piątek, 9 listopada 2012

09.11.2012r. - Relacja "live" z I kolejki spotkań "Mikołajki Jarguz Cup"

Witamy po ponad 7-miesięcznej przerwie wszystkich sympatyków halowej piłki nożnej!!! Dzisiaj rusza kolejna edycja halowej ligi piłki nożnej "Mikołajki Jarguz Cup".
Od 17.00 zapraszamy do śledzenia relacji "live" z I kolejki spotkań halowej ligi piłki nożnej "Mikołajki Jarguz Cup".
Zestaw par I kolejki:
17.00 - Luzacy - MKTZ
17.45 - Hotel Robert's Port - Czarno-Czarni Śmietki
18.30 - oficjalne otwarcie rozgrywek "Mikołajki Jarguz Cup"
18.40 - Dolary USA - Unia Woźnice
19.20 - Huragan Wojnowo - Luzaki
20.00 - SPK - Czempiony

- Witamy po ponad 7-miesięcznej przerwie!!! Dzisiaj rusza kolejna edycja halowej ligi piłki nożnej "Mikołajki Jarguz Cup".
Rozpoczął się pierwszy mecz, w którym obrońcy tytułu MKTZ grają z Last Teamem.
Składy drużyn:
MKTZ: Brodowski, M. Gawliński, Puszko, Chludziński, Walendziewicz, Chabowski, Ponichtera, Gałązka.
Last Team: Izdebski, Doda, Góralczyk, Lenard, Oleksiej,
- 2 min - Goool! Michał Chabowski zdobywa pierwszą bramkę w nowym sezonie "MJC" i MKTZ prowadzi 1:0!

• 4 min - przewagę mają jak dotychczas piłkarze MKTZ, co potwierdzili zdobyciem bramki. MKTZ - Last Team 1:0!
  • 6 min - Goooolx2!!! MKTZ w natarciu, najpierw dwa słupki chronią Last Team, ale za chwilę dwa razy piłka wpada do siatki. Najpierw M. Gawliński, a za chwilę Puszko i MKTZ prowadzi 3:0!
  • 9 min - Gooool! Broda show, czyli to czym zachwycał w poprzednim sezonie bramkarz MKTZ Wojtek Brodowski. Rajd od własnej bramki zakończony strzałem i piłka w siatce! MKTZ - Last Team 4:0!
  • 11 min - Gooolx4! Najpierw pierwszą bramkę zdobywa Last Team, a jej autorem jest Izdebski, ale za chwilę Maciej Gawliński w ciągu minuty zdobywa dwie kolejne bramki i MKTZ prowadzi 7:1 z Last Teamem!
  • 15 min - Goool! Gawliński po raz 5 w tym meczu trafia do siatki, ale za chwilę kontratak Last Teamu i Krawcewicz zdobywa drugą bramkę dla LT. MKTZ - Last Team 8:2!
  • 16 min - GOoool x 2! Najpierw Ponichtera dla MKTZ, a za chwilę Krawcewicz dla Last Team i wynik brzmi MKTZ - Last Team 8:3!
  • 20 min - koniec I połowy. Po pierwszych 20 minutach MKTZ prowadzi 8:3 z Last Team
  • 21 min - Goool! Gawliński po raz szósty pokonuje bramkarza Last Team. MKTZ - Last Team 9:3!
  • 24 min - Gooool! MKTZ cały czas w natarciu i Gawliński zdobywa dziesiątą bramkę. MKTZ - Last Team 10:3!
  • 25 min - Goool! jedenasta bramka dla MKTZ, a jej autorem jest nowy nabytek drużyny Walendziewicz. MKTZ - Last Team 11:3!
  • 30 min - Goool! Walendziewicz zdobywa 12 bramkę dla MKTZ. MKTZ - Last Team 12:3
  • 32 min - Goool x 2! Najpierw z wolnego Chludziński, a za chwilę Gawliński zdobywają bramki dla MKTZ. Obrońcy tytułu są bezlitośni wobec rywali. MKTZ - Last team 14:3!
  • 36 min - Goool x3! Maciej Gawliński zdobywa swoją dziewiątą i dziesiątą bramkę, a za chwilę Walendziewicz trafia i MKTZ prowadzi 17:3!
    Koniec meczu MKTZ - Last Team 17:3.
    Za chwilę drugi mecz Czarno-Czarni Śmietki - Hotel Robert's Port.

