Relacja z XVI kolejki spotkań "Mikołajki Jarguz Cup".

Podsumowanie XVI kolejki spotkań "MJC":
Do zaczytania następnym razem :-)
Koniec meczu! Czempiony pokonują Hotelu 5:3!
- 37 min - Gooool! Niezastąpiony Krystian Lubelski ponownie pokonuje bramkarza Hotelu i jest 5:3 dla Czempionów!
- 36 min - Goooool! Emocji nie brakuje. Wojtek Dziewa strzela kontaktową bramkę dla Hotelu! 4:3!
- 35 min - Goool! Krystian Lubelski strzela czwartą bramkę. 4:2!
- 34 min - Gooool! Bezpośrednio z rzutu wolnego strzela kontaktową bramke dla Hotelu! 3:2!
- 32 min- Goooool! Krystian Lubelski podwyższa na 3:1 dla Czempionów!
- 24 min - Gooool! Kordek ponownie wyprowadza Czempionów na prowadzenie! 2:1!
22 min - Goool!Michał Maciorowski doprowadza do wyrównania! 1:1!
II połowa!
Koniec I połowy! Czempioni prowadzą 1:0 z Hotel Robert's Port.
13 min - Od 10 minuty po bramce Krystiana Lubelskiego Czempiony prowadzą 1:0!
Mecz nr 5 Czempiony - Hotel Robert's Port
Po dosyć  emocjonującym meczu SPK 3:2, chociaż Dolary prowadziły 2:0.

Mecz nr 4 SPK - Dolary USA.
- 39 min - Gooool! Góralczyk ustala wynik meczu. Last team - Luzaki 12:3. Koniec meczu!
- 37 min - Goool! x 2! Pietras dwa razy pokonuje bramkarza Last Team.  11:3.
- 30 min - Gooool! Brzostek autorem jedenastej bramki dla Last Team!
- 29 min - Gooool! Tym razem Ladziński autorem bramki dla Last Team. 10:1
- 28 min - Goool! Ochal kończy dwójkową akcję z Ladzińskim i Last team prowadzi już 9:1!
- 26 min - Goool! Krawcewicz bramką kończy akcję i Last Team prowadzi 8:1!
Rozpoczęła się II połowa.
- 19 min - Goooool! Ochal przerzuca nad bramkarzem i jest 7:1. Koniec I połowy.
- 18 min - Gooool! Jest pierwsza bramka dla Luzaków, a jej autorem Siurnickim. 6:1
16 min - Gooolx2! Gładkie prowadzenie Last Team.Kolejne dwie bramki dołożyli Krawcewicz i  Mariusz Izdebski. 6:0.
8 min - Last Team prowadzi już 4:0 po bramkach Oleksieja, Krawcewicz, Mariusza Izdebskiego i Ochala z Luzakami.
Mecz nr 3 Luzaki - Last Team
Koniec meczu! MKTZ pokonuje Huragan Wojnowo 3:1!
Rozpoczęła się II połowa. Nadal 3:1 dla MKTZ.
- 19 min - Koniec I połowy. MKTZ prowadzi 3:1 z Huraganem Wojnowo.
- 15 min - Trwa hit dzisiejszej kolejki Hurgan Wojnowo - MKTZ.
Mecz nr 2 Huragan Wojnowo - MKTZ
- 39 min - Goool! Kazik Plona ustala wynik meczu. czarno-Czarni pokonują Unię Woźnice 7:1
-28 min - Gooool! Jest pierwsza bramka dla Unii! Jej autorem Mochalski. Cz-Cz - Unia 6:1!
- 25 min - Gooool! Mariusz Plona tym razem autorem bramki i jest po meczu ;-) Cz-Cz - Unia 6:0!
- 22 min - Goool! Lenkiewicz pokonuje bramkarza Unii. Czarno-Czarni prowadzą już 5:0!
- 21 min - rozpoczęła się II połowa meczu.
- 19 min - Goool! Bramkę zdobywa Kazik Plona. 4:0. Koniec I połowy!
- 15 min - Gooool! Ależ pech Unii! piłka po strzale zawodnika Cz-Cz trafia w słupek, odbija się i trafia bezpośrednio pod nogę jednego z zawodników Unii, a następnie wpada do pustej bramki. Czarno-Czarni prowadzą 3:0.
- 13 min - Goooool! Dwójkowa akcja Głowiak - Gorczyca zakończona bramką tego drugiego. Czarno-Czarni prowadzą 2:0.
- 11 min - od 2 minuty Czarno-Czarni prowadzą 1:0 po bramce Żelichowskiego.