piątek, 14 lutego 2014

14.02.2014 r., hala Mikołajki: relacja "live" z XV kolejki spotkań "Mikołajki Jarguz Cup"

I to by było na tyle z naszej strony. Tradycyjnie dziękujemy za pomoc Klaudii i Wiktorii. Życzymy miłych Walentynek o wieczorowo-nocnej porze. Do zaczytania następnym razem :-)
Koniec meczu! Huragan Wojnowo pokonuje OSP Mikołajki 2:0. Przypomnijmy, że to drugie dzisiaj zwycięstwo. Wcześniej sprawili niespodziankę, pokonując lidera MKTZ 3:2.
- 21 min - Gooooool! Huragan idzie za ciosem. Kamil Kręciewski autorem drugiej bramki. 2:0.
- 20 min - Goooooool! Najskuteczniejszy w lidze Kuba Wachowski wychodzi ma przed sobą tylko bramkarza i nie marnuje takiej okazji. Huragan obejmuje prowadzenie 1:0.
Rozpoczęła się II połowa meczu.
Koniec I połowy. 0:0.
- 10 min - I nadal bez goli w starciu OSP Mikołajki i Huraganu Wojnowo.
- 5 min - Pierwsze 5 minut meczu za nami. W ostatnim dzisiejszym spotkaniu na razie bez bramek.
Mecz nr 6: Huragan Wojnowo - OSP Mikołajki
Koniec meczu czyli walkower dla MKTZ. Piglety nie stawiły się na mecz.

Mecz nr 5: MKTZ - Piglety.
- 29 min - Gooooool! Historyczny wynik Polska - Haiti z 1974 roku czyli 7:0 dla Dolarów po bramce Szymańskiego. Koniec meczu. Dolary USA wygrywają z Czarno-Czarnymi Śmietki 7:0.
- 27 min - Gooooool! 6:0 po bramce Rakusa.
- 25 min - Goooool! Tym razem Romaniuk trafia do siatki i Dolary prowadzą już 5:0.
- 18 min - Gooool! Paweł Szyłejko autorem czwartej bramki dla Dolarów USA. 4:0.
- 17 min - Goooooool! Michał Fafiński autorem trzeciej bramki dla Dolarów USA> 3:0.
Rozpoczęła się II połowa spotkania. Przypominamy, że po tym spotkaniu dzisiaj wyjątkowo zostaną rozegrane dwa mecze: MKTZ - Piglety i Huragan Wojnowo - OSP Mikołajki.
Koniec I połowy. 2:0 dla "Dolarowców".
- 13 min - Goooooool! W meczu zespołów z drugiej połówki tabeli na razie prowadzą Dolary USA po bramkach Rakusa i Pawła Szyłejki.

Mecz nr 4: Dolary USA - Czarno-Czarni Śmietki
Koniec meczu! Hotel Robert's Port wygrywa 3:1 z Czempionami.
- 29 min - Gooooool! Losy meczu rozstrzygnięte. Marek Grabowski autorem trzeciej bramki! 3:1.
- 26 min - Goooooool! Kamil Maciorowski ponownie wyprowadza na prowadzenie drużynę Hotel Robert'Port. 2:1.
- 16 min - Gooool! Pięknym golem popisuje się Sparzak i jest 1:1! Bramka na otwarcie II połowy zapowiada niezłe emocje w tym meczu!
Rozpoczęła się II połowa meczu!
Koniec I połowy. Na razie Hotel Robert's Port prowadzi 1:0 z osłabioną kadrowo dzisiaj drużyną Czempionów 1:0!
- 5 min - Gooooool! Hotel Robert's Port obejmuje prowadzenie po bramce Michała Maciorowskiego. 1:0.
Mecz nr 3: Hotel Robert's Port - Czempiony
Koniec meczu! RKS CHUWDU wygrywa z Special Team 4:3!
- 29 min - Gooooool! Dwójkowa akcja Olszewski - Glinka i ten drugi do pustej bramki trafia. RKS prowadzi 4:3!
- 27 min - Goooool! Nietupski po raz trzeci pokonuje "Miękkiego" czyli bramkarza RKS i jest 3:3!
- 23 min - Gooooool! RKS wychodzi na prowadzenie po bramce Olszewskiego, który razem z piłką wpadł do bramki. 2:3
- 22 min - Gooooool! I mamy ponownie remis! Glinka autorem wyrównującej bramki dla RKS CHUWDU. 2:2
- 19 min - Gooooool! Special Team ponownie wychodzi na prowadzenie po bramce Nietupskiego! 2:1!
Rozpoczęła się II połowa spotkania.
Koniec I połowy. Jakby nie patrzeć to wynik na razie pachnie kolejną dzisiejszą sensacją. 1:1
- 6 min - Gooooool! Mirosław Olszewski doprowadza do wyrównania! 1:1.
- 2 min - Gooooool! Special Team po bramce Nietupskiego obejmuje prowadzenie!

Mecz nr 2: Special Team - RKS CHUWDU
Koniec meczu!!!! Mamy sensację! Huragan pokonuje lidera MKTZ 3:2!
- 28 min - Gooooooool! Kontratak Huraganu i Karol Szczubełek strzela trzecią bramkę dla Huraganu, który znowu prowadzi! 3:2!
- 25 min - Do końca meczu zostało tylko lub aż 5 minut. Kto zada decydujący cios w tym meczu, czy skończy się podziałem punktów.
- 20 min - Goooool! MKTZ wziął się do roboty. Kropiewnicki strzela wyrównującą bramkę dla MKTZ. 2:2!
Koniec I połowy!
- 13 min - Goooool! Błaszczyk (owski) zdobywa kontaktową bramkę dla MKTZ. 2:1 prowadzi Huragan!
- 7 min - Gooooool! Huragan prowadzi 2:0 z liderem! Autorem bramki Kuba Wachowski - lider klasyfikacji najskuteczniejszych zawodników.
- 4 min - Goooool! Mamy otwarcie wyniku w tym spotkaniu. Paweł Kręciewski umieszcza piłkę w siatce MKTZ i Huragan prowadzi 1:0!

Mecz nr 1: Huragan Wojnowo - MKTZ
Witamy serdecznie w walentynkowe popołudnie i zapraszamy do śledzenia relacji "live" z XV kolejki spotkań "Mikołajki Jarguz Cup".
Na początek nadrabiamy zaległości, czyli spotkanie zaległe z I kolejki I rundy rozgrywek mecz Huragan Wojnowo - MKTZ.