 1. Karolina Walczak, 2. Kaja Rzosińska, 3. Igor Prusinowski. Gratulujemy :-) Miłej nocy :-)
Koniec meczu!
- 33 min - Gooool! 7:0 - Marcinkiewicz.
- 32 min - Gooool! 6:0 - Kowalczyk
- 26 min - Goooool! Kowalczyk po raz drugi trafia do bramki i jest 5:0 dla Hotelu Robert's Port.
- 19 min - Goooool! Ma swój udział w tym meczu także Piotr Kowalczyk, który jest autorem czwartej bramki. 4:0. Koniec I połowy.
- 14 min - Gooool! Jest już 3:0 dla Hotelu Robert's Port po bramce strzelonej przez Maciorowskiego. 3:0
- 12 min - Goool! Hotel Robert's Port prowadzi 2:0 po bramce Maciorowskiego. 2:0.
- 3 min - Gooool! Kleczkowski... bramkarz Hotelu Robert's Port zdobywa pierwszą bramkę! 1:0.
Mecz nr 4: RKS CHUWDU - Hotel Robert's Port
Koniec meczu! Po prawdziwych emocjach w tym meczu, mamy remis 4:4.
- 30 min - Gooool! Huragan doprowadza do remisu po bramce Pawła Kręciewskiego. 4:4.
- 27 min - Gooool! MKTZ odzyskuje prowadzenie po bramce Macieja Gawlińskiego. 4:3.
- 25 min - Gooool! rzut karny dla Huraganu pewnie zamienia na bramkę Paweł Kręciewski. 3:3.
Rozpoczęła się II połowa meczu.
Koniec I połowy.
- 1 min - Gooool! I znowu Hurgan "łapie" kontakt z MKTZ. Drugą bramkę zdobywa Ropiak. 3:2.
- 15 min - Gooool! Kuzyk trafia i znowu MKTZ prowadzi dwoma bramkami. 3:1.
- 13 min - Gooool! Bartek Wachowski autorem bramki dla Huraganu. 2:1.
- 9 min - Goooool! Maciej Gawliński autorem drugiej bramki dla MKTZ. 2:0
- 2 min - Goooool! Aktualni liderzy po prawdziwej "bombie" w wykonaniu Łukasza Gawlińskiego prowadzą 1:0.
Mecz nr 3 : Huragan Wojnowo - MKTZ
- 39 min - Goooool! Kamil Piedyk zdobywa bramkę dla Elite Team! 5:4.
-28 min - Goooool! Jest remis po bramce Mateusza Jaworskiego. 4:4.
- 26 min - Goooool! THC obejmuje prowadzenie po bramce Bohatyrewicza 4:3.
- 24 min - Goooool! THC doprowadza do remisu. 3:3. Autor bramki Ogonowski.
Rozpoczęła sie II połowa meczu.
Koniec I połowy
- 18 min - Gooool! THC zmniejsza rozmiary porażki po bramce Krawcewicza. 3;2.
- 16 min - Goooool! Elite Team Prowadzi 3:1 po bramce Piedyka. 3:1
- 9 min - Gooool! THC wzięło sie do roboty i za sprawą Ogonowskiego jest już tylko 2:1 dla Elite Team.
- 8 min - Goooool! Piendyk autorem drugiej bramki dla Elite Team. 2:0
- 3 min - Goooool! Elite Team obejmuje prowadzenie po bramce Bielskiego. 1:0.
Mecz nr 2: Elite Team - THC
- Koniec meczu! Dopiero strzelona w końcówce meczu bramka dała zwycięstwo Special Men 4:3!
- 37 min - Gooool! Nietupski daje bramkę Special Men, dzięki której drużyna ta obejmuje po raz pierwszy prowadzenie w tym meczu. 4:3.
- 30 min - Goooool! Special Men po raz trzeci doprowadza do wyrównania! Autorem bramki Borowy! 3:3.
- 22 min - Goooool! Hotel Mikołajki po raz trzeci obejmuje prowadzenie, po bramce Kamila Zawalicha. Czyżby "hotelarze" sięgnęli dzisiaj po pierwsze punkty w lidze? 3:2.
- 21 min - Goooool! Special Men ponownie doprowadza do wyrównania. Autorem bramki ponownie Serowik. 2:2
Rozpoczęcie II połowy meczu.
- 15 min - Goooool! Hotel Mikołajki odzyskuje prowadzenie po bramce Lubina! 2:1.
-  6 min - Goooool! Kacper Serowik pięknym strzałem z rzutu wolnego posłał piłkę w samo okienko! 1:1
 - 2 min - Goooool! Dość nieoczekiwanie jako pierwsi zdobywają bramke piłkarze Hotelu Mikołajki!!! Kamil Zawalich autorem bramki. 1:0.

Mecz nr 1: Special Men - Hotel Mikołajki
Witamy i zapraszamy do śledzenia relacji "live" z dzisiejszej serii spotkań rozgrywek "Mikołajki Jarguz Cup".