Obiecaliśmy wyniki plebiscytu do lat 18. oto one.
8. Karolina Kępa
9. Klaudia Walczak
10. Konrad Bobrowski
Tak wygląda pierwsza dziesiątka plebiscytu do lat 18!
- 31 min - Gooool! SPK bezlitośnie punktuje Hotel. Ordowski tym razem autorem bramki dla SPK. 7:2!
- 29 min - Gooool! Serowik trafia i jest 6:2!
- 27 min - Gooool! Wicelider jednak ponownie ucieka! Ordowski strzela na 5:2!
- 24 min - Gooool! Hotel nie rezygnuje! Kamil Maciorowski zdobywa po "książkowej" akcji drugą bramkę! SPK prowadzi już tylko 4:2!
Rozpoczęła się II połowa.
Kończy się pierwsza połowa hitu dzisiejszej kolejki, czyli meczu Hotel Robert's Port - SPK. Po 20 minutach prowadzi SPK 4:1 (bramki Laskowski 2, Kozłowski, samobójcza - Wojciech Dziewa.
- 39 min - Gooool! Wynik meczu na 7:3 dla Czempionów ustala Kamil Lubelski.
- 35 min - Gooool! Łukasz Lubelski zapewnia chyba zwycięstwo chyba Czempionom w potyczce z Last Teamem. 6:3.
- 30 min - Gooool! Znowu na dwie bramki przewagi uciekają Czempioni po golu Łukasza Lubelskiego. 5:3
- 25 min - Gooool! Last Team nie rezygnuje z osiągnięcia dobrego wyniku w tym meczu. Oleksiej zdobywa kontaktową bramkę dla LT w meczu z Czempionami! 4:3. - 21 min - Gooool! Warmus autorem czwartej bramki dla Czempionów! 4:2!
Rozpoczęła się II połowa meczu.
- 19 min - Gooool! Ale szybko bramkę kontaktową zdobywa Last Team za sprawą Ladzińskiego. Koniec I połowy.
18 min - Goool! Kordek podwyższa na 3:1 dla Czempionów.
Czempiony prowadzą 2:1 z Last Teamem. Jako pierwsi bramkę zdobyli Last Team, a jej autorem Ochal. Jednak Czempiony po bramce Warmusa wyrównują. Na 2:1 podwyższa Krystian Lubelski
Aktualnie trwa spotkanie nr 4 Czempiony - Last Team.
Mecz nr 3 MKTZ wygrywa z Unią Woźnice 6:0.
Mecz nr 2 Huragan Wojnowo gromi grającą w osłabionym składzie drużynę Dolary USA 23:2.
Za chwilę podamy wyniki plebiscytu w kategorii do lat 18. Najpierw jednak nadrobimy zaległości jeśli chodzi o to, co dzieje się dzisiaj w hali sportowej w Mikołajkach podczas XV kolejki spotkań "Mikołajki Jarguz Cup".
Wracamy!!!!
Koniec meczu. Cz-Cz wygrywa 10:3 z Luzakami. Za chwilę mecz Dolary USA - Huragan Wojnowo. My tymczasem przenosimy się na kilkadziesiąt minut do sali widowiskowej CK Kłobuk na rozstrzygnięcie plebiscytu w kategorii do 18 lat. O wynikach oczywiście Was poinformujemy. Dalszy ciąg relacji "live" z dzisiejszych meczów niebawem :-)
- 37 min - Gooool! Stępień się rozstrzelał w tym meczu. Właśnie strzelił swoją szóstą bramkę, a dziesiątą dla Czarno-Czarnych. 10:3
- 36 min - Goool! Głowiak strzela ósmą bramkę, a Stępień dziewiątą bramkę. 9:3!
- 32 min - Gooool! Trafiają po raz trzeci Luzacy! Autorem bramki Pietras. 7:3!
- 29 min - Goool! x 2 Czarno-Czarni powiększaj,a skrupulatnie swoją przewagę. Najpierw Stepień, a po nim Mariusz Plona pokonali bramkarza Luzaków. 7:2!
- 21 min - Goooool! Gorczyca autorem piątej bramki dla Czarno-Czarnych. Szansę na dobry wynik Luzaków w tym meczu zmalały praktycznie do zera. 5:2
- Rozpoczęła się II połowa spotkania.
- 17 min - Gooool! Czarno-Czarni uciekają Luzakom. Stępień po raz trzeci pokonuje bramkarza Luzaków. 4:2.
- 16 min - Gooool! I znowu szybka odpowiedź Czarno-Czarnych. Kazik Plona ponownie wyprowadza CZ-CZ na prowadzenie w meczu z Luzakami. 3:2!
- 15 min - Gooool! I mamy ponownie remis! Siurnicki zdobywa wyrównującą bramkę dla Luzaków. 2:2!
- 7 min - Gooool! Stepień zdobywa drugą bramkę i Czarno-Czarni obejmują prowadzenie. 2:1!
- 6 min - Mecz rozpoczął się dość sensacyjnie. Dzięki trafieniu Michałą Kowalskiego Luzaki objęły prowadzenie w 2 minucie. Jednak już minutę później Czarno-Czarni wyrównali za sprawą Stępnia. 1:1!
Mecz nr 1 Luzaki - Czarno-Czarni Śmietki
Witamy!
Zapraszamy tradycyjnie do śledzenia relacji "live" z dzisiejszych spotkań mikołajskiej "halówki".
Rozkład jazdy na dzisiaj:
17.00 - Luzaki - Czarno-Czarni Śmietki
17.45 - Huragan Wojnowo - Dolary USA
18.30 - Unia Woźnice - MKTZ
19.20 - Czempiony - Last Team
20.05 - SPK - Hotel Robert's Port

Także dzisiaj o godzinie 18.00 w sali widowiskowej CK "Kłobuk" poznamy najpopularniejszych sportowców miasta i gminy Mikołajki w kategorii do lat 18. Przedstawimy Wam wyniki tego plebiscytu.