piątek, 28 lutego 2014

28.02.2014 r., Hala Mikołajki, Relacja "live" z XVII kolejki spotkań "Mikołajki Jarguz Cup".

Do zaczytania następnym razem :-)
- Walcząca o podium drużyna RKS CHUWDU nie stawiła się na mecz. MKTZ wygrywa to spotkanie walkowerem i nadal jest liderem.
- Dość nieoczekiwanie do tego meczu nie dojdzie...
Mecz nr 4: MKTZ - RKS CHUWDU
- 29 min - Goooool! Ale sypnęło bramkami!  Mariusz Grabowski, Marek Grabowski i na koniec Krupiński i Hotel Robert's Port ostatecznie wygrywa 7:1.
- 25 min - Goooooool! Nareszcie! Bramka odczarowana. Kajak autorem czwartej bramki. 4:1.
- Przed nami drugi kwadrans spotkania.
Koniec I połowy. Hotel Robert's Port prowadzi 3:1 z Czarno-Czarnymi Śmietki.
- 13 min - Gooool! Hotel Robert's Port prowadzi już 3:1 po bramce Kajaka.
- 7 min - Gooooool! Już Hotel Robert's Port prowadzi po bramce Marka Grabowskiego. 2:1
- 6 min - Gooooool! Szybka odpowiedź "Hotelarzy". Krupiński i jest 1:1!
- 5 min - Goooooool! Czarno-Czarni obejmują nieoczekiwanie prowadzenie po bramce Głowiaka. 0:1.
Mecz nr 3: Hotel Robert's Port - Czarno-Czarni
- 30 min - Gooooooool! Dwie bramki "Zielonych" dobijają ambitnych 'Strażaków". Autor: 2 x Krawcewicz. 5:2 dla Dolarów USA. Koniec meczu!
- 28 min - Ulala! Strażacy chyba pozbawili się szans na korzystny dla nich rezultat. Zbyt daleko od bramki wysunięty bramkarz Ogniowych przed polem karnym wybija piłkę. Czerwona kartka.
- 26 min - Goool! Strażacy nie odpuszczają jednak! Mamy kontaktową bramkę w wykonaniu Bubienki. 3:2
 - 22 min - Goooool! Dolary uciekają Strażakom. Szymański zdobywa trzecią bramkę i jest 3:1.
- Rozpoczęła się II połowa meczu.
- 14 min - Goooooool! Dolary poszły za ciosem i po bramce Szymańskiego prowadzą 2:1! Koniec I połowy.
- 13 min - Gooooool! Bramka z niczego, ale jest! mamy wyrównanie. Autorem bramki Michał Fafiński. 1:1
- 8 min - Goooool! I odczarowaliśmy jedną z bramek, konkretnie drużyny Dolarów USA. Bubienko autorem bramki, która daje prowadzenie dla OSP Mikołajki. 1:0.
- 7 min - Mecz drużyn z drugiej połówki tabeli, ale niezwykle ciekawy i zacięty, tak jakby grali o podium. Na razie jedynie brakuje tylko bramek.
Mecz nr 2: OSP Mikołajki - Dolary USA
- Koniec meczu! Sensacja. Czempiony przegrywają z Special Team 4:9!
- 30 min - Gooool! Dwie kolejne bramki dla Special Team zdobywają Nietupski i Kordek. 9:4!!!!
- 29 min - Gooool! Czempiony się przebudzili. Rokojżo zmniejsza rozmiary porażki. 7:4
- 28 min - Gooooool! Jacek Grabowski ponownie autorem bramki. 7:3.
- 25 min - Gooooool! Kordek podwyższa na 6:3. Co się dzieje z Czempionami!
- 20 min - Goooool! Czempiony nie za bardzo mogą uwierzyć w to, co się dzieje, a Special team zdobywa właśnie piątą bramkę! Jej autorem ponownie Jacek Grabowski. 5:3
- 16 min - Gooooooool! Ależ otwarcie w wykonaniu... Special Team! W ciągu dwóch minut Special Team zdobywa... trzy bramki: Serowik, Borowy i Jacek Grabowski. Ze stanu 0:3 zrobiło się 4:3 dla Special Team!
Rozpoczęła się II połowa spotkania.
Zakończyła się I połowa tego meczu. czempiony prowadzą z Special Team 3:1 po bramkach Kamila Lubelskiego, Krystiana Lubelskiego, Jabłońskiego (Czempiony) oraz Nietupskiego (Special Team).
Mecz nr 1: Special Team - Czempiony
Witamy z niewielkim poślizgiem z kolejnej relacji "live" z rozgrywek "Mikołajki Jarguz Cup".Mimo, że to już przedostatnia kolejka spotkań, to nadal nie znamy najważniejszych rozstrzygnięć.