Sponsor serwisu

idealny trening na mase

piątek, 1 lutego 2013

01.02.2013 r., hala Mikołajki, relacja "live" z meczów XIV kolejki "Mikołajki Jarguz Cup"

Relacja "live" z XIV kolejki spotkań "Mikołajki Jarguz Cup"

Dziękujemy za uwagę i do zaczytania następnym razem :-)
Podsumowanie XIV kolejki na stronach:
- Koniec meczu! SPK po cięzkiej przeprawie pokonuje Last Team 5:2!
- 38 min - Gooool! Ponownie Kozłowski pokonuje bramkarza Last Team. 5:2
- 37 min - Gooool! Kozłowski przesądza losy meczu, zdobywając czwartą bramke dla SPK. 4:2
 - 35 min - pięć minut do końca, sprawa wyniku nadal otwarta, ponieważ jedni i drudzy mają okazje do zmiany rezultatu.
- 29 min - Goooool! Ależ kuriozalna bramka! Strzela na bramkę Mariusz Izdebski piłka odbija się od słupka, a następnie od... bramkarza SPK i wpada do siatki. 3:2 dla SPK!
- 27 min - Gooool! Samotny rajd Serowika w pole karne, podanie do laskowskiego i piłka w siatce. SPK prowadzi 3:1!
- 24 min - Gooool! Ależ bomba Błaszyczyk(owskiego) i SPK odzyskuje prowadzenie. 2:1.
-  22 min - I znowu Krawcewicz przed szansą, ale strzał z pierwszej piłki i pudło. Nadal 1:1
Rozpoczęła się II połowa meczu! I od razu przed szansą Last Team. Po strzale Krawcewicza, bramkarz SPK wybija piłkę na róg. 1:1
koniec I połowy!
-  18 min - Goooool! Ladziński płaskim strzałem pokonuje bramkarza SPK i mamy remis 1:1!
- 14 min - Goool! Mamy otwarcie wyniku w tym meczu! SPK obejmuje prowadzenie po bramce Bohatyrewicza. 1:0!
 - 6 min - na razie bez bramek w ostatnim dzisiejszym meczu, chociaż bliżej zdobycia bramki byli piłkarze SPK.
Mecz nr 5 SPK - Last Team
- Koniec meczu! Czarno-Czarni po wspaniałym pojedynku pokonują Czempionów 5:1!
- 30 min - Gooool! Czempioni nareszcie strzelają honorową bramkę. Jej autorem Jabłoński. 5:1. Czy odrobią straty?
- 29 min - Gooool! Koncertowo grają dzisiaj piłkarze Czarno-Czarnych. Gorczyca strzela piąta bramkę! 5:0!
- 27 min - Goooool! Stępień podwyższa na 4:0!
- Po pierwszych 20 minutach Czarno-Czarni prowadzą 3:0 z Czempionami. Bramki strzelili Reus 2 i Skrzęta. Rozpoczeła się II połowa tego pasjonującego meczu.
-  12 min - Nadal bez bramek w potyczce Czempionów z Czarno-Czarnymi Smietki.
- 3 min - Mimo, że faworytem jest druzyna Czempionów, to jednak Czarno-Czarni pokazali niejednokrotnie, że potrafią napsuć krwi wyżej notowanym zespołom. Na razie 0:0
- Mecz nr 4 Czempiony - Czarno-Czarni Śmietki
- Koniec meczu! Hotel Roberts pokonuje Huragan Wojnowo 4:2!
- 38 min - Goool! Bubienko przesądza losy meczu! Hotel prowadzi 4:2.
- 34 min - Goooool! Szczubełek strzela kontaktową bramkę dla Huraganu! 3:2.
- 26 min - Gooool! Jest i trafienie w wykonaniu Huraganu, a jego autorem Kuba Wachowski. 3:1
- 25 min - Goool! Michał Maciorowski jak na razie katem Huraganu. Trzeci raz pokonuje bramkarza! 3:0.
 - Rozpoczeła się II połowa spotkania.
Koniec I połowy. Hotel prowadzi 1:0 z Huraganem.
- 9 min - Goooool! Michał Maciorowski ponownie pokonuje bramkarza Huraganu. 2:0!
- 7 min - Gooool! Mecz jak przystało na hit ciekawy, oglądany przez komplet publiczności. Michał Maciorowski otwiera wynik meczu! Hotel - Huragan 1:0.
Mecz nr 3. Hit kolejki! Hotel Robert's Port - Huragan Wojnowo.
Koniec meczu! MKTZ wysoko pokonuje Dolary USA 10:1.
- 36 min - Gooool! mamy honorowe trafienie dla Dolarów USA. Autorem bramki Szymański. 10:1
- 34 min - Gooool! Słowo ciałem się stało ;-) Sztachański autorem dziesiątej bramki dla MKTZ. 10:0
- 26 min - Goooool! Zdecydowana dominacja lidera. Gawliński i jest już 9:0. Kolejna dwucyfrówka w wykonaniu MKTZ raczej pewna.
- 25 min - Gooool! tym razem bramka samobójcza autorem ósmego trafienia dla MKTZ. Kolejny pogrom w wykonaniu MKTZ.
- 23 min - MKTZ prowadzi 7:0 po bramce Puszki.
- 21 min - Goooool! II połowa rozpoczeła się od dwóch bramek dla MKTZ. Najpierw Chabowski, a kilka sekund później Gawliński i MKTZ prowadzi 6:0
Koniec I połowy. MKTZ - Dolary USA 4:0!
- 18 min - Gooool! Gawliński autorem czwartej bramki dla MKTZ. 4:0!
- 14 min - Goooool! W tym meczu raczej na sensację się nie zanosi. Chludziński zdobywa trzecią bramkę dla MKTZ.
- 4 min - Goooool! Puszko podwyższa na 2:0!
- 3 min - Goooool! MKTZ prowadzi 1:0 po bramce Gawlińskiego, który tym samym  rozpoczął drugą "pięćdziesiątkę" strzelonych bramek.
Mecz nr 2 MKTZ - Dolary USA
- Koniec meczu! Luzaki - Unia remisuje z Luzakami 4:4. Historyczny pierwszy punkt w rozgrywkach zdobywają Luzaki. Brawo!!!
- 39 min - Goooool! Mamy remis!!! Boharewicz doprowadza do wyrównania! 4:4
- 35 min - Goooool! W ostatnich pięciu minutach zapowiadają się niezłe emocje!!! Luzaki zdobywają za sprawą Pietrasa bramkę kontaktową! 4:3
- 28 min - Gooool! Niewykorzystane sytuacje się mszczą. Unia nie trafia z karnego, w rewanżu Luzaki zdobywają drugą bramkę, której autorem jest Mateusz Świderski. 4:2!
- 27 min - Rzut karny dla Unii. Olbryś jednak pudłuje!
- 24 min - Gooool! Unia znowu odskakuje na trzy bramki. Autorem 4 gola dla piłkarzy z Woźnic jest Olbryś. 4:1.
Rozpoczęła się II połowa meczu.
Koniec I połowy. Co prawda Unia Woźnice prowadzi 3:1, ale mecz jest wyrównany i sprawa końcowego wyniku jest nadal otwarta.
- 9 min - Rzut karny dla Luzaków. pewnym egzekutorem okazuje się Wujak. 3:1
- 8 min - Goooool! Rokojżo autorem trzeciej bramki dla Unii. 3:0.
- 6 min - Trwa pierwsze dzisiejsze spotkanie, w którym grają dwie ostatnie drużyny ligi. Jak na razie Unia prowadzi 2:0 po bramkach Bronowickiego i Mochalskiego.