• 1 min - rozpoczął się mecz nr 2 Czarno Czarni Śmietki - hotel Robert's Port.
  • 12 min - po chwilowej przerwie spowodowanej kłopotami technicznymi wracamy. Aktualnie trwa drugie spotkanie pomiędzy Czarno-Czarnymi Śmietki i Hotelem Robert's Port. Po 12 minutach "hotelarze" prowadzą 4:1. bramki dla HRP zdobyli: Maciorowski 2 i Cieśliński 2. Dla drużyny CZ-CZ Stępień.
  • 14 min - Goool! i mamy bramkę dla Czarno-Czarnych, jej autorem jest Stępień. Czarno-Czarni Śmietki - Hotel Robert's Port 2:4!
  • 18 min - Goool! Czarno-Czarni zdobywają kontaktową bramkę. jej autorem jest Plona. Czarno-Czarni Śmietki - Hotel Robert's Port 3:4!
  • Koniec I połowy! Czarno-Czarni Śmietki - Hotel Robert's Port 3:4!
  • 21 min - rozpoczeła się II połowa meczu pomiędzy hotelem Robert's Port a Czarno-Czarnymi Śmietki. Po I połowie Hotel prowadzi 4:3
  • 21 min - Gooool! Niezły początek Czarno-Czarnych, którzy chwilę po gwizdku Plona doprowadza do wyrównania 4:4!
  • 23 min - Goool! Ależ odpowiedź "hotelarzy" Wojtek Dziewa dwukrotnie w ciągu minuty zdobywa bramki i Hotel Robert's Port prowadzi z Czarno-Czarnymi Śmietki 6:4!
  • 27 min - Goool! Czarno-Czarni gonią wynik! Plona zdobywa kontaktową bramkę dla Cz-Cz! Czarno-Czarni Śmietki - Hotel Robert's Port 5:6!
  • 28 min - Goool! i szybka odpowiedź Hotelu Robert's Port. Niedźwiecki zdobywa siódmą bramkę. Hotel Robert's Port - Czarno-Czarni Śmietki 7:5!
  • 32 min – Gooool! Maciorowski po raz trzeci wpisuje się na listę strzelców. „Hotelarze” prowadzą już 8:5 z CZ-CZ.
  • 35 min -Goool! Cieśliński zdobywa dziewiątą bramkę i "hotelarze" uciekają rywalom. Czarno-Czarni - Hotel Robert's Port 5:9!
  • 38 min - Goool! i losy meczu raczej przesądzone. Maciorowski zdobywa 10 bramkę dla Hotelu Robert's Port, który prowadzi już z Czarno-Czarnymi Śmietki 10:5!
  • 40 min - Koniec meczu!  Hotel Robert's Port wygrywa z Czarno-Czarnymi Śmietki 11:5! ostatni gol Izdebskiego.
  • Mecz nr 3: Unia Woźnice – USA Dolary
  • 7 min - i na razie bez bramek w spotkaniu Unia Woźnice - Dolary USA. Przypomnijmy. W dotychczas zakończonych spotkaniach MKTZ pokonał gładko Last Team 17:3. W drugim meczu Hotel Robert's Port wygrał z Czarno-Czarnymi Śmietki 11:5.
  • 14 min - emocji nie brakuje w meczu Unia Woźnice - Dolary USA, a jedynie bramek. Na razie 0:0!
  • 16 min - Goooool! No i wreszcie kibice doczekali sie bramki. Marian Fafiński daje prowadzenie dla drużyny Dolary USA. Dolary USA - Unia Woźnice 1:0
  • 19 min - i pierwsza w tegorocznym sezonie żółta kartka, którą otrzymuje bramkarz Unii Woźnice - Wierciszewski. Koniec I połowy. Dolary USA - Unia Woźnice 1:0
  • Rozpoczeła się II połowa meczu USA Dolary - Unia Woźnice. Po pierwszej połowie "Zieloni" prowadzą 1:0
  • 23 min - Gooool! Piłkarze obu drużyn zaczęli strzelać wreszcie bramki. W ciągu dwóch minut padły trzy bramki: dwie dla Dolarów USA (Szymański 2), dla Unii Woźnice (Dariusz Stykowski). Dolary USA - Unia Woźnice 3:1.
  • 33 min - I mecz wrócił do normy, czyli to co oglądaliśmy w I połowie. Po trzech bramkach strzelonych na początku drugiej połowy, jak na razie więcej goli kibice nie zobaczyli. USA Dolary - Unia Woźnice 3:1
  • Koniec meczu nr 3. DOLARY USA pokonały Unię Woźnice 3:2. Bramki dla "Zielonych": Szymański 2, Marian Fafiński, dla Unii: Dariusz Stykowski, Kłos.
    Za chwilę mecz nr 4: Huragan Wojnowo – Luzacy

