piątek, 21 lutego 2014

21.02.2014 r., Hala Mikołajki, relacja "live" z XVI kolejki spotkań "Mikołajki Jarguz Cup"

I to by było na tyle z naszej strony. Trzymajcie się ciepło... i poręczy ;-) Do zaczytania następnym razem :-) Miłego weekendu.
- 29 min - Gooooool! Marcinkiewicz ustala wynik meczu. MKTZ pokonuje Czarno-Czarni Śmietki 7:3.
- 25 min - Goooool! Czarno-Czarni nie poddają się!  Lenkiewicz zdobywa trzecią bramkę! 6:3.
- 23 min - Gooooool! Ależ szybka odpowiedź Czarno-Czarnych. Ochal autorem drugiej bramki dla Cz-Cz. 6:2.
- 22 min - Gooooool! Kropiwnicki autorem szóstej bramki dla MKTZ. 6:1.
Rozpoczęła się II połowa meczu.
- 14 min - Goooool! Czarno-Czarni zdobywają swoją pierwszą bramkę! Dzięki pomocy zawodnika MKTZ. 5:1. Koniec I połowy.
- 11 min - Goooool! MKTZ zwiększa przewagę do pięciu bramek. Kolejna bramka tym razem autorstwa Marcinkiewicza.
- 6 min - Gooooool! MKTZ konsekwentnie rozpoczął nokaut (czyżby?) przeciwnika. Kolejne dwa trafienia Kropiwnickiego i jest 4:0.
- 4 min - Goooool! MKTZ otrząsnął sie z tarapatów i zdobywa pod rząd dwie bramki. Jedna - autorstwa zawodnika Czarno-Czarnych, a druga jest autorstwa Kropiwnickiego. 2:0
- 3 min - Jak na razie nieoczekiwanie inicjatywę mają piłkarze Czarno-Czarnych. Między innymi słupek uratował MKTZ od utraty bramki. 0:0
Mecz nr 4: MKTZ - Czarno-Czarni Śmietki
Koniec meczu! OSP Mikołajki pokonują grającą w osłabieniu drużynę Czempionów 2:0!
- 28 min - Goooool! Bohaterem meczu popularny "Anzelm" czyli Bohatyrewicz, który drugi raz pokonuje bramkarza Czempionów. OSP Mikołajki prowadzą 2:0!
- 27 min - Do konca meczu zostały 3 minuty. Czy Czempioni zdołają odmienić losy tego meczu? Przypomnijmy OSP prowadzi 1:0.
- 16 min - Gooooool! "Strażacy" obejmują prowadzenie po bramce Bohatyrewicza! 1:0.
Rozpoczęła się II połowa. meczu.
Koniec I połowy. Na razie bez bramek.
- 9 min - Na razie bez bramek. Mecz wyrównany. Czempiony grają dzisiaj w osłabieni tylko piątką zawodników. Czy wykorzysta to drużyna OSP Mikołajki?
Mecz nr 3: Czempiony - OSP Mikołajki
Koniec meczu. Hotel Robert's Port pokonuje Dolary USA 8:1.
- 28 min  - Gooool! Autorem ósmej bramki jest Michał Maciorowski (pięć bramek w jednym meczu, Wow!). 8:1.
- 25 min - Gooooool! Siódme trafienie dla "Hotelarzy" zaliczył Adam Grabowski. 7:1.
- 21 min - Goooooool! Żeby nie było tak nudno, to tym razem Dolary USA pokazały swoje umiejętności strzeleckie, a konkretnie Krawcewicz. 6:1.
- 20 min - Goooooool! tym razem Mariusz Grabowski dopisuje swój udział w postaci bramki do zwycięstwa w tym meczu Hotelu Robert's Port. 6:0.
- 18 min - Gooooool! Dwie kolejne bramki strzelone w ciągu jednej minuty. Mamy kanonadę bramki Dolarów USA. Kolejne dwa trafienia są dziełem Adama Grabowskiego i Michała Maciorowskiego. 5:0
- 16 min - Gooooool! I znowu na otwarcie, tym razem drugiej połowy Michał Maciorowski zdobywa bramkę! Hotel Robert's Port - Dolary USA 3:0.
Koniec I połowy.
- 8 min - Gooooool! Powtórka z rozrywki, czyli Michał Maciorowski po raz drugi pokonuje bramkarza Dolarów USA. 2:0.
- 1 min - Gooooool! mamy baaaardzo szybkie otwarcie w tym meczu. Michał Maciorowski daje prowadzenie "Hotelarzom". 1:0.
Mecz nr 2: Hotel Robert's Port - Dolary USA
Podczas pierwszego meczu mieliśmy chwilowe kłopoty techniczne. Sorry ;-) Mecz się właśnie zakończył. Huragan Wojnowo łatwo wygrał z Special team 6:1. Łupem bramkowym solidarnie podzielili się między sobą Kamil Kręciewski i Kuba Wachowski, którzy strzelili po trzy bramki. Honorowego gola dla Special Team zdobył Borowy.
Rozpoczynamy drugą połowę spotkania.
Koniec I połowy. Huragan prowadzi z Special Team 2:1.
- 8 min - Gooool! Nie bez przypadku w Huraganie mają Messiego z Wojnowa czyli Kubę Wachowskiego. 2:1 dla Huraganu.
- 5 min - Gooooool! Mamy szybką odpowiedź "Specialistów". Borowy ginie w objęciach kolegów z drużyny po zdobyciu wyrównującej bramki. 1:1.
- 4 min - Goooooool! Huragan obejmuje prowadzenie po bramce Kamila Kręciewskiego. 1:0.

Mecz nr 1: Special Team - Huragan Wojnowo
Witamy w olimpijskich nastrojach z hali sportowej w Mikołajkach. Rozgrywki mikołajskiej "halówki" wkraczają w decydująca fazę. Dzisiaj kolejka nr 16.