piątek, 9 listopada 2012

04.11.2012r., Arena Mikołajki, relacja "live" Kłobuk Mikołajki - Leśnik Nowe Ramuki

Witamy wszystkich podczas kolejnej relacji "live" z "Areny Mikołajki" :-) Zimno na stadionie, to i ludków trochę mniej ;-)
Dzisiaj Kłobuk Mikołajki zmierzy się z drużyną Leśnika Nowe Ramuki. Kłobuk aktualnie zajmuje 14. miejsce z 14 punktami, a Leśnik jest 10. z 20 punktami.

- 1 min - i pierwsza akcja, którą zaczęli piłkarze Leśnika i mamy rzut karny dla gości ;-/
- 1 min - GOOOOOOOOOL! Ależ pechowo zaczął Kłobuk! Zawodnik gości pewnie pokonuje z rzutu karnego Wojtka Brodowskiego. Kłobuk - Leśnik 0:1!
- 2 min - Kłobuk od razu ruszył do odrabiania strat i stworzył okazję na wyrównanie. Jednak dośrodkowanie w pole karne do Harasimowicza, przejął zawodnik gości.
- 3 min - GOOOOOOOOL! Straty przez Kłobuk odrobione!!! Harasimowicz płaskim strzałem pokonuje bramkarza Leśnika Nowe Ramuki. Kłobuk - Leśnik 1:1!
- 6 min - okazja dla Lesnika. Zawodnik zakłada "siatę" obrońcy Kłobuka i na czystą pozycję wychodzi zawodnik Leśnika. Jednak sędzia odgwizduje spalonego. Kłobuk - Leśnik 1:1!
- 15 min - dzisiejszy mecz ogląda około 80 widzów. Kłobuk - Leśnik 1:1!
  • 19 min - zawodnicy Leśnika spróbowali zaatakować, ale strzał z 16 metra zawodnika gości baaaaaardzo niecelny. Kłobuk - Leśnik 1:1!
  • 24 min - od kilku minut lekka przewagę posiadają piłkarze Kłobuka. Okazja doskonała dla Kłobuka. Maciorowski w polu karnym próbuje podać do Harasimowicza, ale obrońca Leśnika zdołał przechwycić piłkę. Kłobuk - Leśnik 1:1!
  • 29 min - nareszcie trochę ożywienia na boisku. najpierw dokonała okazja dla Kłobuka, a za chwilę kontratak Leśnika, zakończony mocnym strzałem, ale Brodowski paruje piłkę. Kłobuk - Leśnik 1:1!
  • 35 min - rzut wolny sprzed pola karnego dla Kłobuka. Strzela Maciorowski, ale bramkarz gości na posterunku łapie piłkę. Kłobuk - Leśnik 1:1!
  • 38 min - rajd z lewej strony i z linii końcowej próba podania przez zawodnika Leśnika, ale bramkarz Kłobuka łapie piłkę. Kłobuk - Leśnik 1:1!
  • 45 min - piękny strzał Harasimowicza, ale bramkarz Leśnika pięknie broni. Gwizdek sędziego i koniec I połowy. W 1 min z rzutu karnego Leśnik obejmuje prowadzenia, a w 2 minucie Harasimowicz doprowadza do wyrównania. Kłobuk - Leśnik 1:1!
  • 46 min - rozpoczęła się druga połowa spotkania Kłobuk Mikołajki - Leśnik Nowe Ramuki. po I połowie 1:1!
  • 50 min - Kłobuk wykonuje dwa rzuty rożne pod rząd, ale bez efektu bramkowego. Kłobuk - Leśnik 1;1!
  • 55 min -ładny strzał zawodnika gości, ale piłka mija słupek bramki o 20 centymetrów. Kłobuk - Leśnik 1:1!
  • 56 min - Gooooool! Akcja Kłobuka z prawej strony i strzał jednego z zawodników na bramkę, bramkarz Leśnika odbija przed siebie piłkę, która trafia przed stojącego przed nim Cieślińskiego, który trafia do siatki. Kłobuk - Leśnik 2:1!
  • 64 min - ostatnie minuty, to przewaga Leśnika, który próbuje doprowadzić do wyrównania. Piłkarze Kłobuka nie mogą wyjść ze swojej połowy. Kłobuk - Leśnik 2:1!
  • 65 min - Gooooool! I Leśnik, który "siedział" na połowie Kłobuka od kilku minut doprowadza do wyrównania. Kłobuk - Leśnik 2:2!
  • 68 min - wreszcie kontratak Kłobuka. Na połowie boiska Cieśliński odbiera piłkę zawodnikowi Leśnika i gospodarze organizują akcję, która niestety kończy się niecelnym strzałem. Kłobuk -Leśnik 2:2!
  • 70 min - i znowu Leśnik w akcji. Z prawej strony zawodnik gości przedziera sie w pole karne i oddaje strzał, ale Brodowski broni. Kłobuk - Leśnik 2:2!
  • 71 min - Harasimowicz kąśliwym strzałem z daleka próbuje pokonać bramkarza Leśnika, ale bez skutku. Kłobuk - Leśnik 2:2!
  • 73 min - rzut wolny z 25 metra dla Kłobuka. Bezpośredni strzał Maciorowskiego łapie bramkarz gości. Kłobuk - Leśnik 2:2!
  • 79 min - chaotyczna gra z obu stron, nie przynosząca żadnej z drużyn korzyści, oprócz tego sporo fauli. Kłobuk - Leśnik 2:2!
  • 81 min - rzut wolny dla Kłobuka. Z daleka pięknym strzałem popisuje się Maciorowski. lecącą w okienko piłkę końcówkami palców wybija bramkarz gości. Kłobuk - Leśnik 2:2!
  • 84 min - rzut wolny z daleka wykonuje ponownie Maciorowski, ale bramkarz gości ponownie na posterunku. Kłobuk - Leśnik 2:2!
  • 85 min - ostatnie 5 minut. Która drużyna zada ostateczny cios? czy będzie remis. Kłobuk - Leśnik 2:2!
  • 86 min - ależ okazja dla Leśnika. Strzał paruje Brodowski, a piłkę lecącą w kierunku pustej bramki wybija Gałązka. Kłobuk - Leśnik 2:2!
  • 90 min - ależ szczęście Kłobuka!!! Najpierw zawodnik gości trafia w słupek, piłka odbija się od stojącego blisko bramki Puszki, a ta trafia w poprzeczkę. Za chwilę kontratak Kłobuka i piłka w siatce, ale sędzia odgwizduje faul i bramki nie ma. Kłobuk - Leśnik 2:2!
  • 90 min - Koniec meczu!!!! Kłobuk Mikołajki remisuje z Leśnikiem Nowe Ramuki 2:2 (1:1). Więcej o meczu przeczytacie na stronie www.sportowemikolajki.blogspot.com