• Mecz nr 4: Huragan Wojnowo – Luzacy
  • 1 min - od pierwszych sekund mecz toczony w bardzo szybkim tempie, do czego nas już przyzwyczaili w ubiegłym sezonie piłkarze Huraganu Wojnowo.
  • 3 min - Goooolx2! tempo huraganowe, tak więc w tym meczu kibice nie musieli czekać zbyt długo na pierwsze bramki. Najpierw Ksepka, a za chwilę Samsel zdobywają dwie bramki dla Huraganu. Huragan Wojnowo - Luzacy 2:0
  • 9 min - Goool! Huragan podwyższa na 3:0 w meczu z Luzakami. Autorem bramki Rafał Wachowski.
  • 14 min - Goooool! W atakach z obu strona na przemian, które obserwujemy w tym spotkaniu, po raz czwarty lepszy Huragan. Autorem czwartej bramki jest Marcin Kręciewski. Huragan Wojnowo - Luzacy 4:0!
  • 16 min - Gooool! piąta bramka  dla Huraganu, jej autorem Krzysztof Skrajny. Huragan - Luzacy 5:0!
  • 21 min - Gooool! Rozpoczęła się II połowa meczu i od razu Huragan zdobywa szóstą bramkę Jej autorem jest Drężek. Huragan Wojnowo - Luzacy 6:0
  • 22 min - Gooool! Dawid Ksepka bezpośrednio z rzutu wolnego zdobył siódmą bramkę dla Huraganu. Huragan Wojnowo - Luzacy 7:0!
  • 24 min - Goool! Luzacy chyba pogodzili sie z porażka w tym meczu. Huragan tymczasem nadal punktuje i zdobywa kolejne bramki. ósmą bramkę zdobywa Marcin Kręciewski. Huargan Wojnowo - Luzacy 8:0!
  • 28 min - Goool! Kolejna bramka dla Huraganu i po raz drugi w tym meczu zdobyta bezpośrednio z rzutu wolnego. Autor: Bartek Wachowski. Huragan Wojnowo - Luzacy 9:0!
  • 30  min - Gool! i mamy dwucyfrówkę, trzecią w dniu dzisiejszym. Dziesiątą bramkę dla Huraganu zdobywa Ropiak.
  • 38 min - Gooool! Huragan zdobywa 11 bramkę, a jej autorem Ksepka. Honorowego gola, jak na razie, zdobywa dla Luzaków Pietras. Huragan - Luzacy 11:1.
    Koniec meczu Huragan Wojnowo wygrywa z Luzakami 11:1. Za chwilę ostatni dzisiejszy mecz Czempiony - SPK. Może być ciekawie, patrząc na składy :-)

• Mecz nr 5: Czempiony – SPK
  • 6 min - Na razie najciekawszy mecz. Ataki obu zespołów, ale bez efektu w postaci bramki. Czempiony - SPK 0:0
  • 8 min - Goool! Piękna akcja w wykonaniu piłkarzy SPK. Podanie prostopadłe do linii bramkowej otrzymuje Serowik i dopełnia formalności. SPK - Czempiony 1:0!
  • 16 min - mecz bardzo zacięty. Grają naprawdę dwie wyrównane drużyny. Po grze widać, że na pewno można je zaliczać do drużyn, które powalczą o czołowe lokaty w tegorocznych rozgrywkach. SPK - Czempiony 1:0
  • 20 min - Gooool do szatni w wykonaniu drużyny SPK. Autorem bramki jest Laskowski. SPK - Czempiony 2:0! Przerwa.
  • Rozpoczęła sie II połowa. Po pierwszej SPK prowadzi z Czempionami 2:0!
  • 21 min - Goool! SPK zwiększa swoją przewagę w tym meczu zdobywając trzecią bramkę, której autorem jest Kozłowski. SPK - Czempiony 3:0!
  • 22 min - rzut karny dla Czempionów i... Krystian Lubelski zdobywa pierwsza bramkę dla Czempionów. SPK - Czempiony 3:1
  • 25 min - Goool! Krystian Lubelski zdobywa kontaktową bramkę dla Czempionów i robi się coraz ciekawiej. SPK - Czempiony 3:2!
  • 30 min - Goool! Po składnej akcji i wymianie podań SPK zdobywa czwartą bramkę, której autorem jest Laskowski. SPK - Czempiony 4:2
  • 31 min- Gooool! Laskowski ponownie jest autorem bramki i SPK prowadzi z Czempionami 5:2!
  • 32 min - Goool! Ależ SPK rozklepał w ciągu dwóch minut rywali. Peliszko zdobywa szóstą bramkę i SPK prowadzi już 6:2 z Czempionami.
  • 36 min - Gooool! losy meczu raczej przesądzone. Serowik strzela siódmą bramkę dla SPK, które prowadzi z Czempionami 7:2!
  • 38 min - Gooool! Bohatyrewicz i jest 8:2 dla SPK.
  • Koniec meczu. W ostatnim dzisiejszym spotkaniu SPK pokonało Czempionów 8:2. Do zaczytania następnym razem.