Sponsor serwisu

idealny trening na mase

sobota, 15 września 2012

15.09.2012, Arena Mikołajki, relacja "live" z meczu Kłobuk Mikołajki - Mazur Pisz

Relacja "na żywo" ze spotkania klasy okręgowej Kłobuk Mikołajki - Mazur Pisz.

- I mecz rozpoczęty. Kłobuk, który zajmuje jak na razie z dorobkiem 3 pkt przedostatnie miejsce, podejmuje dzisiaj zajmujący 11 miejsce Mazur Pisz. Na razie 0:0.
- 2 min - Jako pierwsi strzał na bramkę oddają piłkarze Mazura, ale piłka mija o kilkadziesiąt centymetrów słupek bramki. Kłobuk - Mazur Pisz 0:0
- 7 min - akcja Kłobuka, który na razie lekko przeważa. Z lewej strony dośrodkowuje Marcinkiewicz, ale piłkę łapie bramkarz Mazura. Kłobuk - Mazur 0:0.
- 12 min - zawodnik Mazura przedziera się przez obronę Kłobuka. Kibice komentują "Jak w masło" i oddaje strzał, na szczęście niecelny. Kłobuk - Mazur 0:0
- 14 min - ależ okazja dla Kłobuka. Z prawej strony podanie na pole karne dostaje Gawliński, ale zawodnik Mazura zbiera mu piłkę. Kłobuk - Mazur Pisz 0:0
- Dzisiejszy mecz na Arenie Mikołajki ogląda około 100 widzów. Kłobuk - Mazur Pisz 0:0
- 21 min - Piękna akcja Kłobuka. Na własnej połowie Warmus odbiera piłkę zawodnikowi Mazura i długim podaniem uruchamia Gawlińskiego, który z prawej strony wdziera się przed pole karne i zamiast podawać oddaje strzał obok bramki. Kłobuk - Mazur Pisz 0:0
- 26  min - Niewiele brakowało, a Mazur objąłby prowadzenie. Goście wykonują rzut rożny. Dośrodkowanie, Brodowski lekko wybija piłkę do przodu, która trafia na nogę zawodnika Mazura. Ten oddaje strzał, ale słupek ratuje gospodarzy przed utratą bramki. Kłobuk - Mazur Pisz 0:0
- 28 min - z kolei okazja dla Kłobuka. Piękny strzał z rzutu wolnego w wykonaniu Maciorowskiego, ale piłkę łapie bramkarz
- 29 min - GOOOOOL! Szybki kontratak gości i piłka wpada do siatki! Kłobuk - Mazur Pisz 0:1!!
- 37 min - Maciej Gawliński miał okazję strzelić wyrównującą bramkę. Ale po jego strzale bramkarz musnął piłkę i nadal Mazur Pisz prowadzi 1:0.
  • 41 min - bardzo gorąco pod bramką Kłobuka. W polu karnym za wysoko podniesiona noga zawodnika Kłobuka i sędzia dyktuje... rzut wolny pośredni dla Mazura. Mocny strzał końcówkami palców broni Brodowski.
  • 42 min- Gooooool!!!!! Rzut rożny dla Mazura. Zamieszanie w polu karnym i po raz drugi piłka wpada do siatki Kłobuka. Kłobuk - Mazur Pisz 0:2

• Koniec I połowy. Niestety, w 24 i 42 minucie Mazur dwukrotnie trafi do siatki Kłobuka i do przerwy Kłobuk Mikołajki przegrywa z Mazurem Pisz 0:2!!!!
  • 46 min - rozpoczęła się II połowa spotkania. Po pierwszych 45 minutach Kłobuk przegrywa z Mazurem Pisz 0:2. Trener Kłobuka stawia na doświadczenie. Na boisku pojawia się najbardziej doświadczony zawodnik mikołajskiego klubu Michał Harasimowicz.
  • 47 min - Gooooool!!!! Pięknym strzałem z daleka, w swoim stylu, popisuje się Rafał Serowik i piłka wpada do siatki. Strzał "za tzw. kołnierz". Kłobuki - Mazur Pisz 1:2!!!
  • 53 min- Trzeba przyznać, że z animuszem gospodarze rozpoczęli II część spotkania. Goście próbują grać z kontrataku. Kłobuk - Mazur Pisz 1:2!
  • 56 min _ Goooool! Po wrzutce na pole karne zawodnika Mazura, zdaniem sędziego, drugi zawodnik Mazura jest faulowany i mamy rzut karny. Minimalnie przegrywa pojedynek Brodowski i mamy 1:3!
  • 57 min - ależ emocje!!!! Rzut karny po faulu dla Kłobuka!!! Niestety, Marcinkiewicza strzał bramkarz Mazura broni!!! Kłobuk - Mazur Pisz 1:3!
  • 61 min - GOOOOOL! Krzysztof Cieśliński trafia do siatki!!!! Kłobuk - Mazur Pisz 2:3!!!!
  • 73 min- od kilku dobrych minut Kłobuk groźnie gnębi rywala pole karne, ale jak na razie bez skutku. Kłobuk - Mazur Pisz 2:3!
  • 75 min - Mazur nie poprzestaje na samej obronie, ale groźnie kontratakuje. Niewiele brakowało, a po raz czwarty trafiliby do siatki Kłobuka, jednak bramkarza tym razem wyręczył jeden z obrońców Kłobuka. Kłobuk - Mazur Pisz 2:3!
  • 79 min Kłobuk nadal w natarciu. Podanie na główkę otrzymuje Harasimowicz, ale piłka leci obok słupka bramki Mazura. Kłobuk - Mazur Pisz 2:3!
  • 84 min - błąd obrońcy Kłobuka o mało nie zakończył się bramką dla Mazura. Jednak zawodnik gości chybił obok słupka. Kłobuk - Mazur Pisz 2:3!
  • 90 min - piłka jak zaczarowana nie chce wpaść do siatki Mazura. Sędzia dolicza 3 minuty. Kłobuk - Mazur Pisz 2:3
  • 90 + min GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Rzut rożny dla Kłobuka, ogromne zamieszanie na polu karnym i Maciej Puszko wciska piłkę do bramki!!!! Kłobuk Mikołajki - Mazur Pisz 3:3 (0:2). Koniec meczu!!!!