sobota, 16 czerwca 2012

02.06.2012 godz. 15.00 relacja "na żywo" z meczu Kłobuk Mikołajki - Mazur Pisz

Witamy i zapraszamy na relację "na żywo" z Areny Mikołajki ze spotkania Kłobuk Mikołajki - Mazur Pisz.

- 3 min - mecz rozpoczęty. Bardzo ładna akcja Kłobuka zakończona strzałem Macieja Gawlińskiego, jednak piłka minęła o centymetry słupek bramki Mazura. Kłobuk - Mazur Pisz 0:0!
- 8 - min groźna akcja Mazura. Strzał z daleka, piąstkuje na 14 metrze bramkarz Kłobuka. Piłkarzom przeszkadza w grze silny wiatr. Na razie z wiatrem graja piłkarze Mazura. 0:0
- 9 min - piękny strzał Łukasza Gawlińskiego, bramkarz Mazura z wielkim trudem chroni zespół przed utratą bramki. Kłobuk - Mazur 0:0
- 12 min -kolejna okazja do strzelenia bramki dla Kłobuka. Tym razem mocnym strzałem, który mija minimalnie słupek bramki był Szewczyk. Jak na razie zdecydowaną przewagę, choć grają pod wiatr jest Kłobuk. Kłobuk-Mazur 0:0
- 19 min - rzut rożny dla Mazura, ale bez efektu bramkowego. Zaraz z szybką kontra ruszył Kłobuk, który przeważa w tym meczu,a le akcja też bez efektu. Kłobuk-Mazur 0:0!
- 25 min -brzydki faul zawodnika Mazura na atakującym Marcinkiewiczu. Żółta kartka dla zawodnika Mazura. Kłobuk nadal w przewadze, mimo, że zmaga się z piłkarzami Mazura i silnym wiatrem. Kłobuk-Mazur 0:0
- 27 min - Goooool!!!! W zamieszaniu na polu karnym Puszko fauluje zawodnika Mazura i sędzia wskazuje na "11" (niestety). Zawodnik Mazura pokonuje bramkarza Kłobuka i obejmuje prowadzenie 1:0!
- 38 min - Kłobuk próbuje i próbuje, ale nic z tego na razie nie wychodzi :-( Mazur Pisz nadal prowadzi 1:0!
- 40 min - coraz bardziej nerwowo gra Kłobuk, który mimo przewagi nie potrafi tego wykorzystać. Za faul w środku pola żółtą kartkę otrzymuje Bubienko. Kłobuk - Mazur Pisz 0:1!
- 44 min - Goooool! w polu karnym Mazura faulowany jest Łukasz Gawliński i sędzia po raz drugi w tym meczu dyktuje rzut karny, tym razem dla Kłobuka. Marcinkiewicz pokonuje bramkarza Mazura i Kłobuk doprowadza do remisu. Kłobuk - Mazur Pisz 1:1!
- 45 min - koniec pierwszej połowy. Kłobuk Mikołajki remisuje z Mazurem Pisz 1:1.
- 46 min - rozpoczyna sie druga połowa meczu Kłobuk - Mazur Pisz. Po pierwszej połowie jest remis 1:1. W drużynie Kłobuka dwie zmiany. Na boisko wchodzą Brodowski i Ochal, a zszedł Bałszczyk (owski) i Rokojżo.
- 47 min - i od razu Kłobuk ruszył do ataku. Rzut wolny z 40 metra, strzela Serowik, ale bramkarz łapie piłkę. Kłobuk - Mazur Pisz 1:1!
- 51 min - znowu rzut wolny dla Kłobuka. Mocny strzał Marcinkiewicza mija słupek bramki o kilkadziesiąt centymetrów. Kłobuk-Mazur Pisz 1:1!
- 58 min - ależ okazja dla Kłobuka. Rzut wolny z z linii pola karnego wykonuje Serowik, trafia w mur, ponownie piłka trafia do niego, ponownie silnie strzela, ale piłka trafia obok słupka. Kłobuk - Mazur Pisz 1:1!
- 64 min - ależ okazja dla Kłobuka. Brodowski zdecydował się na samotna akcję zakończona mocnym strzałem, ale piłka leci obok słupka. Kłobuk - Mazur Pisz 1:1!
- 70 min - i znowu doskonała okazja dla Kłobuka. Dalekie podanie w pole karne do Brodowskiego, a ten z pierwszej piłki strzela nad bramką. Kłobuk - Mazur Pisz 1:1!
- 82 min - festiwal niewykorzystanych sytuacji przez Kłobuk trwa nadal. Kłobuk - Mazur Pisz 1:1!
- 90 min - koniec meczu. Festiwal nieskuteczności  w wykonaniu Kłobuka, który miał cały czas przewagę zakończony. Kłobuk Mikołajki - Mazur Pisz 1:1! Podsumowanie meczu na stronie www.sportowemikolajki.blogspot.com