Sponsor serwisu

idealny trening na mase

niedziela, 17 marca 2013

17.03.2013 - boisko Orlik Mikołajki - Relacja "live" z II Turnieju piłkarskiego o Puchar Burmistrza Mikołajek

Niestety, technika internetowa bywa zawodna, stąd przerwa na łączach. Szczegóły dotyczące turnieju na stronie: www.sportowemikolajki.blogspot.com
Mecz o 3-4 miejsce: Mamry Giżycko - Iskra Biała Piska
Ostatecznie Hetman Baranowo wygrywa z Kłobukiem Mikołajki 4:0 i zajmuje piąte miejsce w turnieju!
Hetman Baranowo prowadzi z Kłobukiem 2:0 po bramkach Kiśluka i Kasperka!
Mecz o 5-6 miejsce: Kłobuk Mikołajki - Hetman Baranowo
Koniec meczu! Start Kruklanki pokonują Mamry Giżycko 1:0 i są w finale!
Gooool! Na prowadzenie wychodzą piłkarze Startu Kruklanki, którzy prowadzą z Mamrami Giżycko 1:0. Autorem bramki Kurzawa.
Rozpoczął się drugi półfinał. Mamry Giżycko - Start Kruklanki!
Pogoń Ryn pierwszym finalistą turnieju! Bramkarz Pogoni zdobywa bramkę na wagę awansu do finału. Seria rzutów karnych 3:2 dla Pogoni Ryn w potyczce z Iskrą Białą Piska!
Strzał zawodnika Iskry broni bramkarz Pogoni!
Pierwsza seria rzutów karnych (po trzy karne) kończy się remisem 2:2!
Koniec pierwszego półfinału! Pogoń Ryn - Iskra Biała Piska 0:0! Rzuty karne!
Mecze półfinałowe: Rozpoczął się pierwszy półfinał, w którym grają Iskra Białą Piska i Pogoń Ryn. Drugą parę półfinałową tworzą Mamry Giżycko i Start Kruklanki.
Ostatni mecz eliminacyjny w grupie B zakończył się wysokim zwycięstwem Startu Kruklanki, który pokonał Kłobuka Mikołajki 6:0!
Mecz nr 6 (grupa B) Kłobuk Mikołajki - Start Kruklanki.
Mecz kończy się pewnym zwycięstwem drużyny Mamry Giżycko 5:1.
Mecz nr 5 (grupa A) Mamry Giżycko - Hetman Baranowo
Gooool! Nowikowski zdobywa drugą bramkę dla Pogoni Ryn! Koniec meczu! Pogoń Ryn pokonuje Kłobuka Mikołajki 2:1!
Rozpoczęła się II połowa meczu Pogoń Ryn - Kłobuk Mikołajki.
Gooool! Wyrównującą bramkę dla Kłobuka zdobywa Oskar Ogonowski. 1:1. Koniec I połowy.
Jako pierwsi bramkę zdobywają piłkarze Pogoni. Autorem gola jest Zacharewicz
Mecz nr 4 (grupa B). Kłobuk Mikołajki - Pogoń Ryn
Po bramce Łazara Mamry wygrywają z Iskrą Biała Piska 1:0.
Mecz nr 3 Mamry Giżycko - Iskra Biała Piska
Zakończyło sie spotkanie grupy B Pogoń Ryn wygrała 3:0 ze Startem Kruklanki.
Aktualnie trwa druga połowa spotkania grupy B Start Kruklanki - Pogoń Ryn. Po bramce Zacharewicza Pogoń prowadzi 1:0.
Mecz nr 1 grupa A: Iskra Biała Piska wygrała z Hetmanem Baranowo 4:0. Bramki: Sypytkowski 2, Stachelski, Olszewski.
Witamy. Rozpoczął się II Turniej Piłkarski o Puchar Burmistrza Mikołajek. Mecze odbywają się na boisku "Orlik". W turnieju bierze udział 6 zespołów młodzieżowych.