piątek, 20 lutego 2015

20.02.2015r., hala Mikołajki, relacja "live" z XV kolejki spotkań "MJC"

Koniec meczu!  Dziękujemy za uwagę i do zaczytania następnym razem :-)
- 30 min - Gooool! Ponownie Kowalczyk i jest 7:2.
- 29 min - Gooool! Adrian Kowalczyk - 6:2.
- 26 min - Goooool! Bednarski 5:2.
- 23 min - Goool! Bednarski. 4:2
Rozpoczeła się II połowa meczu.
- 19 min - Goool! Dzięki bramce Olszewskiego RKS CHUWDU ponownie prowadzi. 3:2. Koniec I połowy.
- 16 min - Gooool! RKS CHUWDU wyrównuje po bramce Bednarskiego. 2:2.
- 13 min - Gooool! Bielski i... Elite Team prowadzi 2:1.
- 12 min - Gooool! Jest remis po bramce Kiśluka. 1:1
- 10 min - Goool! Mariusz Styliaras i RKS prowadzi 1:0

Mecz nr 4: RKS CHUWDU - Elite Team
Koniec meczu.
- 38 min - Gooool! Błaszczyk (owski) i jest 8:3.
- 37 min - Gooool! bramka samobójcza Jegiera i MKTZ prowadzi 7:3.
- 36 min - Goooool! 6:3 po bramce Kuzyka.
- 32 min - Gooool! MKTZ prowadzi 5:3 po bramce Łukasza Gawlińskiego.
- 23 min - Gooool! MKTZ obejmuje prowadzenie po pięknym strzale Łukasza Gawlińskiego. 4:3.
Koniec I połowy. Wynik zaskakujący - 3:3.
- 17 min - Gooool! Mamy remis. Odpowiedź Hotelu Mikołajki błyskawiczna! Kamil Zawalich autorem trzeciej bramki dla "Hotelarz". 3:3.
- 15 min - Gooool! I (na razie) po sensacji. MKTZ prowadzi 3:2 po bramce Łukasza Gawlińskiego. 3:2.
- 14 min - Gooool! Jest remis. Ponownie Błaszczyk (owski). 2:2
- 12 min - Goooool! Podrażnieni dotychczasowym przebiegiem gry piłkarze MKTZ zdobywają pierwszą bramkę. Autor: Błaszczykowski. 2:1.
- 5 min - Goooool! Budnicki autorem drugiej bramki dla Hotelu Mikołajki. 2:0.
- 3 min - Goooooool! Mała sensacja. Outsider - Hotel Mikołajki prowadzi z wiceliderem 1:0 po bramce Szechlickiego.

Mecz nr 3: MKTZ - Hotel Mikołajki
- 39 min - Gooool! Zwycięstwo w tym meczu Czarno-Czarnych pieczętuje szóstą bramką Łukasz Oleksiej. 6:1.
- 32 min - Gooool! Czarno- Czarni ponownie mają cztery bramki przewagi. Piątą bramkę zdobywa Plona. 5:1.
- 26 min - Gooool! Jest pierwsza bramka dla Special Men, którą zdobywa Nietupski. 4:1.
- 21 min - Gooool! Czwarta bramka dla Cz-Cz. Autor: Plona. 4:0.
Rozpoczęła się II połowa meczu.
- 19 min - Gooool! Stępień po raz trzeci pokonuje bramkarza Special Men. 3:0. Koniec I połowy
- 3 min - Goooool! Ponownie Stępień i Czarno-Czarni prowadzą już 2:0
- 2 min - Gooool! Stępień autorem pierwszej bramki dla Czarno-Czarnych.
Mecz nr 2: Special Men - Czarno-Czarni
Koniec meczu!
- 37 min - Gooool! 9:0 - Kowalczyk, Huragan już bez wiary gra.
- 35 min - Gooool! 8:0 - Marcinkiewicz.
- 33 min - Gooool! 7:0 - wynik nie odzwierciedla sytuacji na boisku. Mecz wyrównany, ale bramki na razie strzela lider rozgrywek. Siódmą bramkę zdobywa Kowalczyk.
- 30 min - Gooool! 6:0 - sprytnym strzałem do bramki trafia Marcinkiewicz.
- 25 min - Gooool! 5:0 - tym razem autorem bramki Niedźwiecki.
- 24 min - Gooool! "Hotelarze" powiększają przewagę bramkową. Autorem gola Kerzkowski. 4:0.
- 19 min - Goooool! 3:0 dla Hotelu Robert's Port. Koniec I połowy.
- 11 min - Goooool! Lider rozgrywek podwyższą na 2:0, po bramce Kropiewnickiego.
- 4 min - Goooool! Najskuteczniejszy zawodnik MJC Piotr Kowalczyk otwiera wynik meczu, dając prowadzenie Hotelowi Robert's Port. 1:0.
Mecz nr 1: Hotel Robert's Port - Huragan Wojnowo
Witamy i zapraszamy do śledzenia relacji "live" z dzisiejszych meczów "Mikołajki Jarguz Cup".