niedziela, 11 listopada 2012

11.11.2012, godz. 13.00 - Relacja "live" z meczu Kłobuk Mikołajki - Victoria Bartoszyce

Witamy! Rozpoczęło się ostatnie spotkanie w tym roku Kłobuka Mikołajki. Na "Arenie Mikołajki" ich rywalem jest nie byle kto, bo sam lider... Victoria Bartoszyce. Zapraszamy do śledzenia z nami relacji "live" z tego meczu.

- 7 min - Jak na razie Victoria ma przewagę i praktycznie nie pozwala Kłobukowi na skuteczne wyjście z połowy. Kolejna akcja Victrorii podanie z prawej strony na pole karne i zawodnik Victorii trafia do siatki, ale sędzia gwiżdże spalony. Kłobuk - Victoria 0:0
- 13 min - nadal przewaga Victorii, która skutecznie rozbija próby kontrataku Kłobuka. Rzut różny dla Victorii
- 15 min -  było gorąco pod bramką Kłobuka. Rzut rożny wykonuje Victoria, podanie w pole karne, zawodnik gości lekkim strzałem kieruje piłkę w stronę bramki, ale Cieśliński wybiją ją przed siebie. Kłobuk - Victroria 0:0!
- 17 min - pierwszy strzał w tym meczu Kłobuka, ale bardzo niecelny. Kłobuk nareszcie przedarł sie pod pole karne Victorii, ale bezskutecznie. Kłobuk - Victoria 0:0
- 20 min - pierwsza groźniejsza akcja Kłobuka. Prawie na czysta pozycję wychodzi Cieśliński, ale przy jego strzale na bramce przeszkodził obrońca gości. Kłobuk - Victoria 0:0
- 25 min - okazja dla Victorii. Podanie z prawej strony do zawodnika gości, a ten z linii bramkowej, z pierwszej piłki i piłka leci nad bramką. Kłobuk - Victoria 0:0
- 27 min - mocny strzał sprzed pola karnego Bubienki, ale obok bramki. Kłobuk - Victoria 0:0
- 38 min - rzut rożny dla Kłobuka. Podanie w pole karne, ale nic z tego nie wyszło. Kłobuk - Victoria 0:0
- 45 min - Gooooool! do szatni, akcja z lewej strony Victorii i zawodnik płaskim strzałem w długi róg pokonuje Brodowskiego. Kłobuk - Victoria 0:1!
- 45 min -  rzut wolny wykonuje Maciorowski. Piłka leci w kierunku bramki, ale obrońca gości wybija ją na róg. Rzut rożny dl Kłobuka, ale bez efektu. Koniec I połowy. Kłobuk - Victoria 0:1!
- 46 min - rozpoczęła się druga połowa mecz. Po pierwszej połowie Victoria prowadzi z Kłobukiem 1:0 po bramce zdobytej w 45 minucie.
- 52 min - rzut rożny dla Kłobuka. Ale nic z tego nie wyszło. Kłobuk - Victoria 0:1
- 58 min - okazja dla Kłobuka. Z lewej strony dośrodkowanie na 5 metr do Harasimowicza, ale jego strzał głową,  minimalnie nad poprzeczką piłka leci. Kłobuk - Victoria 0:1
- 66 min - Goooool! Dokładne dośrodkowanie w pole karne, a tam najwyżej skacze do piłki Harasimowicz i głową umieszcza piłkę w bramce. Kłobuk - Victoria 1:1!
- 79 min - Victoria w natarciu od kilku minut. Widać, że remis ich zupełnie nie interesuje. Kłobuk od 65 minuty gra w osłabieniu. Zdarzenie głowami zawodnika Victorii i Kłobuka. Po opatrzeniu zawodnik Victorii kontynuuje grę, natomiast zawodnik Kłobuka musiał udać się na pogotowie ratunkowe. Trener Kłobuka nie ma już zawodników na zmianę. Kłobuk - Victoria 1:1!
- 83 min - Okazja dla Victorii. Trzech zawodników przedziera się pod pole karne, ale zawodnik gości próbował przelobować bramkarza Kłobuka i piłka poleciała obok słupka. Kłobuk - Victoria 1:1!
- 89 min - Victoria próbuje zmienić losy meczu na swoją korzyść, ale nieskutecznie. Kłobuk wybija ich z rytmu. Sędzia dolicza 5 minut. Kłobuk - Victoria 1:1!
- 90 + min - rzut wolny dla Kłobuka. z 25 metrów. Strzela Maciorowski, ale piłka minimalnie leci nad poprzeczką. Kłobuk - Victoria 1:1!
- 90 min. - Koniec meczu. Grający w osłabieniu od 70 minuty Kłobuk zremisował z liderem Victorią Bartoszyce 1:1! Dziękujemy za uwagę i do zaczytania następnym razem. Podsumowanie tradycyjnie na stronie www.sportowemikolajki.blogspot.com